Sevgiliniz size hakkını helal etmezse...

7 aydır çıkıyoduk çok aşıktık ama beni bıraktı neymiş benim iyiliğim içnmiş yalana bak bide seviyorum diyo hala. hakkını helal et dedi. dedimki Nokta kadar bile hakkım varsa haram olsun Allah çıkartsın acısını senden dedim. 1 haftadır konuşmuyoruz. Ben çok üzülüyorum o gitti diye hergün ağlıyorum beni bıraktı diye helal etmedim hakkımı. Sizce ne düşünmüştür içi rahat edermi siz olsanız ne yapardınız?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• selam hayırlı cumalar dileklerimle başlamak isterim sorunuza gelince eger hakkı varda sen helal etmediysen öte tarafta dahil olmak üzere senle heleleşmek zorunda bunu unutma umarım üzülme konusuna gelince işallah her şey kalbine göre olur tüm güzellikler hayırlı mutlu günler temenni ederim

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim. dedim zaten öbür tarafta görüşücez diye. cehennemde cayır cayır yanar inşallah kesinlikle helal etmiyorum çok hakkım var zehir zıkkım olsun

Erkekler Ne Diyor 7

• oda derse bende etmiyorum. Al sana bir dert. Anlamadığım seni bırakmış içinde sevgi yok artık neyin derdindesin. Adını anmaya değmez.

0|0
    0|0
  • seni eğer silmişse hakkını helal etsen ne olur etmesen ne olur :/

0|0
    0|0
  • Hiç bir zaman senin ona karşı bir sucun olmadıgı halde böyle yapıyorsa yanlış neden dersen haksız bir insan o insan için hak felan helal edemez gibi bişi yok çünki haksız konumda

0|0
    0|0
  • Haram etme bence..

0|0
    0|0
  • Et gitsin bacim. Motive olursun.

0|0
    0|0
    • Ölürümde etmem. çok hakkım var zaten

• Hakkin var da. Ayrilmissiniz zaten. Bi sey kazandirmaz bu sana bilakis normal hayata daha cabuk dönersin.

• ben olsam çok kafaya takardım lan.hakkını helal et diye bir dizi vardı samanyolunda eskiden,ordaki Yusuf gibi olurdum yemin ediyorum

0|0
    0|0
  • senın ondan onunda senden var cok umursamaz bence etsen ne olur etmesen sadece senın mı hakkın var sankı onun ustun de

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 7 ayda pek bir hak gecmez

adam birakmak icin zatten mana aramis

demeki isi bu alismis degisiklige

isalah oda bir gün sever terk edilir ozaman intikamini almis olurdun

0|0
    0|0
  • bence etmeliydin. bıraktı diye haram edilir mi ya saçmalamışsın. ama erkeklerin seviyorum hala deyişleri de yalan o dediğine de inanma tabi orası da ayrı bir konu. hakkını helal et ve bence fazla takılma. 7 ayda çok uzun bir süre değil yani. unutursun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...