Neden her şey gökten yağıyor?

yağmur, kar, dolu neden gökten yağar ki yerden yukarı çıksın. Tüm fizik kurallarının canı cehenneme.

0|0
11|39

En İyi Erkek Görüşü

• birinin başına yağmasını arzu ettiğin taşlar hala yerde olduğu içinmi bu tepki.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 38

• Sorgulamak normal fizik vb.c.cehenneme demek anormal kurallar sistemler duzen olmasa suanki kural guclu gucsuzu her anlamda ezer psikolojik maddi saglik kazanc iskence tecavuz vb. Bu nedenle oncelik inancin muslumanliksa iman etmen tum emir ve yasaklara mantiklisa iman ederim diye birsey yok bilmedigin gormedigin neler var buna ragmen bilmis gibi ustun varlik gibi olma seytan hakki inkar ettirmek icin ugrasir nerde allah madem var goster vb. İnsan inkar edince ondan uzaklasir ben alemlerin rabbi olan allahtan korkarim der allahi inkar edicek cahilden korkar :) zate Allah olmasa seytan niye yok desin vesvese vererek iyilik icin ugrasmaz oncelikli gorevlerini yap bunu yapmadan yani emeklemeden marsa cikip ordan parasutle atlayip yere dusmeden navigasyonla denizi bulup havada. Sirtina jet motoru takip hedef ustundeyken parasut acip hos bir sekilli atlayisla suya dalip puan alip sonrada gemiye cikip. Guneslenip arayana uyuyodum ruya goruyodum ama gerceklestirdim uykulu halde deme :))

0|0
    0|0
    • inanmıyorum

• rica ederim ben insanların fikrine saygı duyarım karşımdakindende aynısını beklerim tabiki.

• Haklisin zaten olumsuz bir cevab yansitmadim saygidan herdaim diger insanlarida dusunmek gerek yoksa herkes kendinden mesul herkesin dogrusu kendine bencil olmamak herkesin harci degil heleki bu zamanda sozu minimizede birakip sana iyi uykular h.geceler bende sabaha dek calismaya devam.

• Denize girme sebebimiz de o yüzden.

cut.

1|0
    0|0
  • Patates soğanda yerden çıkıyo sen onlarla fiziklendir hayatı..

1|0
    0|0
  • zaten yağanlar önce yerden yukarı çıkıyor

1|1
    0|0
  • allah vergisi yahu napalım:\

1|0
    0|0
  • Fiziki kuralları aşabileceğimiz ya da tam tersine çevirebileceğimiz bir şey yapabilirsek istediğin olacak gibi. Şimdilik kaynak suları ve lavlarla idare edeceğiz.

1|0
    0|0
    • evren bizle taşak geçiyo

• Gece gece uykumu kaçırdın ya, fazla hareketli parçalara geçiş yaptım :D

• ahahaha :D

• Neden insanlar var ?

1|0
    0|0
  • Mantıklı olanda bu aslında

1|0
    0|0
  • farketmez ya istediği yerden yağsın. arpa-buğday perişan oldu. ekmeği önümüzdeki sene 2 tl den alabiliriz. dedem aradı hiç mahsül yok diyo. nolcak bu çiftcinin hali. ne kazanıcak? yağsında isterse yan yan yağsın.

1|0
    0|0
  • Yagmur yagdıgında gozlerini kapat yağmurun yerden cıktıgını hayal et bakalım ne hissediceksin sonra tekrar sorarsın :)

1|0
    0|0
  • Damlaların g*tüne jet motoru taksak göğe de yağdırabiliriz

1|0
    0|0
  • O zaman insanlarda havada gezerdi , ohh trafik olmazdı :D

Herkes gazı kadar uzağa gidebilirdi :D

O zaman kola filan benzin fiyatında olurdu :D

Hele ki kuru fasülyeye kimse yetişemezdi :D

1|0
    0|0
  • link bu tarz şeyler dinlemelisin

1|0
    0|0
  • kavun karpuzda yağa bilirdi gökten ama yağmıyor işte :)

1|0
    0|0
  • Vizelerin de canı cehenneme.

