Sizin keşkeleriniz var mı? keşke dememek için neler yapıyorsunuz?

bize verilen şu ömürden başka neyimiz var?

'keşke'siz bir yaşam için kim olduğunu ve ne istediğini bilmek yetmez;varoluşunu yaşamayı ve paylaşmayıda bilmek gerekir. Bir düşünün:Pişmanlıklarınızın çoğunun insan ilişkileri yüzünden kaynaklandığını görürsünüz. sizkeşke dememek için neler yapıyorsunuz?

cevaplar için teşekkürler..

dinle; link

0|0
8|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Her halime sukur ediyorum. Eninde sonunda girecegimiz toprak , donecegimiz RABBIMIZ oldugu icin ona gore yasamaya ozen gosteriyorum. Su fani dunya icin keske demeye gerek yok. Omur kisa. Ani, RABBIMIZ'in koyduu kurallar cercevesinde yasamaliyiz. Saygilar...

1|0
    0|0
  • Hayatim boyunca hiç keşkelerim olmadi, ne yaptiysam yaşadiysam o anda bana doğru geldiğin düşündüğüm şeyleri yaptim yaşadim.

O yüzden hiç bir zaman keşke lerim olmadı.

1|0
    0|0
  • Hayatımda en büyük keşkem keşke kelimesini çok kullanmam.

1|0
    0|0
  • Keşkelere yer yok bende belkilerle yaşıyorum ve mutlu olmanın tek yolu bence keşkeler sadece zaman kaybı ve düşüş demektir bence

1|0
    0|0
  • Keşke herkese yüz verip yanıma çekmeseydim iki adet dost edinip onlarla yola devam etseydim :)

3|1
    0|0
  • Keske dememek icin bayanlardan uzak duruyorum

1|0
    0|0
  • Keşke zamanında okula bırakmasadım,hala lisedeyim Lise son Allaha Şükür.

Ben keşke dememek için bişe yapmıyorum çünkü düşüncesizim birascık :)

1|0
    0|0
  • var evet.

1|0
    0|0
  • canım nasıl isterse öyle yaşıyorum

1|0
    0|0
  • Insanlarla az münasebet.

Kısa ve net :)

1|0
    0|0
  • Keşke kertenkele yemeseydim ;( böe

1|0
    0|0
  • keşke yaşamasaydım diyorum ama yaşıyroum.

1|0
    0|0
  • bi kaç seneye keşke okusaydım derim :DD

1|0
    0|0
  • keşke dememek için bir baskası olmaya kalkmam neysem oyumdur vazgeçmek yoktur benim lugatımda

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• ziyan olan zamanıma keşkelerim geri kalanlara ise neyse... lerim var

1|0
    0|0
  • keşke dememek için insanlardan uzak durmaya çalışıyorum

1|0
    0|0
  • keşkelersiz ben bir hiçim nerdeyse :)keşke demeden yaşanmış bir hayat var mıbilmiyorum ama linki tek geçerim .:)

1|0
    0|0
  • Yok hepsini taze tükettim

1|0
    0|0
  • keşke demek günahmış aslında ama diyoruz elimiz de değil işte :(

1|0
    0|0
  • keşkelermi... haddınden fazla dusundukce ınsanın ıcınde buyuyen ınsanın ıcını yakıp kavuran kalbını her seferınde yenıden yerınden sokmek ıstedıgın keskeler... sustukca buyuyen anlatmaya sıgmıcak kadar eksık kelıme...duymamak ıcın kulaklarını tıkadıgın gormemek ıcın gozlerını sımsıkı yumdugun ve dusunmemek ıcın her gece kendı bedenını ruhunu uyusturdugun keskeler...

0|0
    0|0
  • Yok şuan

1|0
    0|0
  • Şu an yok :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...