Nişanlanmış kız nişanlandığı adamın telefonundan beni arıyor (+1)

Açtım hayat nasıl gidiyor dedi.. Susutum. İyi akşamlar dedim kapattım. 6-7 kere aradı açmadım. Bir derdin varsa mesaj at diye mesaj gönderdim.. Ne yapmaya çalışıyor lan bu karşıcins. (Hı 7 ay önce benden ayrılıp nişanı atanda kendisi, 1 ay önce evlilik teklif edince kabul etmeyende kendisi)

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• ne ilginç bir insanmış,kurtulduğuna dua etmelisin

0|1
    0|0
    • Allah gönlümüze göre birini nasip etsin demek düşüyor artık.. Ediyorum bazen.

• kesinlikle, herkesin hakkında hayırlısı olsun

• Amin.

Kızlar Ne Diyor 6

• Yüzsüz bir ml boşkoy salla gitsin :D

0|1
    0|0
    • Gururluydu eskiden en azından, ama bir adama neden bu yapılır. Hem bırak git, sonrada sen beklerken git başkasıyla nişanlancam ben de. Gel yapma dön bana deyincede, istemiyorum seni diye bağır çağır. Nişanlanıyor sonrada 20 gün sonrada sizi arıyor.

• Dengesiz biri

Boşver

0|1
    0|0
    • Boşverdim zaten artık atarlıyım bende. Yok öyle dön ne olur modu. Ama rahatsız oluyorum işte.

• Ikisi de normal değil o zaman

• :) belkide

• bu kızda kesn bir sorn var :)= ?

0|1
    0|0
  • Belkide nisanlisi aratmistir.dikkatli ol tanıyamadım deseydin keske

0|1
    0|0
    • Zannetmem. Mesafeli konuşma havası yoktu pek.

• En hayırlısı olmuş ayrılmanız demek ki

Bir de nişanlandığı kişiyi aldatmak istiyor

Asla güvenme ve telefonunu değiştir.

Ne diyecekse kendine kalsın düşüncesi.

1|1
    0|0
  • zorı görünce kaçmış ben sevdigim kişinin ilişkiyi ciddiye almasını çok önemserim hatta daha çok baglanırım ona :(

0|1
    0|0
    • İşte bende ondan artık bıraktım iplerini.. Zoru görünce ilk bırakan oldu ki yıllarca ben onun için ne zorluklar çektikten sonra.. Bana dediği şey şu olmuştu: ''Kimse bulunmaz hint kumaşı değil'' :)

• bu söz sizi acıtmış belli ama sakın dönmeyn derim hem nişanlısı için kötü olur düşünsenize o erkegn yernde siz olsanz

• Dönecek bişey yok dediğiniz gibi. Evet o muameleye bu sözü söyleyip bırakması çok koydu, dönse ne yazar artık.. Gidenler kalanlardan fazla.

Erkekler Ne Diyor 4

• keşke o mesajıda atmasaydın:) iyi yapmışsın ne olursa olsun artık seninle hiç bir şekilde irtibatı olmamalı sende buna dikkat etmelisin. ne yapmaya çalışıyor sorusuna ise pişmanlığını örtbas etmeye çalıştığını düşünyorum.

delikanlı adamsın elin pişmiş aşına su katma ...dediğin gibi nişanlı bir kızla işin olmasın.

0|1
    0|0
  • Ben kendime bir kurma kolu buldum

Sen ne alemdesin diyo

0|1
    0|0
    • Zaten biliyorum, nişanlandığını. Ben nişanlandı dedim birdaha ne aradım ne mesaj çektim.. O niye beni arıyor ya.

• Şekil yapıyo kapçık ağızlı

• Böyle iekil mi olur la

• Bir duygu karmaşası var kızda anlaşılan, olur öyle şeyler salla.

0|1
    0|0
    • Nasıl bir saçmalıktır anlamadım. 1 ay önce nişanlanıyorum dedi affetmedi.. Elveda dedik. Yolun açık olsun dedik şimdide arıyor. Allahım ya.

• Aynen saçmalık olduğunu bende kabul ediyorum ama işte insan evladı duygularına yenik düşüyor bazen.

• Hayır biz yapsak nişanlısı var aa ayıp derler bide.

• Actirdi kutuyu söyletecek kötüyü.

0|1
    0|0
Yükleniyor...