Squat yapmalı miyiz yapmamali miyiz?

Ben düzenli squat yapiyorum ama arkadaslar kas yaptigi icin begenmedikelrini soyluyolar bence kalcaya şekil verdigi icin gayet faydali. siz ne dusunuyosunuz?

Güncellemeler:
Boyum 170 kilom 61 kilo fazlam var acaba yapmamalıyım diye düsündüm tesekkürler cevaplar için

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• squat'ın kas yapması için senin hergün kilo başına 2x olarak hesaplanan protein miktarını alman gerekiyor ki bunu hiç bir bayanın yapmadığını biliyorum.

ayrıca squat ile kas yapabilmen için çok ağır kilolarda squat girmen gerek.

kimse öyle 2, 3 tane squat yaparak kas yapamaz rahat ol. hele ki bir bayanın yapması çok daha zor.

bu işler okadar kolay olsaydı herkez Arnold gibi gezerdi ortalıkta.

senin kafan rahat olsun, squat, lunges vs.vs. bütün haraketleri yap yoksa yazın kezban gibi gezersin ortalıkta benden demesi :)

1|0
    0|1
    • Benşu anzaten dukan diyeti yapıyorum yani proteini 2xten fazla alıyorum boyum 170 kilom 61

• ya kafan rahat olsun.

hiç bişe olmaz.

• tamam tesekkürler

Erkekler Ne Diyor 8

• Kalcaya sekıl verır ve sıkılastırır :) bence sallanan löp löp oynayan kalcalardan daha ıyı yapmaya devam et squat :) yapma dıyen arkadaslarında kıskanc bıraz sanırım

1|0
    0|0
  • Kesinlikle yapmalısınız :) sarkık kalcalı bayanlar bayanlarımız :)) şakası bir yana gerçekten fark diger bayanlara göre direk ilgi çekiyorsunuz :)

1|0
    0|1
  • Kas yapmak o kadar kolay değil merak etme :D

1|0
    0|1
    • ama yapıyo kas cidden :D ayrıca ben spor da yapıyorum fitnessa gidiyorum

• Sonrada niye carlos gibi oldum de :D

• yok canım allah korusun kas isteimyorum sadece sekillensin istiyorum

• yap yap squat iyidir :D

1|0
    0|0
  • 15 ve fazlası tekrar yaparsan her sette kas yapmaz, sıkılastırır.

1|0
    0|0
    • günde 150 tane yapıyorum programı var ona göre arttırıyorum azar azar

• agırlıksız 10x10 iyidir. cokta yorma kendini kalan gücünle yine agırlıksız lunge yap ki farklı kas hücrelerine de vursun. yürümek kosmakta iyidir. bisiklet yapma kalınlastırabilir. öyle herkesin dedigine de inanma. bide saglıcakla kal :D

• ahha tamamdir sagol :D

• Mutlaka yapmalisiinnn

0|0
    0|0
  • bence faydalı

0|0
    0|0
  • yaomamıza gerek yok .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.