Sevgiliniz eski sevgilisini eklese ne yaparsınız ?

sevgilinizle bir kaç gün küs kaldınız onu hala seviyorsunuz küs kaldığınız zamanda eski sevgilisini her hangi bir yerden eklese ne yapardınız ?

2|0
2642

En İyi Kız Görüşü

• git ona madem ekledin derdm

2|0
    1|1
    • dimi ikimizin arasında onu tercih etti kızacağımı bile bile ekledi onu demekki istiyordu ayrılmayı

• öyle yapacam zaten beni sevmeyen biri için üzülmeye değmez

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 42

• Başlık ayrı detay ayrı, hangisini cevaplayalım Adona ^,* Neyse sanırım detay doğru diyerekten; "çokta tın" der geçerim..

1|0
    1|0
  • Çıldırırım abi yaa :)

1|0
    0|0
  • Soruyu mu yanlış yazdın, yoksa ben mi yanlış anlıyorum. Benim sevgilim, eski sevgilimi facebookta ekliyorsa bunda ne var ki ?

1|0
    0|0
    • soruyu yanlış sordum sevgilinizin eski sevgilisi olacaktı üzüntüden yanlış yazdım :(

• Senin durumda sadece eskilere karşı zaafını anlayışla karşıladığımı anlatabilmek için eski çoraplarımı hediye ederdim.

Ama diğer yandan ör. ben hiçbir eski sevgilimle küs ayrılmadığım için hala hepsi eklidir her yerde ve arada normal muhabbette ederiz. Benim durumumda olan insanları anlayışla karşılamak, haybie kıskançlık krizlerine girmemek lazım bence.

1|0
    0|0
  • Haysiyetsizmiş valla. Demek ki yaşadıklarınızın hepsi yalanmış. Yazık ya vallaha yazık , böyle insanlara değer veriyorsun ya..

1|0
    0|0
  • "maşallah hiç vakit kaybetmiyorsun" diye mesaj atar sonra da engellerim..

1|0
    0|0
  • onu bile göz aldıysa benden ayrılmamasına da bir neden yok

1|0
    0|0
    • bide daha önceleri bir kaç defa eklemiş aramızda artık bişey yok diyor

• Kendin gibi ol her yonunle bir elektirik varsa ask kuvvetlenir bisey yapmayla ask olmaz kandirma kendini etkileme olur...

1|0
    0|0
  • Hiç bişe

Ellese bile umrumda olmaz -.-

1|0
    0|0
  • Mantıklı bir açıklamasını isterdim. Eğer cevap veremezse hadi güle güle derdim :) Ya da düzgün bir açıklama alamazsam :)

1|0
    1|0
    • ama eski sevgilini ekliyor normal bişey değil daha önce defalarca eklemiş sevdiğin halde sesini çıkarmıyorsun 1.5 gün küs olduğunuzda eklemiş eski sevgilini yinede konuşurmuydun

• dokunmadı ama bu dediklerini dikkate alacam :)

• O da güzel o halde sevindim :)

• Eklesin ne olacak, hayat devam ediyor.

1|0
    0|0
  • çocuk unutamamış belliki onların aşkı tekrar filizlendi tahminim

1|0
    0|0
  • ayrılırdım

1|0
    0|0
  • önce küfürü basar sonra tekmeyi basardım ^^

1|0
    0|0
  • Ayrılırdım. Ekliyorsa demek ki konuşacak şeyleri var demektir ki bu olamaz kabul etmem.

2|0
    0|0
    • dimi onu her eklediğinde onunla konuşmuyorum diyordu demekki konuşuyor bide kaç defa ekledi sesimi çıkarmadım :(

• 1.5 gün küs kaldık dayanamadım sabah mesaj atacaktım baktım ki eklemiş onu sonra onunla mutluluklar diyip sildim whatsapptanda engelledim madem onu ekledi o zaman onunla konuşsun :(

• Doğru düşünüyorsun ama üzülüp durma onun için. Bırak ne hali varsa görsün :)

• Hala sevmem.

1|0
    0|0
  • " Güle güle " derim. . .

