Ahde Vefa denen şey nedir?

Günümüzde kaldı mı böyle durumlar.zor zamanlarında yanında olduğun başına gelen zor bir durumda da yanında olacağını düşündüğün kişiler vardır bir çırpıda bunlar yanımda olur diye isimlerini sayarsın aklında geçer.laylaylom zamanlarda hiç yanından eksik olmazlar.lakin gün gelir bu hayatta yaşanacak en büyük acıyı yaşarsın ama onlar yanında yoktur kuru bir telefona bile razı olacak duruma gelirsin başın sağolsun diye bile aranmazsın.sebebi hikmeti nedir acep.birde hiç aklından geçmeyen esamesi olmayan insanlar vardır bir anda yanında bitiverirler cengaver kesilirler acını doyasıya paylaşırlar

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• eskiden üzerinde uzun uzun düşündüğüm bir mevzuydu, takardım.yakın zamana kadar belkide.sonra bir gün geliyor, bir seri şey yaşıyorsun.bahsettiğin duyguyu işte o an yaşamıyorsan hiç bir şey hissetmiyorsun artık.çok da önemli değil diyorum.gerçekten hissettirenlerin bundan sonrasında hakkını vermek.hem insanların hayatlarında kırılımlar olur.kimi o kırımlımlardan geçebilir ve yanındadır kimisi de tutunamaz, düşer gider hayatından.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu kavram uluslararası hukukla ilgili imiş ve bir 'antlaşma'ya dayanıyormuş...

O vakit iki arkadaş arasında da 'çıkar' anlaşması varsa tabii ki uymalıdır buna...

Bu arada dün beni bir üye ekledi... Nicki sizinkine çok benziyordu siz sandım... Sabah farkettim siz olmadığınızı...

0|1
    0|0
    • Evet öyle bir manası var ama 2 veya daha fazla kişiler arasında çıkar ilişkisiz bir ilişkiyi baz alarak sormuştum anlaşılabileceğini umut ettim anlaşılmıştırda aslında

• Ahde vefa deyince walla direk aklima sozlesmeye uygunluk geldi :) cagrisim yapti akde vefa ile galiba ;)

0|1
    0|0
  • Vefa denince aklıma Beşiktaş gelmekte.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• vefa borcu önemlidir yapılan iyiliğin değerinin bilmektir unutmamaktır sen unutmazsan senide unutmazlar .

0|1
    0|0
  • Vefa sadece İstanbul'da bir semt

0|1
    0|0
  • bir fincan kahvenin 40 yıllık hatırı demektir

0|1
    0|0
Yükleniyor...