Ağlamak istediğinizde ve evde rahatça ağlayabileceğiniz bir yer bulamadığınızda ne yaparsınız?

Ağlamak istediğinizde ve evde rahatça ağlayabileceğiniz bir yer bulamadığınızda ne yaparsınız?

0|0
30|29

En İyi Kız Görüşü

• Öyle bir duruma düşmedim uzun zamandır. En son 3 sene önce can dostum vefat ettiğinde banyoya girip saatlerce ağladığımı biliyorum. Annem kızıyor diye orada ağlamıştım.

Rahatça ağlayabileceğim bir yer yoksa içimden ağlarım. Bazen gözyaşı, gözden akıp yanaklara inmez; içten akar usulca ve boğazı yakıp yüreğe düşer.

8|6
    0|0
    • Gül için teşekkür ederim.

İyi geceler.

• teşekkürler size de

Erkekler Ne Diyor 29

• ben uyuyacam yorgunum der yorganı çeker yüzüme yaşadıklarımı düşündüklerimi bir ALLAH bilir bir ben yok dışarda diyosanız herzaman gittiğim bir park var çok güzel gidersin oturursun bir köşeye açarsın telefondan müziği ve sen susarsın artık ruhun ve kalbin konuşur sadece özür dilersin gözlerinden ben sevdim sen ağladın diye gözlerin seslenir sessizce aşkdan güzel neye ağlanırki boşver sen devam et diye.

1|0
    0|0
  • Yalnız yaşadığım için yer problemim olmuyor..

Ama tabi sık ağladığım da söylenemez.. Bazen bazı durumlarda gözlerim doluyor o kadar..

1|0
    0|0
  • Çok kötü bir durum. Hele evde arkadaşlarının hiç birşeyden haberi yokken onlar güler eğlenirken sende onlara eşlik etme zorunda kaldıgında çok daha kötü oluyor insan

2|0
    0|0
  • Ağlarken tek arkadaşım var omzunda ağlayabileceğim o da yumuşacık köepim kalgula :) Her insandan daha çok anlıyo beni =) sıpa bide ağlayınca suratımı yalamasa iyi olcak :) bide dişi olmamasına rağmen bir köpek onunla her gün film izlemenizi isteyip izlemediğinizde trip atarmı ya :/

1|0
    0|0
    • :) sevimli çok tatlı bir köpüş canlandı şimdi gözümde :)

• ne güzel ya :) insanın böyle bir dostu olması gerçekten de iyi geliyor hele de yalnızsan değil mi :)

• Kesinlikle :) zaten bneim hiç arkadaşım yok dışarı çıkmayı da sevmiyorum tek başıma :) inan en iyi arkadaştan daha iyi bir arkadaş o =)

• ______+5*

Düğün salonunda sevdiği için ağlamış adamım başka yerde ağlamaktan mı? korkacağım

her yer benim için düğün salonu gibi artık. :D :D

2|0
    0|0
  • Küçükken ağlamıştım en son ^^

Ne ölen bir iiçin nede başka birşey için göz yaşı dökerim.

1|0
    0|0
  • ağlamadığım için öyle bir sıkıntım yok şimdilik :)

1|0
    0|0
  • Ben ağır krizler geçirirsem ki bu en az ayda bir olur gece saatinde parka çıkarım sessince bir köşe de içim içim ağlarım en güzeli budur. Kimsine işte arkadaş gidiyorum kimisne de eğlenmeye kızlarla gidiyorum derim ama gider rahtlarım en güzeli bu banyodan çıkınca kızarsın sonra sorarlar sonda da ha çıldırırsın onun üzerine en gzüeli kaçmaktaır insanlardan .

1|0
    0|0
  • Ağlamam :)

3|1
    0|0
  • Ağlamam bende.

1|0
    0|0
  • Ben göz yaşı görünmeden ağlarım... içimden usulca akar göz yaşlarım hiç bir şey yokmuş gibi... Ama küçükken evde tek başımaydım hatırlıyorum hüngür hüngür ağlamıştım allaha yalvarmıştım o yaşta...

1|0
    0|0
  • genelde aglamam :) ama bı 2 kere agladıgımı hatırlıyorum..

1|0
    0|0
  • dışarı çıkar temiz hava alırım benm faverim açık alanla.. manzaalı ağlamya gerek duymadan rahatladğım tek yer..

herkesin bir yeri mutlaka vardır..

1|0
    0|0
  • Cama çıkarım eve sırtımı verip gözlerimden akan yaşların aşağı düşüşünü izlerim bazen :)

1|0
    0|0
  • Öyle Bir Duygularım Olmadı

1|0
    0|0
  • ağlayamıyorum maalesef öyle bir özelliğim yok

1|0
    0|0
  • Genelde ağlamam

1|0
    0|0
  • anamın konusmalarıı hariçç hiçbirşeyy aglatamazz benii aglıcak bir tip yok ama onun yanındada tutamam aglarım zaten...

