Kayınvalideniz oğlunu sizinle paylaşamasaydı eşinizden vazgeçermiydiniz ?

Dün çok acayip bir olayla karşılaştım ve hayretler içerisinde kaldım sonra bunu kesinlikle ks üyelerine de sormalıyım dedim. Kadının biri aşık olduğu adamla evleniyor ve aynı şekilde adamda onu seviyor.. Ancak adamın annesi kıza oğlunu onunla paylaşamadığını ve aşklarının bu kadar büyük olduğunu bilmediğini söylüyor.. Kız bunun üzerine aradan çekiliyor ve daha evliliklerinin 1. ayında boşanıyorlar. Peki kaç kişi sırf kayınvalide yüzünden sevdiği adamdan vazgeçer ! Şahsen benim fikrim büyük konuşmym ama ben sevdiğim adamdan kim ne derse desin vazgeçmem

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Sevdiğim adamdan asla vazgeçmem ama o kadını öldürebilirim.

Artık görüş günlerine gelir kocam aşkımız öyle devam eder -.-

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Oh iyi olmuş

0|0
    0|0
  • bnce de saçma bir durum. sonuçta insan bir yerden sonra hayatının büyük bir kısmını eşiyle geçiriyor.

0|0
    0|0
    • Kesinlikle.. Ve bence o kadının sevgisini sorgulamak gerek.. Gerçek olduğunu hiç sanmıyorum.

• Bende kızın sevgisini sorgulamak gerekli demek istemiştim zaten :) yeteri kadar sevseydi çaba gösterirdi

• :) işin kolayına kaçmış kız kesin başka biri var :D

Kızlar Ne Diyor 6

• Böyle bir durum olsa eşim benden önce davranıp annesiyle ilişkisini keser zaten..

Her ikimiz için de aşk ve eş daha önce gelir..

0|0
    0|0
  • Ne derse desin vazgeçmem fakat birazda eşimin tavırlarına bağlı bir durum annesini engellemezse durum değişir.

0|0
    0|0
  • bazı kadınlar ,kocalarının olmaması ya da göremedikleri ilgi sonucu erkek çocuklarına çok düşkünler.sınır çizemiyorlar.sürekli aramızda kayınvalide olacaksa eyvallahı çekerim tabi.

0|0
    0|0
  • vazgeçmezdim

0|0
    0|0
  • Alsın oğlunu başına çalsın anakuzularıyla işim olmaz

0|0
    0|0
  • Kararsizim ama sevgilimin annesi yaptiklarina devam ederse vazgecicem sanirim

0|0
    0|0
Yükleniyor...