Fenerbahçe´nin Galatasaray´a Pararel Devletin Takımı Demesi Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Fb Yönetimi Galatasaraya pararel devletin takımı demiş Galatasaray ise yaptığı açıklamadı yaptıkları suçları pararel devlet hikayesine atarak suçlarını örtemezler demiş siz nasıl buluyorsunuz bu açıklamaları?

0|0
3|11

En İyi Kız Görüşü

• fenevliler herzaman olduğu gibi dötlerini başbakanımıza dayayıp,nemalanmaya çalışıyorlar.

Öyle ya,adamlar şike yaptı ceza yok,

üstelik hertür kayırılmayla şampiyonluk hediye edildi,hatırlayın fenevin 904 larda hakemle kazandığı maçları

yüzüne tükürülen hakem bile sonradan fener yanlısı maç yönetmeye başladı,baskıyla...

kısacası başbakanımızın fenerli olmasını her şekilde kullandı bunlar, gerçi başbakanımızda mahmut uslu ve pire torbası rıdvanla gizli toplantılar yaparak apaçık şekilde korudu fenevi.

utanmadan birde hala ağlıyorlar adiler.

Türk futboluna en büyük zararı bu fener verdi,keşke böyle bir kulüp hiç olmasaydı,

yazıklar olsun mahfettiler ülke futbolunu...

2|3
    0|1

Erkekler Ne Diyor 11

• Evlerine ateş düşecek

0|1
    0|0
  • UltrAslanin sustuğuna bakma aziz köpegi ! Artık yeter ağlamayin ulan icraat yapın icraat bızdeki uefaya teneke parçası diyip 2 sene önce kupayı alabilme hayalleri kuran gfb taraftarı siz hayal kurarsınız biz yaparız ! Sözum bütün fenerlilere değil arkadaşlar ama fenerbahce böyle bir baskanı haketmiyor

0|1
    0|1
  • Galatasaray Fethullah Gülen'in desteğiyle buralarda. Fethullah Gülen Aziz Yıldırımdan Ergenekon Örgütünün başına geçmesini istemiş ve Aziz Yıldırım da kabul etmeyince onu Çete Lideri ve Şike yaptı diye iftira atarak kendi adamları tarafından içeri attırdı. O içeride Cübbeli Ahmet Hocayla yattı. Cübbeli Ahmet Hoca da Fethullah Gülen'in iftirası yüzünden hapse girdiği için aynı yere attılar onları ve Aziz Yıldırım beni çıkarmazsanız konuşurum diyerek kurtuldu hapisten. Aynı taktiği Cübbeli Ahmet Hoca da kullandı ve korkudan onu da serbest bıraktılar. Aziz Yıldırım Fethullah Gülen'i dinlemediği için güzel bir intikam aldı iftira atarak.

Fenerbahçe Masumdur. Objektif davranırsanız ve konuyu derin kaynaklardan araştırırsanız zaten anlarsınız. Hadi eyvallah

0|0
    0|1
  • Futbol evrensel bir şey ve bunu bizim takımlar yapıyorsa bu ülkede futbol artık bitmiştir. Galatasaray taraftarıyım ve takımımdan buna karşılık verdiğinden dolayı utanç duyuyorum.

0|1
    0|0
  • Onlara göre şike de yok .. gelin görün ki bugün aziz yıldırım hakkında yakalanma emri verildi..şike ve örgüt kurmak suçuneden

0|1
    0|1
  • galatasarayın galibiyetini gölgelemeye çalışan bir fenerbahçe yönetimi var aziz yıldırım kendi yaptığı hataları örtmek için gündem değiştirmeye çalışıyor hepsi bu

0|1
    0|1
  • kulüpler sürekli birbirlerine böyle açıklamalar yapıyor o yüzden ben bu tarz konuları boş konular olarak görüyorum yanlış anlamayın sorunuzu eleştirmiyorum.

0|0
    0|1
  • galatasaray adnan polatı olaylı bir şekilde başkanlıktan göndererek parelel devletin emrine girdi

0|0
    0|1
  • ah su fenerbahce yok mu:D

0|1
    0|0
  • bir şey düşünmüyorum

0|0
    0|1
  • AKPBAHÇEnin yaptıkları bütün suçları pararel devlete atmasına koyunlar dışında kimse inanmaz Galatasarayda güzel bir cevap vermiş

1|2
    1|2

Kızlar Ne Diyor 2

• fenerbahçe yine saçmalamış kaale almaya gerek yok bence

0|3
    0|2
  • Fenerbahçe demişse vardır bildiği

1|2
    1|4
Yükleniyor...