1|0
    0|0
  • istersem eğer evin 100 metre ilerisinde mezarlık var giderim mezarlığa bir kabrin başında ağlarım gören biri de yanlış anlamaz :D

1|0
    0|0
  • Ağlamam :) ama bana yermi yok yeterki istiym dama çıkar yine ağlarım :D

1|0
    0|0
  • Ağlamam tutarım kendimi içim ağlar her zaman olduğu gibi

1|0
    0|0
  • klozet suyunu ve lavabonun suyunu aç banyoda ağla rahatça

1|0
    0|0
  • yastığımın altın yerim

1|0
    0|0
  • banyoya gider insan orda da kimse yoktur herhalde

1|0
    0|0
  • sen neye üzüldün neden ağlayacakmışsın bakimm

1|0
    0|0
  • Bir de ağlamak için bir yer bulamadığım için ağlarım :)

0|0
    0|0
  • zaten öyle hüngür hüngür ağlamam bir kaç damla gözyaşı gelir o yüzden yer pek önemli değil :)

1|0
    0|0
  • en son ne zaman agladıgımı bıle hatırlamıyorummmm

0|0
    0|0
  • Dışarı çıkarım Efkar dağıtirim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 29

• zaten ağlıyacağım varsa tutamam bir haber izledim felaketti der salarım kendimi en azından durduk yere noluyo demezler

1|0
    0|0
  • 14 yıldır yalniz yasıyorum evımde sehrımde.. bu evde hersey her oda benım.. her yerındede goz yası vardır

1|0
    0|0
  • ağlamak güç göstergesidir bence, istediğim yerde istediğim zaman o psikolojideysem tabi ki çekinmeden ağlarım.

1|0
    0|0
  • her halükarda ağlarım ağlayacağım varsa

2|0
    0|0
  • önce elimde olmadan odam da gözlerim dolar burnum ve yanaklarım kızarır kolay kolayda geçmez. bu yüzden ben genelde ağladığımda kil maskesi yaparım . kosa kosa yüzümü saklayarak lavaboya gider kil maskesi yaparım pratik çözüüm

2|0
    0|0
  • hiç ağlamak için yer aradığım olmuyor ağlarsam migrenim tutar :))

2|0
    0|0
  • Ağlama .çokta istitosan tuvalette ağla ıkınıyor sansınlar ya da duşa gir yıkanıyo sansınlar kafiyeli oldu :(<3

1|0
    0|0
  • Terasa cikiorum :)

1|0
    0|0
  • Zor tutarım kendime bazende ağlarım odamda

1|0
    0|0
  • Ağlamam :)

1|0
    0|0
  • Işığı kapatıp yatakta ağlardım heralde:) ama buna cesaret edemezdim sabah davul gibi şişiyor sonra

1|0
    0|0
  • Kendimi sıkarım ağlamam

1|0
    0|0
  • Bahçeye çıkar kimsenin göremeyeceği bir yere saklanır ve ağlarım.

1|0
    0|0
  • Öyle kolay kolay ağlamam ancak aglarsam da odamda yatağıma gecer rahat rahat ağlarım.

1|0
    0|0
  • gider lavoboda. sessizce akitirim. gözyaşlarımı..

1|0
    0|0
  • yalnız kalıp ağlayabileceğim bir yer bulmaya çalışırım

1|0
    0|0
  • Banyoda ağladıgım oldu iş yerinde de nen tutamadım kendiliğinden akmıştı gözyaşım :/

1|1
    0|0
  • disari cikarim parkta falan otururum ama o aglayamama duygusu feci derecede kotu

1|0
    0|0
  • kafamın yorganın altına sokar ağlarım :D ama bir dakka ya ben ağlamam ki niye ağlıyım * :D

1|0
    0|0
  • yatarım odama yorganın altında ağlarım...

1|0
    0|0
  • Wc ye gider ağlarım.

1|0
    0|0
  • ağlamak istediğim zaman ağlarım tutmam asla kendimi bazen çok sulu göz olurum bazen ise çok katı gözümden bir damla yaş akmaz :)

0|0
    0|0
  • Genelde hic kimsenin yaninda aglamam,o yuzden kendimi sikar aglamam. Sonra ben markete gidicem diye cikar disarda issiz bir yerde aglarim veya yakin bir dostumun yanina giderim. Baska turlu rahat olamam

0|0
    0|0
  • yorganımın altı en güvenli yer :))

0|0
    0|0
  • yorganin altina girer sessizce aglarim

1|0
    0|0
  • Tuvalete girer sürekli sifonu çekerim sesim duyulmasın diye.

1|0
    0|0
  • Kız arkadaşım memleketine dönerken bırakmaya gittiğimizde annem de yanımdaydı. Omuzunda ağlayamadım sarılamadım ya. Sahte gülücüklerle uğurladım. O gün bu gundur her aklıma geldiğinde hüzünlenirim, boğazıma dizilmiş gibi olur gözyaşlarım.

1|0
    0|0
  • genelde geceleri herkes yatıyor bende tuta tuta aglıyorum.eger gözyaşlarım akıyorsa tutamıyorsam yorgan altına girerim silerm ki hep öyle olur :/

1|0
    0|0
  • ben salonda birileriye otururken bile bir şeyler düşünürüm ve birden gözlerim dolar yani . sonra silerim kimseye farkettirmeden hatta az önce yaşadım bunu

1|0
    0|0
Yükleniyor...