1|0
    0|0
  • sudan uzak yerde agzının tavanına salıncak kurardım

sonrada sallana sallana ağzına zıçardım

1|0
    0|0
  • Sıkıntı olmaz heralde yani sevgilim olsaydı :))

1|0
    0|0
  • Hicbi sey yapmam. Hayatimdaki yeri daha belirginlesir. Sogurum ama caktirmam. Firsatini bulunca önümüze gelene bir tekme.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    22

Kızlar Ne Diyor 25

• git ona git benden selam söyle

http://www.youtube.com/watch?v=MoylTKIuK1A

2|2
    0|0
  • Asla affetmem. Eger o kızı silmezsen bu iliski burada biter derim. Tamam seviyorsun ama sevdigin icinde salak durumuna dusme. Eger karsilikli bir iliskiyse zaten siler. Pasif olma zaten silmezse, demekki oyle boyle o bitirecekti.

1|1
    0|0
  • Saçını başını yolarım o şıllığın da sevgilim olacak öküzün de...

1|0
    0|0
  • sorudan ben şunu anlamıştım ama sevgilim benim eski sevgilimi eklicek diye algıladım :)

kıskanıırım tabi kavga çıkar

1|0
    0|0
    • yok eski sevgilisini ekledi bir kaç defa hatta en son bir daha eklemiyecem dedi söz verdi sana 1.5 gün küs kaldınız bu sabahta bir bakmışsın ekledi sadece kavga mı ederdin ayrılmazmıydın :(

• şimdi çenemi tutamayıp yorum yapıcam bu konu da ama büyük konuşmaktan korkuyorum kesin başıma geliyor sonra :(

• tamam sen bilirsin :(

• sebebini sorardım . mantıklı bir açıklama varsa devam ederdim ama bu mantığa uygun bişey değil . ağzına s... yani

2|0
    0|0
  • Küs kaldığınız bir zamanda yapıyorsa dikkat çekmek içindir, damarına basmaya çalışıyordur, ilk önce umursamam, baktım devam ediyor yolu veririm..

1|0
    0|0
  • Öldürürüm veya süründüürüm

1|0
    0|0
  • önce sevgilimin azına sıçarım kıza işey yapmam suçu yok çünkü ama bnle çıktını bile bille eklediyse onuda gebertirim sonrada ayrılırım

1|0
    0|0
  • Saçını başını yolar, kızgın yağla dağlardım.

1|0
    0|0
  • Ne mal olduğunu iyi anlarım.

1|1
    0|0
  • Boşluk ortamı olunca hemen de fırsatları değerlendirdigini ve beni sevmediğini düşünürüm. Irtibatımı keserim. Yeni aşklara yelken açarım.

1|0
    0|0
  • Terkederdim sanirim

1|1
    1|0
  • Küs kalmışsak, ayrılırdım.

1|0
    0|0
    • ama 1.5 gün küs kaldınız ya :(

• her ilişkide küslük oluyor işte ne bileyim sanırım haklısın ayrılmak en iyisi :(

• Benim profil resmi daha iyi lan bu güzel sus yapamamış :O

• Herkes istedigini yapmakta ozgur beni sevmedigini dusunuyorsam zaten uzatmam sevdigini biliyorsam zaten takmam yani bir arkadaslik istegi icin pisikolojimi ve sinirlerimi bozamam

1|0
    0|0
  • ekleyebilecek kadar cesur olduğunu öğrenmiş olurum sorun yok .

1|0
    0|0
    • ama bir kaç defa eklemiş silmiş en son sildiğinde bir daha eklemiyecem diye söz verdi sana :(

• ovv yaşadn bunu yani .zor

• daha bu sabah yaşadım onunla barışmak için mesaj atacaktım i sevgilisini eklediğini gördüm ama artık bitti ayrıldın ondan onunla ne yaparsa yapsın :(

• pek sorun etmem.

1|0
    0|0
    • nasıl etmezsin eski sevgilisini ekliyor sana daha önce söz vermiş bir daha eklemiyecem demiş

• derdi ne onu sorardım mal mal konusuyosada kendi bilir :)

1|0
    0|0
  • ohooo kıyameti koparırdım valla

1|0
    0|0
  • Çocukça kıskandırmaya çalışıyorsa, kendimde kabahat arardım "nasıl bununla sevgili oldum?" diye.

1|0
    0|0
  • İlişkimi hemen bitirir arkama bilr bakmam

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    5
Yükleniyor...