Galatasaray lı taraftarlar melo ya yapılan açıklamaları protesto etmek için tff ye yürücekmiş.

galatasaray lı taraftarlar melo ya yapılan açıklamaları protesto etmek için tff ye yürücekmiş.bu kadar karaktersizlik olurmu melonun savunulcak bir yanı var mısizce akıllarınca tff den ceza gelmesin şekli kendilerine güldürüyorlar sizin düşünceleriniz :)

0|0
55

En İyi Erkek Görüşü

• trabzonsporlular gibi kafalarına siyah poşet geçirsinler melo gibi dillerini dışarı çıkarıp kafalarını sallasınlar ve hep bir ağızdan hepimiz meloyuz hepimiz pitbul desinler bizler izleyelim:)))

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• eh onların da bir yürüyüşe ihtiyacı var, şampiyonlukta yapamayacaklar bırakın yurusunler. son iki senedeki basarisizligimiz ile fatih terimin yükselişi fazla etki yaratmış olmalı zira önceki senelerde biz ya bir ya da her zaman ikinci olmusken gs bes senede bir falan birinci olur sonrasinda sen de üçüncülük, ben deyim sekizincilik.. işte böyle gaza gelen taraftar bir arena derbisi ile de bunları yapabiliyor

0|1
    0|0
  • adam dilini çıkardı diye mi tüm bu söyledikleriniz. ona bakarsan emre de kadıköyde meloyu itmişti . o da burada arenada kendi mekanındda emreye karşılık verdi. tamam tüm baınlar dış basın meloyu suçlasada melo taraftarın sevgisini kazandı. adam iyi oynuyosa onun kusurlarını bulup da büyütmek ne demektir ya.

1|0
    0|4
    • emre meloyu ittirdi bu ne saçmalık futbolcuların saha içersinde omuz omuza filen birbirleriini ittirir yaptı hareket saha içinde istersek yerden yere vururuz zaten taraftarınız böyle karaktersizlere aşık ona lafım yok kendileride karaktersiz oldu için pek anlam vermek akıllıca olmaz

NOT:sözüm her gsliye değildir.

• benim ittirdi demem. melo yere düşen fenerliyi kaldırmaya çalışırken emre onu ittirdi. melonun da dediği gibi arenada onun anladığı dilden konuştum.bizim taraftarımız hadi diyeli m ki melonun hareketlerine aşık (ki onlarda melonun hırsını oynaışını ve rakip takımdakileri delirtmesini seviyo ) siiiiz kendi takımınız şike yaparken usulsüzlük yaprken napıyosunuz

• melo nun anladığı dil köpek dili emre ise insan dili emre melo gibi köpek hareketleri yapmıyor +bizim şikeden bahsedicenize devletten vergi kaçırmış takımınız gidinde ünal a birşeyler diyin borç gırtlağı aştı :D

• Midem kaldırmıyor artık gsnin rezilliklerini

0|2
    0|0
  • fenevliler kadar kompleksli bir taraftar sezmedim, bugüne kadar.

2|0
    0|4
  • yok düşüncem ya :/

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bosa yürümüşler

0|1
    0|0
  • 4 ayak üstünde yürüselermiş daha mantıklı olurdu

0|1
    0|0
  • siyahi futbolcuya muz sallamaktan daha yaratıcı olan taraftardır.

bir bitmediniz be.

0|1
    0|0
    • bir kaç taraftar salladı diye onu tüm herkese meal adan kişiler oldu gibi rezil bir taraftar topluluğu.bir gs bir trabzon birbirlerinin kopyası.

• problem zaten en başından başlıyor kardeşim bjk kulübünden başkanlık yapan bir adam çıkıp federasyon başkanı olursa tarafsız olamaz. ;)

• bende taraftarı değilim zaten :)

• onlarda olmasa kıme gulucez biz :/

0|1
    0|1
Yükleniyor...