Optimum whey için bu fiyat iyi mi?

2 küsür kiloluk optimum gold whey için 160 tl iyi mi? alınır mı?

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• bana da getirtebilirmisin o fiyata :D 180 den aşağı bulamadım ben :S

1|0
    0|0
    • getirmiyorum. indirim biletim var onunla alıcam.

• hiç genrise denedin mi? türk markası diye ona da bir şans vereyim diyorum ama hammaddesinin nereden geldiği belli değil. kanada diyen var, amerika diyen var, çin diyen var... merak ediyorum aslında. acaba karışabilirliği, tadı vs nasıl diye..

• genrise de çok köpük kalıyor. Tadı da berbat. Bence whey in yerini tutacak bir marka değil. Hammaddesi konusunda hiçbir bilgim yok araştırabilirm istersen

Erkekler Ne Diyor 13

• markası çok iyi sadece güvenilir yerden al optimum ucuzmuş weider olsa 200 den fazla tutardı evet alabilirsin ama güvenilir yerlerden olmasına dikkat et.

1|0
    0|0
  • Standart ise iyidir

1|0
    0|0
    • evet, standart. teşekkürler.

• Gold Standart ise iyi.

1|0
    0|0
    • evet, standart. teşekkürler.

• ohaaa 2 kiloyamı

0|0
    0|0
  • Fiyatı normal ne yapmak istediğine göre de Optimum adı gibi Optimum bir wheydir.Ben de şu an kullanıyorum ve memnunum.

0|0
    0|0
  • Yüksek biraz. 150 civarı alırsın. Ama ben şiddetle önermiyorum. Elbette kısa vadede katkısı oluyor ama bıraktığın vakit vücut çabuk çöker yağ kaplarsın demedi deme.

0|0
    0|0
  • Oo baya uygun fiyati

0|0
    0|0
  • nerde var lan 160 a :D:D

0|0
    0|0
    • indirim biletim var.

• hiç genrise denedin mi? türk markası, onun da protein tozları supplementları filan övülüyor ama hammaddesinin nerede getirildiği konusunda net bir bilgi bulamadım. soru işareti bırakıyor kafamda.

• başka çeşidi yok zaten optimum un kaliteli ama :D denemedm türk markalarını denemeyide düşünmüyorum :) buda biticek mp alıcam bundan sonra amino bcaa ve glutamin :D

• iyiymiş fiyatı

0|0
    0|0
  • güzel fiyat.

0|0
    0|0
  • alınmaz bana göre.

0|0
    0|0
  • vücutmu geliştircen

0|0
    0|0
    • evet, vücut geliştiriyorum. daha önce optimum whey kullanmadım, eas veya gaspari kullanıyordum o yüzden optimum piyasada kaça gider pek bilmiyorum.

• o kadar çabuk yoruluyorsan o zaman durum ciddi. bir an önce önlem almak lazım :)

• aman çıkmıyomki zaten evden işsizim bütün gün evde hayvan gibi yayılıyorum .,d

• Napcan sen onu yaaa:D Benim Body de 3.yılım yeni başladım amino asitlere.Sana ne oluyo?))

0|0
    0|0
    • whey, kreatin, glutamine vs gerekli şeyler. faydası oluyor :)

• Erkeksi kaslara sahip olman seni çok itici yapıcak bunu biliyodun sanırım

• erkeklere kendimi beğendirmek gibi bir endişem yok. sadece güçlü olmak ve güçlü görünmek istiyorum :) tercih meselesi.

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...