Sevenin ahı tutar mı ! Ahınıztın tuttuguna sahıt olan bılen duyan oldu mu hıc?

Hiç canınız yandıgı için ah ettiniz mi? Sizin yandığınız kadar yandıgına sahıt oldunuz mu?dıyecegım o ki ıcımızı yakan haksızlıklar haketmedıklerımız karsılıgını buluyor mu? Sahıt olduklarımız varsa paylasalım.ılahı adaletın ısledıgını bılmek rahatlatcak belkı :(

0|0
6|4

En İyi Erkek Görüşü

• selam hanfendi cok önce evet yandı ben asla ah etmem allahım zaten biliyor

0|0
    0|0
    • Bende bela okumadım.Allaha havele ettıgımı soyledım yuzune.Allah bılıyor zaten.ama basna bır sey gelse beddualrn yuznden surunuyom derdı.ben senı uzdugum ıcın bnları yasıyom demıyrda beddua ettın dıyor.onda bıle bn sucluyum ıse bak

• umarım güzellikler seninle olur hanfendi

Erkekler Ne Diyor 3

• Bana evlenme teklifleriyle geri dönmek istedi defalarca , adam gibi sevdiğine inandırır ve o halde giderse yanında kalmaz bende güzelce geri çevirdim ağlamaları çok zevk verdi bana

0|0
    0|0
  • Ya arkardaşim bu kişiden kişye göre değişir ne kadar ah etsenden bu aşk acısı olduğu için pek tutacağını sanmıyorum

0|0
    0|0
    • Insana yapılan haksızlıkların bır kategorısı yoktur.sen ona gonlunu acıyrsun guvenıyorsun aslında daha savunmasızsın.ve boyle durumlarda daha kalpten oluyor.bence senın dusundugn kdar basıt degıl

• Basit olduğugunu söylemedim ki size aynı duyguları bende yaşadım

Haklısın söylediklerinde güveneceğin kişiyide seveceğim kişiyide dikkatli secmeliyiz ne fazla değer vermek nede az değer vermek gerekiyo dengelemk lazım o zaman ilişki daha iyi olacağını düşünüyorum ama mailisef sevince dengeler alt üst oluyo

• evet benim tuttu ahım ama keşke etmeseymişim sana tavsiyem çok büyük bir ah etme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• er ya da geç mutlaka tutar canım..bnde biriyle 5 yıl çıktm ayrıldk görücü usulü biriyle nişanlandı çok acı çektm ewlendi daha 2 yıl bile olmadı şmdi boşanıolarmış..

0|0
    0|0
  • isteyerek ah etmedim yani Allah belanı versin falan öyle bişey demedim. ama Rabbim gözyaşlarımın cevabını verdi bana şuan hakketen benden kötü durumda. seviniyormuyum hayır..

0|0
    0|0
  • tutsa nolur tutmasa nolur. sen kendi hayatına bak. es geçme. kimsenin mutsuzluğuyla, mutlu olmamayı da öğren.

0|0
    0|0
  • eğer onu çok üzmüşse tutar

0|0
    0|0
  • Tabiki tutar bence ben kendim sahit oldum buna

0|0
    0|0
  • tutmuyor... o yüzden acaba ahım tutarmı diye onun hayatını yaşamasını oturup izleme seninde bir hayatın var onu şekillendir güzelleştir...

0|0
    0|0
Yükleniyor...