Kariyer.net ten yapılan iş başvuruları

İki gün önce kariyer.netten kendime uygun gördüğüm pek çok yere başvuruda bulundum. bugün bir tanesi aradı. iş başvurusu yapmışsınız dedi. evet nereden arıyorsunuz dedim. nereye başvurduğunuzu biliyorsunuz herhalde dedi? aynı zamanda birden fazla yere başvuruda bulunduğumu belirttim. hangi dünyada yaşıyor bu kadın? milletin işe ihtiyacı varken dur ben şu siteye gireyim de tek başvuru yapıp çıkayım mı dediğimizi sanıyor? Ayrıca okulun adresini sorduğumda google maps diye bir şey var dedi. bir işverenin bu kadar ters olmasını yadırgadım. okulun yerin buldum ama görüşme yapmaya gitmeyeceğim. siz ne düşünüyorsunuz arkadaşlar?

0|0
313

En İyi Erkek Görüşü

• Seni işe alsa bile öyle bir müdürle çalışılmaz..

Kendini çok zeki ve üstün sanan, karşısındaki kişiyi kendine muhtaç sanan, bu yüzden de ona her türlü pisliği yapmaya kalkan insan görünümlü yaratık..

Eski iş başvurularımda bu tiplerle birkaç kez karşılaşmıştım.. Görüşmeden çıkınca "alınsam dahi gitmeyeceğim" diyordum kendi kendime..

Boşver, iyi patronlar da var, geç olsun iyi olsun.. :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 12

• İnsan kaynakları uzmanıdır sizin karşınıza çıkan öküz çok büyük bir ihtimalle :D

Onlar öyle oluyor, takmayacaksınız fazla kafaya..

2|0
    0|0
  • ben olsam terslerdi ki artık tersliyorum beni işe alan hotel ilk başta 850 tl maaş dedi bende tamam dedim ama tepki olsun diye 3 defa açmadım telefonu 1100 tl maaş oldu düşün tersle

0|0
    0|0
  • Sizi arayan ya sekreterdir ya da insan kaynakları danışmanı. Bence gidip görüşmelisin. Denemekte zarar olmaz. Baktın olmuyor sende tersler, kestirip atarsın

0|0
    0|0
  • bence git... totosu kalkık bir sekreter olabilir arkadaş :) belkide onun yerine eleman arıyorlardır :)

0|0
    0|0
  • Görüşmeden sonra müdürle konuş

0|0
    0|0
  • Yeni asirdan bak :)

0|0
    0|0
  • egosu tatmin eden bir sekreter sendromu sen git görüşmeye

0|0
    0|0
    • okul müdürü ile görüştüm ben öğretmenim

• kurumsal şirketler iş görüşmelerinde stres mülakatları yaparlar bu genel bir insan kaynakları mülakat modelidir. çok pembe bir tablo çizmek istemem ama bilnçli yapılan bir şey olma ihtimali var.

0|0
    0|0
    • kurumsal bir şirket değil yaa kendi başına sıradan küçük bir anaokulu

• bence gitme başka iş olanklarına baş vur.tavsiyem budur

0|0
    0|0
  • hiç mi dönüş olmaz arkadaş

0|0
    0|0
  • yaptım reddedildi :D

0|0
    0|0