Kullanmadığınız banka mevduat hesabınız/hesaplarınız var mı?

Durumdan haberdar olmayanlar için...

Özellikle öğrencilik döneminde açtırılıp sonradan unutulan hesaplar baş ağrıtacağa benziyor.

Kullanmadığınız banka hesabınız/hesaplarınız var ise, sizi önümüzdeki aylarda kötü sürprizler bekliyor. Peki, bu kötü sürprizler nelerdir;

Hareketsiz olan hesaplarınız borçlandırılıp, faizi ile birlikte sizden (itiraz hakkı yok) tahsil edilmesi ve bankalar tarafından kara listeye alınma ihtimalinizin olması diyebiliriz.

Bu kullanmadığınız hesaplarınızı 28 Nisan (son günmüş) tarihine kadar kapattırın. Aksi halde istemediğiniz durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Her zaman olduğu gibi yine vatandaş hiç düşünülmemiş.

Göz atmanız için;

link

link

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• off bu ogrencilerin cektikleri yetmezmi yaaşu antam 4 tane hesabim var halk bank ziraat bank vakifbank akbank biktim arkadas hesap kitap islerinen

0|0
    0|0
  • şu an öğrenciyim. iş bankasına kredi kartı başvurusu yapmıştım. Beni telefonla aradılar ve adres istediler. Kartınız hazır olunca gelip alırsınız dediler. Bir yıl oldu ve hiç gitmedim. Numaramıda değiştirdim. Ama iş bankasından reklam mailleri geliyor. Yani şu an hesabım açık mı oluyor ve kapattırmam mı gerek?

0|0
    0|0
    • kredi kartlarından da aidat alıyorlar. şubeyle irtibata geç kullanmıyorsan kapattır

• açık mıdır yani?

• şubeyi aramalısın

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...