Tanımadığınız veya tanıyıp pek samimi olmadığınız çirkin insanlarla alay edermisiniz?

Küçükkende şimdide hem iriyarı olmamdan dolayı hemde tipimin berbat ve gorile benzemesinden dolayı epey alay edilmiştim,ilkokul 3 te hiç unutmam yaklaşık 8 kızdan oluşan bir arkadaş grubu aralarından biri çantasında muz getirmiş sınıfa dersin ortasında goril muz yermisin demişti bütün sınıf nerdeyse gülmüştü 3-4 kişi sadece yapmayıp etmeyin demişti öğretmen bile utanmasa gülecekti okula epey gitmemiştim ondan sonra gene bir gün arkadaşımı sokakta gördüm selam verdi tabi selam verdim geçtim ertesi gün okulda geldi yanıma dün sana selam verdikten sonra annem geldi sordu bu kim diye okuldan biri yoksa ne işim olur bu tipsizle dedim demişti yani aslında yaptığınız sizin için komik eğlenceli gelebilir ancak ben ve benim gibi insanlar için 2 dakikalık eğlenceniz günlerce travma oluyor.Misal alışveriş merkezine gitmiştim gene 3 kız bana bakmaya başladı ee tabi yakışıklı diye bakmıyorlar niye baktıkları belli neyse uzun süre baktılar yemek verken bakıyor fısıldıyor gülüşüyorlar yani yapmayında demiyorum yapın gene eğlenin ama hiç yoktansa belli etmeyin aynı durumda sizde olabilirdiniz size yapılsa ne tepki verirsiniz yüzünüz yanmış olsaydı eğer düşünün?

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• aynılarını bir ara bende yaşadım, ama benim herşeyimle dalga geçmişlerdi, dişlerim suratım, çillerim ve hiç birşey demedim hep içime attım sustum sustum sustukça tepeme çıktılar hiç bir an bile susmadılar ilkokulda okadar değildi, lisede laf sokup sokup gülerlerdi ve ben artık onların yüzünden okulu bırakma kararı aldım bıraktım, halen daha aklıma geldikçe ağlayasım gelir , aynı oksijeni tüketiyorken, aynı gökyüzüne bakıyorken onlar gibi iki gözüm iki kulağım varken beni karaböcek gibi ezdiler beni sanki iğrenç biriymişim gibi bakarak gözleriyle ezdiler, laflarıyla hareketleriyle. şuan büyüdüm okulu onlar için bıraktıgıma yüzlerce kez pişmanım. keşke cevap verseydim keşke susmasaydım dıyorum kendime .Allah'a havale ediyorum hepsini . Benden değilse başkasından bulsunlar. Başkada lafım yok !

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Çocukluğunun en güzel yıllarında yaşadığın bu kötü olay için o kadar üzgünüm ki.

Bir an ortaokul 1'e gittim ben de, tenim biraz soluk olduğundan ve hafif kamburum olduğundan çok alay edildi. Şu an hatırlamak istemediğim laflar duydum. Her gün ağlardım. Öğretmenlere kaç kez şikayet edildi ama faydası olmadı.

...

Bu noktada iş ailelere düşüyor çünkü çocuk anadan, babadan gördüklerini doğru sandıkları için kendilerinde de uyguluyorlar. O zamanlar bunun farkında değildim, insan büyüdükçe anlıyor.

...

Sen her halinle güzelsin!

Kendine böyle etiketler yapıştırma!

Mevlana ne der bilirsin;

"Kardeşim sen düşünceden ibaretsin, geriye kalan et ve kemiksin. Gül düşünürsün gülistan olursun, diken düşünür dikenlik olursun."

Sen hep gül düşün dost, düşün ki gönlünün bahçesi güllerle dolsun!

0|0
    0|0
  • kardeşim, bu basitlikteki insanları mı kaleye alıp üzüldünüz? Yapmayın Allah aşkına...Ben lafı söyleyene bakarım...

