Body yapanlar bir baksın

Abiler basliyali 5.haftam vücudumda sertleşmeler oldu gögüste falan ama çok degil fakat 3.ayında olan arkadaşım var gögüsleri falan kollari gayet iri beslenmeme dikkatte ediyorum ama sanki gelişemiyorum gibi geliyor bana ne yapmam lazim iyi gelişmek için

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Şu an senin zamanların aslında en tehlikeli zamanlar.Kasları geliştircem diye Kas erimesi olabilir.Bana oldu ve kollar daki kaslar eridi boşluk oldu.40 ar kilo biceps çalışıyorum ama sağlıklı bir koldaki kas kadar olamıyo.çünkü erimiş.Çok dikkat etmen gerek sadece zaman ve beslenmeye bağlı bu iş.sana bir abi tavsiyesi kaslarını yormadan çalıştır hızlı kas yapcam diye sakın düşünme ve spordan sonra imkanın varsa bolca protein et,süt vs...Tüket.Zamana bırak sadece acele etme.BEnim 3.senem ama kollarda eskiden olan kas kaybı olduğu için çok kötü gözüküyor.Güç olarak kayıp yok ama kas eksiliyor.

0|0
    0|0
    • Anladım abi ya 1 hafta önfe gögüs çalistigim ggüslerim baya bir sertleşmisti fakatşu ano sertlik yok normal mi bu inmesi

• Abi 65 kiloyum 1.75 boyum var ama karın blgem çok fazla yagli g�begim var yani bunu nasil atabilirim kilo kaybi olmadan

• Öncelikle Yemekleri yağsız yemen lazım ancak zeytinyağını salata yerken ihmal etme sakın.) Sonra gün de En az 1,5-2 saatini cardiyoya ayırman gerek tabi vaktin varsa.Ve örneğin cardiyoyu hergün yap fire verme.HAftalar sonra yağ oranının ciddi bir şekilde düşüşe geççek.KArın bölgeni eritmen için de bence en etkili yok bara asılı tutunup dizlerini karnına çekmen.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• 5 hafta henuz kısa en azından 12 hafta bitsin öyle daha iyi anlaşılır arkadaşların birazda sana öyle geliyordur çünkü çok iyi beslenirsek antremanları duzgun yaparsak yılda 5-6 kg kas kütlesi artırabilirmişiz araştırınca daha detaylı bilgiye ulaşabilirsin ayrıca Kaslarında ağrı varken çalışma

0|0
    0|0
  • Daha beşinci haftadayım diyorsun, sen hele üçüncü ayını doldur.

0|0
    0|0
  • Beslenme olarak protein agirlikli beslenmen gerekiyor zaten ilk 4 hafta tam olarak bir gelisme bekleme zaten ilk 4 haftadan sonra tam olarak gelisme baslar...

0|0
    0|0
    • Hocam 64 kiloyum ama göbegim var boyumda 1.75 göbek gtmesi için ne yapabilirim

• Toplam 50 mekikmi çekeyim yoksa 4 set yapip 50 sertanemi çekiyim rahat rahat çekerim 4 set yapip

• 2 set 50 mekik gunde yeterli sinavi da cekebildigin kadar ben 30x2 yapiyordum

• spordan sonra protein ve karbonhidrat alıyomusn

0|0
    0|0
    • Protein tozum vardı 1 kilo kadar bitti yenisini alıcam ama şuanlık sporda hemen sonra süt içiyorim bu misir gevrekleri falan var ya onlardan yiyorum

• süt sindirimi yavaşlatır spordan hemen sonra protein tozu iç ve 2-3 tane muz ye karbonhidrat için protein tozunuda sütle değil suyla karıştırıp iç

Yükleniyor...