Kapat

Sevgilimle yüzük problemi

selam herkese sevgilimle uzun denilebilecek süredir birlikteyiz ciddi bir ilişkimiz var kendi aramızda takılmış yüzüklerimiz var 1 senedir neyse ben bir şekilde yüzüğünü takmadığını öğrendim bugün. hergün mü takmıyo yoksa sadece bugün mü takmadı bilmiyorum ama sonuç olarak bugün takmadığı kesin ve sağlam bilgi. bana taktığını söylüyodu ama ben pek güvenmiyodum içimden bişey onun ''GENELDE'' takmadığını söylüyodu. sizce ne yapmalıyım öfkeyle kalkıp zararla oturan biriyim. mantıklı cevaplar bekliyorum tavrım nasıl olmalı nasıl davranmalıyım

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• merhaba arkadaşım sana mantıklı bir cevap vereceğim ama bu cevap pekte sorunun karşılığı olmayacak. aile arasında gerçekleşmemiş yani birlikteliğin ilan edilmemiş olmasından önce takılan yüzüğün hiç bir anlamı yok. siz anlam yüklemişsiniz takmışsınız yüzükleri... ama sevgilin takmıyor? yüzük genel anlamda bir aitlik hissettirdiği için sevgilinin sana olan bağlılığından şüphem var. ya da şöyle söyleyelim sen yüzüğü takıyosun parmağına sana yaklaşacak erkek biliyo ki bu kızın bir sevgilisi var ona yaklaşacak kızda da aynı şekilde olmasından çekiniyodur belki. belki de bir yedek arayışındadır. sevgilini en iyi sen tanırsın. ama onuda tam anlamıyla tanıyıp içinde ne var ne yok bilemezsin. umarım seni üzmez. mutluluklar:)

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• odama dünyayı zindan et oda senin bir hatanda senin ağzına sıçsın böyle böyle sırayla birbirinize ilişkiyi dar edin .

ya madem güvenmiyorsun ne seviyorum diyorsun güvenin olmadığı yerde ne sevgi olur nede düzgün bir ilişki. kaç yaşındasın sen anlamadımki

0|0
    0|0
  • ben 10 senelik evliyim hic takmiyorum yuzuk ne var bunda ... sevmiyorum o tasmayi ama bir sorun yok guven olayi ...

0|0
    0|0
  • adamı bukadar bunaltırsan bir yüzük için.. kendini kapının önünde bulursun:) ben olsam öyle yaparım yani:)

0|0
    0|0
  • boşa onu. bu soru sürekli geliyor ya:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bişi sorucam af buyur ama kendi aranız da sevgilinle alyans takınca noluyor ?

bana göre çok saçma çünkü; alyans demek nişanlılık demek nişanlılık demek de aileler onayladı evliliğimizi ciddi adımlar atıyoruz demek dir bu geleneği kendi aranızda yapamazsınız ki

0|0
    0|0
  • Takmasın aman sende onu takma !

0|0
    0|0
  • evlendiği zaman takmassa ne yaparsın merak ettim :/

0|0
    0|0
  • kendi aranizda takmisiniz daha ne soruyorsun?

ne sandin ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...