0|0
    0|0
  • insanlar birbirlerini aşagılarlar, sebep bence ego;

ona çirkin dediginde kendini güzel hisseder ya da ona aptal dediginde kendi zekidir, bu tarz şakalarada gülerler çünkü kendi degilde aynı ortamda bulundugu başka birinin çirkin olarak sıfatlandırılması onu rahatlatır çünkü kendide bir brad pitt degildir, içten içe bilir ve çirkinlik ödülünün ona deyilde yanındakine gitmesine sevinir, gülmek farzdır bu noktada,

şimdi benimde gerizekalı oldugunu düşündügüm insanlar var ama bunu kimseye demiyorum helede gidip onu hakaretle aşagılamıyorum, olmayadabilir bana ne zaten, çirkinlik konusundada diyecek hiç bir şeyim yok, herkes yüzeysel sonrada gelip iç güzellik edebiyatı yapıyorlar, kodumun kaç yüzlü geometrik cisimleri

geçirdigim evrim yüzünden 2 tarz tepkide aldım insanlardan,

sonuç olarak hepsine tüküreyim yav

0|0
    0|0
  • alay edenlerden nefret ederim.kazara biri yaparsa...ya yaparsa diyorum,sıkıyorsa yani.

0|0
    0|0
  • aslaa milleti yagılamak bze düsmdii yaaa :)))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• 2. kez soruyorsun bunu, 2 okuyuşumdada içim parçalandı. Bunlara insan diyenler utansın. Şerefsiz haysiyetsiz insan toplulukları. İstanbul'da yaşıyorsan ben sana dostluk ederim her zaman.

0|3
    0|0
    • görüyon demi bak benim GARDAŞIM nasıl 4 4lük ADAM GİBİ ADAM berkayım soruyu soran arkadaşda benim çocukluk arkadaşım oldugunu idda ediyoda kim oldugunu söylemiyo gardaş ama arkadaş arkadaştır yine atsan atamıyon satsan satamıyon :D

• aynen dogru diyonda gardaş aynı topa depmişligimiz aynı taşa ebelemişligimiz var hasımlık yakışmaz :D dedigin gibi allahından bulsun pezevengler :D

• Yapanların hepsi kız zaten bir şeyde diyemiyorum öyle oldukça iyice üstüme geliyorlar

• güzellik çirkinlik kime göre belirleniyor? nedemek alay etmek? gün gelir o kaşın gözün bir yamulur ozaman beter olursun...unutmamak lazım ki hepimiz engelli adayıyız dolayısı ile insanları önce görünüşleri sonra inanışları ile dalga geçmek yaratan ile dalga geçmeye eşdeğer olablir...

0|0
    0|0
  • Kimseyi hakir görmem, kimseyi hor görmem. Allah katında sen daha değerlisindir belki. Bakma şu şimarık ergen kızların kikirdemelerine. Ekserisi dünyaya eğlence için, yiyip içip gezip, keriz avlamak için gelmiş. Başka da bir halta yaramazlar. Böyle tiplere bakıp kendini üzme. Herkes yakışıklı olmak zorunda değil ne yapacaksın ? Allah haktan ayırmasın kardeşim.

0|0
    0|0
    • Valla herkes senin gibi olsa keşke :) Böyle bir derdim olmazdı,yani yakışıklı olmak gibi diye bir derdim yok ancak sürekli alay edilmeside can sıkıyor dediğin gibi karınları tok sırtları pek alay edecek birilerini arıyorlar eğlenmek için.Dışarı çıkasım gelmiyor artık sürekli aynı şeyler oluyor çıktığımda bir rahat bıraksalar ama bırakmıyorlar.

• Denecek pek bir şey yok aslında, sen söylenecek her şeyi söylemişsin.

Soruna cevap vereyim '' yüzünüz yanmış olsaydı ''

Baykuş gibi bir insan olurdum sanırım, geceleri benim gündüzüm olur gündüzleride gecelerim.

0|0
    0|0
  • benimde çocukken sağ kolumla dalga geçerlerdi.13 senedir kısa kollu gömlek veya tshirt giymedim.denize de gitmedim.

0|0
    0|0
  • Bu yorumunla kim oldugunu buldum gardaş :D

0|0
    0|0
    • Düşündüğüm kişi değilim Eren :)

• ben hiç dalga geçmemişimdir ama demi gardaş çünkü benimde gözlüklerle dalga geçerlerdi belki biliyondur :D

• adam güzel adam ya tanımak lazım o dalga geçenlerin gidip beraber başını ezmek lazımda işte herşey istediğimiz gibi olmuyor napalım allahlarından bulsun şerefsizler

Yükleniyor...