Kapat

Bir kızın tanışmak için ilk adımı atması..ne düşünüyorsunuz??

Arkadaşlar bir kızın tanışmak için ilk adımı atması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Sizce kızın ilk adımı atması onu erkeğin gözünde basitleştirir ve kolay lokma gibi gösterir mi yoksa tam tersi erkeğin hoşuna gidipte bir ilişkiye başlarlar mı

Güncellemeler:
Peki sizce tanışmak için ne yapabilirim.aynı okuldayız , farklı sınıflardayız.Daha önce bir kere tanışmıştık bir arkadaş aracılığıyla ama hatırlıyor mudur hiç bilmiyorum.Sizce direk gidip konuşayım mı ve ne konuşabilirim ilk olarak?

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• Benim fikrime göre basit kız değil ama diğer insanlar ne düşünüyor bilemem aksine hoşuma gider özgüveni için onu tebrik ederim

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 12

• Yok öyle bir dünya. Genele bakarak özele inme bu konuda. Genel gelip de sana "basitleştirir" der ama karşındaki öyle düşünme; ya da genel sana gelip "hiç sıkıntı olmaz" der ama karşındaki basitleştiğini düşünebilir. Yani karşındakinin kişiliğine göre şerbet koy.

1|0
    0|0
  • Çekingen ve konuşkan biri değilse ömür boyu beklersiniz birbirinizi o yüzden ilk adımı sen atmalısın :)

0|0
    0|0
  • Çocuk çekingen içine kapanık konuşmayı sevmiyorsa ilk adımı atmaktan başka çaren yok ama çocuk konuşgan girişkense sıkıntı sende hiç gözüne batmamışsın demektir

0|0
    0|0
    • yalnız çocuğu tanımıyorum sadece arkadaş ortamında 1 kere konuşmuştuk ama sürekli görüyorum .anladığım kadarıyla da çok konuşkan girişken bir tip gibi durmuyor.

• Bende öyleyim,kızlarla konuşamam kolay kolay senin açılmandan başka şansın yok öyleyse

• teşekkürler yorum için

• umarım karşı taraf için değiyordur

0|0
    0|0
  • Biz sizden bunu bekliyoruz zaten

0|0
    0|0
  • o adamı atamadıkları için onları gönderirken kıçına tekmeyi basınca kızların hızlı gidiyor direk koşmayaı öğreniyorlar :D ki onlar

0|0
    0|0
  • Kesinlikle Basitleştirir kendimden biliyorum. Hep yüz vermeyenlerin peşinde köpek olmuştum

1|0
    0|0
  • senin için küçük insanlık için büyük bir adım olur :) yap şunu yık tabuları ehe

1|0
    0|0
  • Adamina gore. Adam var, madam var.

0|0
    0|0
  • Basit biri olup olmadığı tanışmayla belli olmaz, zamanla belli olur. Sakın öyle bir düşünceye girme.

0|0
    0|0
  • keşke ilk adımı atan kızlar olsaydı da biz çekingenler bayram etseydik

0|0
    0|0
  • gıdıp söle ben senden hoslandım

haydi oldu da bıttı masallah :D

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve