Kuzeninizle İlişki Düşünür Müydünüz?

Çok Önemli bir konuya değinmek istiyorum, Ve herkezin sorduğu sorguladığı... Siz olsanız kuzeniniz ile ilişki düşünür müydünüz? Kabaca Yan gözle bakar Mıydınız ? Sizce Bu Ens midir, değil midir?

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• bence ens sayılmaz cünkü ens olması icin aile bireyleri icin evlenemiyecegin biri olması lazım

ee kuzende evlenebilecegin biri oldugu icin ens sayılmaz

ama ilişkiye gelince igrenc geliyor bana nedense bırak kuzeni komşu kızına bile yan gözle(yatmak anlamında) bakmak ters geliyor bana

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Eskiden genelde akraba evlılıklerı yaygınmıs ama bu genelde gorucu usulu ıle oldugu ıcın ınsanlar bırbırı ıle yakınlasmadan sadece tanısmakla olusurmus.

Sevgılılık olaylarına asla gırmem. Cunku sureklı yuzyuze bakacagın ınsanlarla bır seyler yasadıktan sonra ne eskı yakınlıgı gosterebılırsın ne sıcaklıgı.

Ayrıca bundan ailelerin haberi olması durumunda bunun oyun olmayacagının farkında olunması gerekli.

1|0
    0|0
  • Hayır düşünmezdim çünkü kan bağı var bence neredeyse kardeşin gibi

1|0
    0|0
  • insanlar akrabadır yabancı değil nasıl biri olduğunu biliyoruz bir zararı olmaz mantığıyla çocuklarını evlendiriyor. bazıları da içinde bir his besleyerek evleniyor. bana göre normal değil anormaldir. akraba be kan bağı var. ensest sınıfına giriyor resmen.

1|0
    0|0
  • evlenen var yaw ne ensesti

0|1
    0|0
  • kuzen kardeştir benim gözümde ..bana göre ensesttir..

1|0
    0|0
  • akraba evliliği mantıklı yan ğözle değil sonucta babası amcan olur dayın olur düzen olur bizim ailede cok akraba evliliği var sorun değil. bence olabilir ama her ikiside istemeli öle..zoraki değil.

1|0
    0|0
  • tabiki ensesttir..dünyada başka biri mi kalmadı yaw!

1|0
    0|0
  • cumartesi amcam kuzenıyle evlenıyor :D

1|0
    0|0
  • ben kuzenlerimi kardeşim gibi gördüğüm için asla düşünmem

1|0
    0|0
  • ben düşünsemde o düşünmezdi heralde

1|0
    0|0
  • Şu kıza bir el atalım... sapıklaşmaya başlamış...

0|0
    1|0
    • ben sadece soru sordum zeka küpü sen nerenden anladıysan anlayabilirsin sorun yok ;) el atmak için kendine dokunman yeterli

Kızlar Ne Diyor 6

• ensest denemez ama ban o göre onun kadar mide bulandırıcı

1|1
    0|0
    • neden mide bulandırıcı olsun ki akraba evliliği yapan cok bizde hayretsin yaa

• bizim ailede pek normal karşılanmaz. hem annemin hem babamın ailesinde de hiç böyle bir şey duymadım. ben de pek hoş karşılamıyorum.

• Asla.

1|0
    0|0
  • Asla düşünmem, kuzen kardeş gibidir zaten.

1|0
    0|0
  • almayayım

0|1
    0|0
    • en iyi cevap seçilecek burada duruyor yanlış kişiyi seçmişsiniz

• tabikide düşünmem

1|0
    0|0
  • Herkes degilde herkez yazdigin icin cevap vermicem soruya :)

1|1
    0|0
Yükleniyor...