Facebook'ta "Diğer Mesajlar Kutusu"na giden mesaj işi bozdu!!!

Okuldan bir çocuğu beğendim, facebook'ta ismini arattım ilk sırada çıktı. Çocuk beni tanımıyor, görmedi. Sınav için yanlış sınıfa geldi, ben de normalde kafamı kaldırıp kimseye bakmam o gün bakacağım tuttu. Neyse sınav görevlisine adını (Soyadını değil, sadece adını) söyledi gitti. Akabinde dün akşam saatlerinde facebook'tan bulup ekledim fakat eklememin hemen öncesinde "Bugün X sınavındaki Taylan sen miydin?" diye mesaj attım, bu mesaj diğer kutusuna gitti! Sabah uyandığımda çocuğun arkadaşlığı onaylamış olduğunu gördüm. Ama mesajı hala görmediği için cevaplamadı.

Şimdi ben bu durumda ne yapmalıyım agalar? Bir arkadaşım bekle diyor, asıl fikir almam gereken arkadaşımla da şu an konuşamıyorum, kaldım arada. Ben öyle oturup adamın diğer kutusuna bakmasını bekleyemem çok saçma ya. + Mobilden messenger'ı da hep aktif tuttum ama çocuk messenger kullanmıyor.

Fikir alayım ama lütfen makul olsun, teşekkürler.

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• kasma bu kadar yaz bence bisey olmaz.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Olay basit. Arkadaşlığını onayladıktan sonra sen ona tekrar aynı mesajı at; bu kez otomatik olarak dünkü mesajınla birlikte gelen kutusuna gidecektir.

1|0
    0|0
  • bak hıc bısey yapmana gerek yok arkadaslıgın onaylandı ıse aynı mesajı kelıme kelıme degısmeden tekrar gonder . nıye bu kadar ısrar edıyorsun gbı bı tavırla karsılasırsan zaten sıl gıtsın yaramaz :D

1|0
    0|0
  • Kesinlikle yaz arkadasının tavsiyesi dinleme bir cok kisi iliskide baskın olmayı sever senin arkadasında oyle biri büyük ihitimal oyuzden kafaya takma önemli olan evet ya da hayır cevabını aldıktan sonra ne yapacagın

1|0
    0|0
  • Aynı mesajı tekrar at, kontrolün dışında gitmiş olduğuna inanma ihtimali daha fazla olur böylece.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Tekrar at canım nasılsa seni tanımıyor

1|0
    0|0
  • Tekrardan yaz cevap vermeyecekmisin de

0|0
    0|0
  • digere gittigini nasil anladin

0|0
    0|0