Karın kaslarım yamuk çıkıyor. Bunun sebebi nedir?

Baklava diye tabir ettiğimiz olay varya işte onlardan bahsediyorum. Sağ taraf soldan biraz daha yüksekte kalıyor ve simetrik değiller.

Acaba bir sağlık sorunundan dolayı mı böyle yoksa hareketi yanlış yaptığım için mi?

Açıkçası 4 yıl önce bırakmıştım bu yüzden ama şimdi hareketi doğru yapmama rağmen oluşmuş yamukluk kendini koruyor :)

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Biraz definasyon yap bakalım.. Eğer yanlış çalışmadan olmuşsa düzelir. Ama vücut yapından da kaynaklanıyor olabilir. Çok takmana gerek yok.

0|1
    0|0
    • Definasyon nedir?:)

• örnek istersen; 10 kilo dambıl ile 8x3 değil de, 5 kilo ile 12x4 gibi..

• Bunu karın kasında nasıl yapabiliriz peki? Mekik üzerinden düşünürsek. Yarıya kadar çekmek felan mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Sağlık sorunu ya da yanlış haraketten kaynaklanmıyor, kas dokusu yapısal olarak böyledir. Herkesin dümdüz simetrik olacak diye birşey yok. Senin kaslarının bulunduğu yer-yapı ile alakalı sıkma canını çok doğal bir durum...

0|1
    0|0
    • Neden abuk subuk yapılanmışlar ki ? Olacak şey mi bu ya?

• link karın yapısı yamuk... Ama iyi çalışmış. Sen iyi çalışmana bak arkadaşım normal durumlar böyle, sıkma canını

• Ona yakındı bıraktığımda. Çok şekilsiz duruyor :)

Erkekler Ne Diyor 4

• hiç uğraşmana gerek yok bazıları cetvelle çizilmiş gibi olur bazıları yamuk hizzası bozuk olur genetik meselesi düzeltebilicegin bir yol yok

0|1
    0|0
    • Niye o cetvelliklerden değilim şimdi ben :D

• Yanlislikla alakasi yok hocam kas yapısı ile ilgili. Bir çok profesyonel sporcuda da öyle olanlar var. Bu elinizde olan bir şey değil ki

0|1
    0|0
    • Bu kasların yapısına başlamak istiyorum şuan :/

• Bu kdr niye taktın bu eğrilie bence güzel görünüyor

• Deve gibi diyosun :)

• Genetik o kanka düzelmez daha

0|1
    0|0
  • genetik bir olay.

yapcak bişey yok.

0|0
    0|0