Eski sevgili ? beyler nasıl hazmediyorsunuz ?

eski sevgili de ne demek ya hatta sevgili ne demek arkadaş siz neden bahsediyorsunuz . evleneceğiniz kızın sizden önce erkek arkadaşı olmasını nasıl hazmediyorsunuz beyler aklım almıyor. nasıl bir mideniz var , elin yabancı oğlu sizin çocuklarınızın anası olacak kadını hiç aklından çıkaramicak belki yaşadıkları şeyler hatırına gelecek belki aynı şehirdeler ve ara ara karşılaşacaklar hatta belki aynı mahalledelerdir vs bu şeylere nasıl katlanıyorsunuz daha söylemediğim ama hepinizin bildiği nice şeyler de yaşamış olabilirler , nasıl oluyor da geçmişi önemli değil önemli olan benden sonrasıymış gibi saçma salak korkaklık kokan sözler söyleyebiliyorsunuz çıkarım kafanızı kumdan kimsenin artığını çocuklarınızın anası yapmak zorunda değilsiniz bırakın yok sevdim yok onsuz yapamıyorum gibi salak şeyler söylemeyi , geçmiş önemlidir yok pişmanım yok cahildim yok çocuktum ergendim diyen kızlara bakmayın yapmasaydın kızım yapmasaydın elinadamlarının altına yatarken aklın neredeydi elin adamlarıyla gezerken tozarken öpüşürken nerdeydi aklın. kızlara son olarak da şunu diyim her erkek sizi geçmişinizdeki her haltı kabul edip sevemez aşktan sevmekten önce başka değerler de vardır onan göre hareket edin

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel söylemişsin ama sormak istediğim bir iki şey var. Belki aynı şehirdeler derken aynı şehirde olunca ne oluyor? bu bir. İkincisi sevmekten önceki değerler sana göre hangileri oluyor? Ve son olarak da şu kafama takıldı: Mesela sevdiğin kız senden önce evlenip boşanmışsa nasıl olacak? Bu durumu nasıl çözeceğiz? Malum boşandığı kişi aynı şehirde olabilir, hatta zaman zaman karşılaşabilirler.

0|0
    0|0
    • aynı şehirde olunca ve karşılaşırlarsa eski anılar canlanır bliyorsun insanlar her şeyi kolay kolay unutamazlar bir zamanlar başkasının şapur şupur öptüğü yiyiştiği kızı şimdi sen almış evlenmiş çocuklarının annesi yapmışsın seni bilmem ama ben o adamın (kocanın) yerinde olmak istemem. sevmekten önceki değerler bana göre temiz bir geçmiştir sevgilisi olmuş kızdan hayır gelmez bana göre kız dediğin bırak sevgili yapmayı erkek dedimi utanacak başını kaldırıp bakamayacak benim bildiğim kız böyle olu

• değil abi değil ya hiç evlilikle sevgililik bir olur mu , boşanmış bir kadınla evlenirsen bu tamamen senin tercihindir ortada yanlış bir şey de yok ama sevgilisi olmuş bir şeyler yaşamış kızın durumu aynı değildir orda o kız bana göre kocasını kandırmış keriz salak yerine koymuştur , madem sevgili olayları bu kadar normalmiş bir kız gidip babasına ya da abilerine sevgilisi olduğunu söylesin de bakalım ne tepki veriyorlar

• Orası öyle. Ama Hepsi de öyle yapmıyor ki. Bazılar da açık açık söylüyor. Hem ayrıca sen nereden bileceksin ki kızın önceden ne yaşadığını? Nereden anlayacan yani? Ayrıca şöylede bir şey var. Erkeklerden utanan bir kız seni neden istedin? Sana neden baksın? Sen nasıl evleneceksin o zaman?

Kızlar Ne Diyor 1

• isyan etmişsin,ama bu dediklerin sadece kızlar için değil erkekler için de geçerli

1|0
    0|0
    • kızlar erkeklerden daha midesiz onlar erkekleri her şeyleriyle kabul ediyorlar hiç sıkıntı yapanı görmedim hatta utanmasalar nerdeyse ilişki yaşamayan erkeğe gay muamelesi yapacaklar

• senin gibi erkekler de daha çok beyinsiz gibi duruyorlar.çok gördük böyle konuşanları aman bilmem kız dediğin makyaj yapmaz,kız dediğin telefon kullanmaz diyenler bile vardı,şuan da gayet normal herşeyi yapan kızlarla evliler.

• başkasını bilmem ama ben evlenmem.net

Erkekler Ne Diyor 3

• kızlar çocuk aklıyla yaptım dedikleri şeyler faso fiso

devir çok değişti. sevgilisi olmayan kız neredeyse kalmadı.

hiç birlikteliği olmayan kızlar ya şişman ya da yüzüne bakılmıyor.

onun dışında liste böyle uzar gider.

bu mantıkla gidersek sevdiğin bir kızla değil.

hiç kullanılmamış bir hatunla evlenirsin. tabii mutlu olabilirsen

0|0
    0|0
  • Abicim sen çooook geniş bir genelleme yapmışsın. Evet bende hoşlanmam bunlardan, bende istemem öncesinde bişeyler yaşamış olmasını ama sırf biriyle sevişti diye bir kadına "birisinin artığı" diyemezsin. Kaldı ki tek başına sevişmedi bu kadın, senin benim hergün kardeşim dostum dediğimiz adamlarla sevişti. O yüzden ben böyle bir kadın tercih etmem der geçersin ama ötesi haddini aşmak olur.

0|0
    0|0
    • sana göre insanların sevişmesi normal gelebilir ama bana göre evlenmeden sevişmek sevişmeyi bırak konuşmak bile doğru değil

• öyle abi yaptıkları hatalar var heralde ki yorum yapmıyorlar yarum yapacak kendilerini savunacak yüzleri yok

• Vala öyle heralde bilemiyorm. Yanlış anlaşılmasın bu arada benim bişeyi savunduğum yok ben sadece bazılarınında dediği gibi "günah işleme özgürlüğü"nü savunuyorum..:)

• keşke hiç sevgilisi olmamış olsa benim ilkim olsa tabiki gönlümdn çok isterim ama belli bir yaşa kadar gelmiş birisinin hiç sevgilisinin olmaması şu günümüzde samanlıkta iğne aramaktan daha zor..Mecbur ufak tefek şeylerine katlanmak zorunda kalıyorsun ama Cinsel bakımından yaklaşmışlarsa buna katlanamam ben elbetki

0|0
    0|0
Yükleniyor...