Kapat

Geleceğinizi görmediğiniz bir ilişkiye başlar mısınız?

Geleceğinizi görmediğiniz bir ilişkiye başlarmısınız?Yani ayrılcağınızı bile bile bir ilişkiye başlarmısınız?Başlarım diyenler nedeni nedir?

0|0
22|8

En İyi Kız Görüşü

• mevlananın bır sozu var dibini gormediğin suya dalmayacağın gibi sonunu görmediğin sevgiye teslim etme kendini diyor ama ben sonunu görmediğim bir sevgiye başladım ve iki yıldır bırlıkteyız hala sonunu goremıyorum gorsemde mutsuzluk çook kararsızım sevdıgım ıcın kopamıyorumda ara ara bu yuzden depresyona gırıyorum ama yinede sevdiğim için ayrılmayı göze alamıyorum.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 21

• Hiç kimsenin boşanmak için evlenmeyeceği gibi birlikteliğe de nasılsa ayrılacağız diye başlanmaz .Ayrılacaksan başlamazsın , gelecek var mı yok mu bunun garantisini isteyemeyeceğin gibi garantisini vermen de saçma olur , zaman gösterir herşeyi ..

0|1
    0|0
  • bunu zamanla anlarız ilişkinin nereye gideceği kimse bilemez ayrılmak için cıkmaz kimse gerek anlaşamamazlık gerek zamanla hislerin kaybolması bitirmenin nedenleri.

0|0
    0|0
  • onu çok seviyor onunla zaman geçirmek istiyorsan başlarsın

0|0
    0|0
  • dibini görmediğim suya girmem...

0|1
    1|0
  • bence baslanmamalı , sonra güzellikler yasandıktan sonra ayrılmak cok zor oluyor iki taraf icinde icinden cıkılmaz bir hal alıyor hata bile bile yapılmaz ya geri durulmalı, yada sonuclarına katlanılmalıdır sizin icin yanlıs oldugunu bildiğiniz bir iliskiye baslamanız boğulacagını bile bile dalgalarla boğusmaktır ...

0|0
    0|0
  • Başlamadan göremeyiz. imkansızsa evli vesaire bişeyse ki zaten öyle şey olmaz bendede.

Ama ikimizde bekarsak imkansız diye birşey yok denemeye değer.

ama genelde geleceğimi görmediğim hiç bişeye başlamadım

0|1
    0|0
  • Sonunda ayrılacağımızı bilsek sanırım kime kimseyle olmazdı.. Fakat bazı istisnai durumlar da, herşey apaçık ortadayken, olamayacağı bariz belliyken bir ilişkiye asla başlamam.. Boşa zaman ve gönül yorgunluğu olur..

0|0
    0|0
  • Ona bakilirsa hic ayrilmayacagininda garantisi yok aaa biz hic aryilmayiz bununla iliskiye baslarim da diyemezsin senin dediginide diyemezsin. Ani yasamak onemli.ben su an mutluysam ilerisini şu an dsunmenin anlami yok.

0|0
    0|0
  • Hayır..

0|0
    0|0
  • pek göremiyorum aslında ama ciddiyiz çook zamanımız var ama mutluyuz severken ayrılmak da olmaz gideceği kadar gitsin acelemde yok zaten iyiz böyle

0|0
    0|0
  • ılıskıme gelecegı varmı dıye baslamam ama ılerleyen zamanlarda saygısız sekılde bıtcegıne emın olursam bıter ılıskım

0|0
    0|0
  • geleceği düşünürek bugünümü mahvedemem.Yaşanması gerekenler o an yaşanmalı.Geleceğin garanti belgesi yok.

0|0
    0|0
  • seviyorsam eğer başlarım evet imkansız olsa dahi

0|0
    0|0
  • Salakmiyim.

0|0
    0|0
  • başlarım.

denemekle bırsey kaybetmem.

0|0
    0|0
  • Başlarım.

0|0
    0|0
  • Başlamazdım yalan yok

0|0
    0|0
  • Sadece ani yasamak degil de gelecege dair saglam adimlar atmak isteyen biri oldugum icin baslamazdim

0|0
    0|0
  • başlamam niye başlıyim ki

0|0
    0|0
  • Başlarım evet

0|0
    0|0
  • ölümü bildigimiz hallde yasamaya calisiyoruz da gelecegini göremedigim askida yasamak isterim !

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• şu an o durumu ben yaşıyorum zaten.bunun bedeli benim 5 yılıma bedel de olsa onunla olmaya devam ediyorum.sebep çok basit.geleceği bilmiyorum ama ne istediğimi ii biliyorum o yolda gitmeyi en önce kendime bi saygı biliyorum

1|1
    0|0
  • ben başlamam ya boşuna zaman kaybı gereksiz...

0|0
    0|0
  • ilişkilerin %99 u zaten bitiyor her lişki evlilik kaidesiyle bitseydi kimse kalmazdı tavsiyem tadını cıkar

0|0
    0|0
  • Öyle düşünmem bir ilişkiye başlarken.

0|0
    0|0
  • Tam tersi tercihimdir:) Geleceğini bildiğim şeye ne diye başlayayım? Macera gerek bize

0|0
    0|0
  • kalıcı dusunuyrosam baslamam...

0|0
    0|0
  • sonucu kızı yatağa atmaksa evet,sonucu evlilikse hayır

0|0
    1|0
  • Başlarım ve geleceğin olmadığını görünce de bitiririm.

0|0
    0|0
Yükleniyor...