Bana çıkma teklif etmesi için ne yapmam lazım?

Arkadaşımdan hoşlanıyorum, birlikte güzel vakit geçiriyoruz. İlk günden beri birbirimizden hoşlandığımız belliydi. Gün geçtikçe bu ilgisi azalsın istemiyorum, ya şimdi teklif etti ya da etti. Yoksa arkadaş gözüyle baksın istemiyorum. Bazı sebeplerden bir süre falan kız arkadaş düşünmediğini söylüyordu. Ona çok iyi davranıyorum, gözünün içine uzun uzun bakıyorum, bişeye yardım edince başkasını için olsa bunu yapmazdım bak değerini bil falan diyorum, her fırsatta tesadüf yaratıyorum birlikte olmaya çalışıyorum, önemli hissetmesini sağlıyorum. Hatta çözüldüğünde ayakkabılarını bile bağlamıştım anlasın diye. Böyle bir durumda bile hala etmedi. Kaç kere başbaşayken konu o raddeye geldi. O eskilerini anlattı, benden de anlatmamı istemişti ama anlatmadım. Beyler sizce böyle düşünen bir erkeği bile nasıl tersine çevirebilirim? Bana gelse onu çok mutlu edicem ama gördüğünüz gibi yapmadığım şey kalmadığı halde kendi gelmiyor. Ben de kendi rızasıyla olsun istiyorum. bir de herşeyin en güzel anında geri çekiyo kendini bazen, neden olabilir? Son aşama olarak ne yapabilirim onu fazla bunaltmadan? Hem değerimi anlasın, hem de kendi istesin, sevsin, özlesin yani?

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Sen Et Cesaretli Ol Reddedilmek Kötü Birşey Değil Şöyle Bi Konuşma Yap "Bkz.: Sana Karşı Tarif Edemeyeceğim Duygular Yaşıyorum Seni 24 Saat Düşünüyorum Aklım Hep Sende Kısacası Senden Hoşlanıyorum." Bu Tam Olarak Çıkma Teklifi Etmek Değildir. Yani Bu Durumda Onun Karşısında Ezilmezsin. Zaten O Cümleyi Kurduğunda Edesi Yoksada Eder. ;)

1|0
    0|0
    • Ya kendi konuşurken konuşuyo ama ben o sınıra geldim mi kızarıyo bozarıyo bir ciddileşiyo falan. Ben de istemiyorsa falan diye korkuyorum konuyu değiştiriyorum. Ama resmen sevgi var arada. Erkekler hoşlandıkları kız muhabbetin o can alıcı kısmına yaklaştığında istem dışı ciddileşebiliyo mu? Hani belli olmasın diye. Yere bakıyo utanıyo resmen veya bir garip oluyo tam gözüme bakıyo ama sinirli mi şaşkın mı anlamaıyorum. Bi de benle hiç mesajlaşmıyo iş dışında. Kesin aklı eskilerde :/

• cocuga dışarı cıkalım ya da bir yerlere gidelim deme o sana derse ozaman senden hoşlanıyor demektir ya senden utanıyordur ya da sevdiği birisi vardır büyük ihtimal

1|0
    0|0
    • Birlikte gidiyoruz bazen o sorun olmuyo o da teklif ediyor ben de. Off ikinci dediğin olabilir :/ Peki senin sevdiğin biri olsa bile bir kız sana böyle iyi davranırsa, değerini bileyim deyip denemeyi düşünmez misin? Hoşlandığımı zaten biliyor her halimizden belli de, devamı gelmeyecek diye çok korkuyorum.

• benim kız arkadaşım var zaten :D 3 gün tüm antalyayı gezdik :) arkadaş olarak 4üncü gün teklif bile etmeden sevgili olduk zaten 2 kişi birbirinden hoşlanıyorsa teklif etmeye gerek bile yok :) demek istediğimi anladın sanırım ;)

• Ya tabi ki haklısın benim de çok ilşikim oldu da bu çocuk öyle değil işte, zor biri. Sağol :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...