Huzur bulduğunuz mekanınız var mı...huzur bulmak için neler yaparsınız

Huzur bulduğunuz mekanınız var mı...huzur bulmak için neler yaparsınız

0|0
13|5

En İyi Kız Görüşü

• Sabah erkenden sahile giderim orda gevrek ve peynir alirim ayaklarimi denize dogru sallandirip kahvaltimi yaparim sonra takarim kulakliklarimi denizi, vapurlari, martilari seyrederim, bombos sahilde biraz yürüyüs yaparim sonrada ordan huzurlu bir sekilde ayrilirim :) sabah olsada gitsem ya uzun zamandir yapmamistim :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Huzur bulmak için bir şey yapılmaz, huzurlu hissedersin o an.

Bulmak için çaba sarfetmemek lazım, Olduğun zaman içinde huzurlu olmak gerek.

Yetinmeyi bilmek gerek önce.

0|0
    0|0
  • deniz kenarı rahatlatıyor dalgalı bir kumsal ya da annemin kolları

0|0
    0|0
  • Huzur bulmak için yırtınmam kendisi gelirse gelir. Zaten çok nadir huzursuz olurum.

0|0
    0|0
  • kitap okurum

0|0
    0|0
  • huzur bulduğum biyer yok ben nereye sıkıntı oraya sanırım cami ve türbelerde binde birde olsa değişik hissediyorum

0|0
    0|0
  • Huzur bulduğum tek yer eviim.

0|0
    0|0
  • eger cok kotuysem bulundugum yer dar geliyosa memlekete giderim. Gece babamın horlamasi bana güven ve huzur veriyor. Çok kotu değilsem konaktan karşıyaka vapuruna binip ksk ya giderim banka oturup sigara içerim.

0|0
    0|0
  • İnsanların olmadığı,yalnız oldugum heryer !

0|0
    0|0
  • uykumda huzurluyum çünkü yarı ölüyüm sdsffss

0|1
    0|0
  • Gece bunalip içim felan daralirsa birazcik balkonda otururum sessiz sakin temiz hava, huzur verir.

0|0
    0|0
  • yürüyüş yaparım

0|0
    0|0
  • odam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Genellikle huzur bulmaya sakinleşmeye sahil kenarına giderim.

0|0
    0|0
  • Senin Yüzün Gülsün Kardeşim Yeter ki Ama Senin Fotoğrafını Görünce Hayattan Soğuyorum Resmen Yanlış Anlama Gülmüyorsun Hiç Sen Şuraya Güler Yüzlü Fotoğraf Koy Ben Huzurlu Olurum Önemli Değil :)

0|0
    0|0
  • Sahilde tanışım olan balık ekmekci büfesinde oturup cay içmekl sahilde gezmek rahatlatıyor beni.

0|0
    0|0
  • yok be abi benim için ölümden öte huzur yok :)

THE END...

0|0
    0|0
  • karanlıgıma gömülürüm

saygılar abi

0|0
    0|0
Yükleniyor...