Sizce Vodafone Arena yeni sezonda hazır olacak mı ?

Sizce Vodafone Arena ne zaman hazır olur ? İkinci sezon açılacağını düşünüyorum yetişmeyecek gibi ne dersiniz ?

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

• 29 ekimde acilis yapilacak buna inanıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• 2015' e girmeden stat hazır olacaktır. Beşiktaşlılar adına mutluyum, zorlu dönemlerin ardından artık bir şeyleri toparladılar. Yeni statları hayırlı olsun, Avrupa arenasında nice galibiyet ve başarılara vesile olsun inşallah.

cut.

0|0
    0|0
  • hazır olur gibi

0|0
    0|0
  • bir Galatasaraylı olarak yetişmesini diliyorum.

0|0
    0|0
  • Şampiyonlar ligine yetişir bence

0|0
    0|0
  • Devre yarısını bulacak diye düşünüyorum..

0|0
    0|0
  • bu sezon açılmaz gelicek sezona açılır stad ne kadar etkili olsada seneye yine Fenerbahçe şampiyon olur.

0|0
    0|0
  • yetişmezz

0|0
    0|0
  • Muhtemelen ligin 7.-8, haftasında oraya geçicez.İlk şampiyonlar ligi maçı yetişmesi iyi olur aslında.

0|0
    0|0
  • adamlar hızlı çalışırsa yeni sezonda biter :)

0|0
    0|0
  • bence yetiştirirler ve seneye şampiyonluk fb-bjk arasında geçer çünkü stadın çok etkisi var.

0|0
    0|0
  • Bende yetişeceğini zannetmiyorum. 2. Yarı da zor gibi.

0|0
    0|0
  • yetişmesi zor

0|0
    0|0
  • inşalh 30 Ağustos'ta hazır..

0|0
    0|0
  • bu sezona yetşmesi çok zor avrupada bahsi bile olmaz ama burası türkiye malesef her şey olur.

0|0
    0|0
  • Başkan çok emin konuşuyor inşaat mühendisi olduğundan inanıyorum :)

0|0
    0|0
    • temel bile daha bir kaç i ay önce atıldı ... o yüzden pek umutlu değilim ben açıkçası 2. sezona ancak...

• bende öyle düşünüyodum ama başkan çalışan işçi sayısını arttıracakmış bir bildiği var gibi görünüyor

• kesin hazir olcak diye konusuyolar aksilik olmazsa yetişir bence

0|0
    0|0
  • kesin ilk maç Fener maçı olur arena gibi sizin stadı da hayırlarız galibiyetle -.- keh keh keh

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Çoğu kişi yetişmeyecek fikrinde ama eğer Eto'o gelirse bir an önce açılsın derim Eto'o gelirse bende o stadda yerimi alırım.Sonuçta Eto'o bu.

0|0
    0|0
  • Ben yeni sezona hazır olacağını düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Umarım yetişir.

Beşiktaş'ın toparlanması lazım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...