Ne oluyor anlamiyorum ki

Ben almanyada yaşıyorum ve artık devrin deyiştinin dünyanın sonu geldini düşünüyorum. Kızlar çok açık giyiniyor erkekler kaslarını kadın givi incecij yapıyor saçlarının ortasını bırakıp kenarları 3 nr kesiyorlar hatta bazı erkekler tayt giyiyor kızlar artık namus diye bişi bilmiyorlar ve en kötüsüde etrafımdaki müslüman türk arkadaşlarım bir dua bile hilmiyor. türkiyedede öylemi? Dünyanın sonumu geliyor?

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiye de her tip insan var ama henüz tayt giyen bir gerizekalı görmedim. Ancak gösteri amaçlı giyenler var onların da normal hayatta giydiklerini sanmıyorum.

Saç konusunda da her tip saç var buna çok takılmamak lazım. Geneli kabul edilebilir saçlara sahip.

Namus konusuda giderek insanlar bekarete verdiği önemden vazgeçiyor, haliyle evlilik dışı ilişkiler artıyor. Aldatmalar da öyle ama yine de Almanyadaki kadar değildir.

Din konusunda insanlar giderek dinden uzaklaştırılmaya çalışıyor ama bir taraftan da bunlarla savaşıyor. Yine her türlü Almanyaya göre çok çok iyi durumdadır.

Anlayacağın küreselleşme denen şeyin olumsuz etkileri haliyle bizim de değerlerimizi kaybetmemize sağlıyor. Ancak yine de Türkiyede adam gibi birisini bulup evlenip düzgün bir hayat sürme imkanın var.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Adı üstünde, devir değişiyor!

0|0
    0|0
  • Turkiye de müslümanim diyenlere kiziyorum ozellikle erkeklerde butun arkadaslarim cinsel dusunceleri olsun hal ve hareketleri olsun muslumanligin %1 ini Ancak yapiyorlar ve muslumanim diyorlar bir sadece ramazan ayinda oruc tutarsa tutuyorlar o kadar geri kalan 11 ay boyunca icki icen kizlari sadece cinsellik bir varlik olarak goren asagilamak konusunda en üstün olan kisiler var Turkiye de muslumanlik o kadar cok fazla kalmadi artik

0|0
    0|0
  • Almanyayi bilmemde türkiyede leylek kaş halen mevcut özlediysen gelebilirsin türkiyeye kızlarda acik giyinsin birak bizde insaniz daaa

0|0
    0|0
    • Evet haklisin siz oynamaya gelince acik ol insaniz evlenmeye gelince namuslu ol kapan

• Evlencek kız var eğlenicek kız var herkezı ayni kefeye koyamayız

• Almanyada yaşıyorsun bunlar epeydir vardı zaten.

0|0
    0|0
  • Almanyadaki Türkler buradakilerden daha durgun emin ol !

0|0
    0|0
    • Vallah coo aciyorum gercekten turk kulturu diye bisey kalmadi

• Sen namusun bacak arasında değil de akılda olduğunu savunanlardan değilsin en azından. Aklı namuslu olan bacak arasına da sahip çıkmalı. Bir kız bakire kalmalı evlenene kadar. Bir erkek te bakir kaldığı için eziklik hissetmemeli ve bakir kalmalı. Kimse kimseyi düşünmüyor malesef

• Gercekten cok dogru konustun:)

• amaaan dünya hep karışıktıki hep sonumuz geldi denirdi merak etme ondan..

0|0
    0|0
  • zannetmiyorum

0|0
    0|0
  • burasi da yavas yavas o yolda ilerliyor heval malesef

0|0
    1|0
  • akışına bırak

0|0
    0|0
  • Aynen böyle kıyamet yakın canım

0|0
    0|0
  • Her koyun kendi bacağından asılır..Saygı duymak gerekir...

0|0
    0|0
    • O her koyun baskalarinada kötü örnek oluyor

• sana kötü örnek olmamış demek ki ? insan kendını bıldıkten sonra sorun olmaz.

• Yoo olduki banada benm yaptigim hatayi öyle her kiz yapamazdi ben biyanlis cvreye tutundun gittim ama hatami anladim

• benım arkadasım türk güya

fatiha suresini bilmiyor adam

sordum cevabıda söyleydi hatta

sen duanın basını söle ben gerisini getirmeye calısayım

töbe töbe

0|0
    0|0
    • Boyle iste benm kankam daha subahenekeyi bilmyio. Ama kendime soz verdim ogretcem elimden geldice

• hayrına el at sende bu tür seylere

bende aynı senın yaptıgını yapıorum

• Alamancı komşu teyzenin torunu tüm mahalleye verdi, oradan biliyorum senin dediklerini

0|0
    0|0
  • bence dünya özgürlüğünü kazanmaya başlıyor keşke herkes çıplak gezse herkes namus kavramından kurtulsa ama bu zamanla olucak tabi

0|0
    0|0
    • Bence bu tur dusuncene keske herkes terbiyeli hata yapmadan hareket etsede dedikodulardan kurtulsa demen gerekir

• herkes istediği gibi takılsada kimse dedikodu yapymasa bölesi daha güzel

Kızlar Ne Diyor 5

• bencede öyle bacım ogün bir yerde oturuyorz kızla erkek öyle bir öpüşüolar ki kimse etrafınfan yok gibi büyük adamlar geçio ben utanıodum..erkekli kzılı her yer dolu ateistler dolu erkek erkeğe birlikte olan dolu daha sayiimm mii

0|0
    0|0
  • aynen öyle ateistlerde çoğaldı o günü D&Rde dalga geçiyolardı kendi aralarında imana gelcem falan filan diye

0|0
    1|0
    • Boyle insanlari gordukce dunyadan nefret ediyorum gercekten

• maalesef öyle.

0|0
    1|0
  • Ahir zamandayız artık

0|0
    0|0
  • Herkes kendinden sorumludur.Namusu açık giyinmeye bağlıyorsan sen de açıksın sen namussuz musun ?

0|0
    0|0
    • Ben en azindan ic camasirim sirtim ortada gezmiyorum! Acikligin bir yerde siniri olmalidir

• açık var açık var..açık olursun ama giyinmk adabı die bişey var başka yöne çekmeyelim!

• Eyer yazimi dikkatli okursan orda COK ACIK yaziyor! Anlayis sekli. Ben eyer aciklara laf soylesem kendimede gelir o laf ama ben haddimi bilecek acikliktayim bundan bahsediyorum

Yükleniyor...