1|0
    0|0
    • ay evet yaaa ayy haklısın bencede of nerden dedin onu şimdi

• Sansür iyidir, gizem saglar.

• evet o yüzden ekledim belki görmüşsündür oralarda biyerlerde :D

• bırak fiziği şimdi herşeyin canı cehenneme.

THE END...

1|0
    0|0
  • Hahahah. Yağmurlar yerden yukarı çıkıp, karpuzlar falan yukardan düşseydi hoş olmazdı sanırım.

1|0
    0|0
  • Hep Newton un işi bunlar hep o elma düşmiycekti işte :D

1|0
    0|0
  • haklısın

1|0
    0|0
  • ah şu fizik kuralları adamı çıldırtır

1|0
    0|0
  • ağaçlar hayvanlar çığlıklarını arşı alaya savurur gökyüzünden rahmet yağmurları oluşur ve yeryüzüne doğru süzülür...

1|0
    0|0
  • O zaman yer çekimi mi var yoksa evrimin bükülmesi ile dünyaya itiliyor muyuz?

1|0
    0|0
  • bilemiyorum

1|0
    0|0
  • neden saçların kafanın içine doğru çıkmıyor ?

1|0
    0|0
  • Burda muhim olan yaganlarin buharlasarak tekrar göge cikmasi ama sen bunu görmüyorsun:)

0|0
    0|0
  • merak etme yerden yukari cikan yildirimlarimiz var :D

1|0
    0|0
  • hakkaten yukardan yağıp başımızı ıslatacağına aşağıdan yağıp kıçımızı ıslatsın dimi :))

1|0
    0|0
  • Yerden yukari cikmasi icin bir nuh tufani daha olmasi lazim ;)

1|0
    0|0
  • tamam sakin ol elindeki bardagı bana ver fazla içme:)

1|0
    0|0
  • bilemezsin karmaşık işler :D

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 11

• tabi ki :P bizde birer Benjamin Button olarak doğalım, hayatımızın en güzel yıllarını siyatikle, romatizmayla geçirelim olma mı? :)

1|0
    0|0

• Gökten yere düser,düstügü yere de hayat verir.

Yerden yükselip göge cikmasi mantikli degil aslini isterseniz

diger her sey bir tarafa.

0|0
    0|0
  • Hmm oldu ozaman :)

1|2
    1|0
  • Yerden bitenlere ne demeli !

1|0
    0|0
  • O, senden alıp yine sana verecek kadar cömert.

1|0
    0|0
  • Teknoloji senin için damlama sulama yöntemini ve fıskiyeyi buldu !

0|0
    0|0
    • teknolojinin ağzımıza etmekten baska bişeye yaradığı yok ama yinede seviyorum baacaksızı ve kullanıyorum boykot da edemem :D

• Onun adı android bacaksız deme bozulur ha sdfgh

• ağaçların kökleride gökyüzünde olsun armutta pişsin ağzımıza düşsün dimi :)

0|1
    0|0
    • ooo mavisyan bana kızgınsın sanıyordum :)

• tabi tabi millet fox ta liselileri izledi ben adam gibi adamların dizisini :)

• onlar toplu katliam zaten :( ama dünyanın kanunu işte bırak yağmurcuklar gökten yağsın topak anada tüm pisliği yutsun insanlarda dahil...

• su yerden yukarı buharlaşıyo cınıms öptüm by

0|0
    0|0
  • Farks napcen

1|0
    0|0
  • Kâinatın ressamlığı.. Allah herşeyi insanlar için yaratmıştır ..ohalde allahın nimetlerini neden yalanlıyorsun..der ayette. .

0|0
    0|0
    • ben allaha inanmıyorum

• ben güzelim zaten bunu görmem içinde ayna yeterli

• Tabi canımm yüzünü gördüğünde gün gelecek emanet i alan olacak her baktığında bunu düşün

• Herşeyin canı cehenneme

0|0
    0|0
Yükleniyor...