Beyler bilenler lütfen yoruma

Beyler iddada handikap ne oluyor detaylı bir açıklama yapabilir misiniz saolun şimdiden

Güncellemeler:
Eyvallah handikapı biliyormuşum :D sistem nasıl oynanıyor?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• İddia oyununda yapılacak karşılaşmada eğer takımlardan birisine 1 handikap 2 handikap veya 3 handikap deniyor ise o takım verilen handikap sayısı kadar maça önde başlaması anlamına gelmektedir.

Örneğin Galatasaray Fenerbahçe maçında,Galatasaray 2 handikap yazıyor ise maça Galatasaray 2-0 önde başlıyor anlamına gelir. Fenerbahçe 1-0 yense dahi Galatasaray kazanmış oluyor. Fenerbahçe 2-0 yenerse oyun berabere bitmiş oluyor, Fenerbahçe 3 farka ulaşırsa ancak Galip gelmiş sayılıyor. İddia oynarken bu duruma dikkat etmek gerekiyor.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Koşul/engel oluyor... Mesela bir maç için 3'ten fazla gol olur gibi bir şart koyuyorsunuz ve öyle oynuyorsunuz diyelim... Bu handikaptır...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Handikap kisaca fark demek.sistem 4-5 oynadiginda 4 mac bilsende kazanirsin

0|0
    0|0
  • bukadar basit bişeyin nesini anlamadın? örnek:

galatasaray-fenerbahçe(h:1)

bu maça fener 1-0 önde başlıyor.maçı galatasaray 1-0 kazanırsa maç berabere bitmiş olur.maç 0-0 biterse fener kazanmış olur...galatasaray 2-0 kazanırsa galatasaray galip gelmiş. olur...

basketbolda...

galatasaray-fenerbahçe(h:9.5)

galatasaray maçı 9 farkla kazanırsa kaybetmiş olur.ama 10 ve üstü farkla kazanırsa galip gelmiş olur...

umarım yeterli olur

0|0
    0|0
    • Peki H2 oynayabiliyormuyuz sadece 1 golllemi önde başlıyor sadece

• evet ama onun oranı düşük olur...aynı zamanda çifte şans demek zaten...benim örneğimde h2 oynarsan maç berabere bitsede kazanıyosn.yani çifte şans.hem beraberlik hem galibiyet sende.

• bir maçta iki takım fark etmiyor diğer takımı arasında ki gol sayısı en az 3 olması gerekir örnek olarak 3-0 olması lazım

0|0
    0|0
  • handikap asilmasi gereken demektir kardeş mesela 1 handikap olursa diğer takim 2 farkla maci kazanmasi lazim.2-0 3-1 filan gibi.

0|0
    0|0
    • Orasını biliyorum da mesela barca-real macı diyelim barca ev sahibi barcaya handikaplı oynamak istiyorum realin 2-0 mı alması gerekiyo maçı?

• hayir barçaya handikapli oynarsan barcanin 2 farkla kazanmasi lazim.

• kesin yani dfasd

0|0
    0|0
Yükleniyor...