Sarkma ve çatlaklardan kurtulmanın bir yolu yok mu?

kilo veriyorum. spor yapıyorum,3,5 kilo dambılla ağırlık çalışıyorum.sarkma olur mu? bi de çatlaklardan nasıl kurtulabilirim?

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• Tatlım doktor değilim ama eczacıyım ve maalesef henüz çatlaklara iyi gelen bir tedavi yolu bulunamadı. Ama en azından şunu bil: Hızlı kilo almak çatlakları artırır. O yüzden buna dikkat et.

Sarkmalara gelince: Hızlı kilo vermek sarkmalara sebep olur. Ayrıca eğer yağ kaybı yerine kas kaybı varsa gene sarkmalar olur. Bunun için proteini beslenmenden eksik etme. Ve bol bol egzersiz yap ki kasların toparlasın. Bu arada sıkılaştırıcı kremlerinde faydası olur.

0|0
    0|0
    • Senin gibi evli, eczacılık fakültesi mezunu, çocuksuz birine mesaj atamıyorum.
      Tumblr hesabındaki romanların güzel. Neden bir kitap yazmayı denemiyorsun?
      Takip et, burada akılcı kesilen fakat kendi tumblr sayfasında bundan çok uzakta olan bir kişinin hangi tarafta olduğunu görmek istiyorum.

• Nasreddin Hoca bir gün leyleğe bakıp böyle gaga mı olur deyip gagasını kesmiş. Ayaklarına bakmış. Kuşun böyle uzun bacakları mı olur deyip onları da kesmiş. Bu kez yerlere sürünmeye başlayan kanatlarını da traş ettikten sonra karşısına geçip "Hah işte şimdi kuşa benzedin" demiş ya, illa birilerini kafalarımızdaki kalıplara uyduracağız, etiketleyeceğiz, uymazsa fırlatıp atacağız. Milli hastalığımız bu. Ben senin dediğin ne oyum ne de buyum. Her ikisiyim ve hiç biriyim. Ruh+beden+zihin bir bütündür. Birini diğerinden ayırırsan varlık sona erer. Eğer bütün yorumlarımı okumuş olsaydın her şeyin bir bütün olduğunu daha kolay görme şansın olurdu.

• Kumru Sahin sitemizin cinsellik konularında duayenlerden 1 isi dir. Kendisinin son derece sıra dışı 1 yaşamı vardır. Ve ilgi ile izliyorum kendisini.:)

Erkekler Ne Diyor 2

• yok sarkmaz olmaz1-2 ay adüzelir.dumbell in teki mi 3,5 kg yoksa toplam ağırlık mı?tek taraflı dumbell çalışma ham vücuda zarar verir.ağırlık 2 tarafta eşit olsun

0|0
    0|0
  • Sporu bırakırsan eğer sarkma olma ihtimali mevcut.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Yok canım olmuyor ..

0|0
    0|0
  • Çok hızlı kilo vermeye çalışma çok spor yap ama çatlak genelde kilo alındığında olur verilirken değil. Verildiğinde ortaya çıkar sadece

0|0
    0|0
  • sarkma için spor yürüyüş çatlağın nedeni sık sık kilo alıp vermektir o vücutta alınan ya da verilen 1-2kg lar çatlağa sebep olur. portakal yağı ile masaj ardından kabak lifi ile dairesel hareketler yap banyoda bebek yağı da kullanılabilir.

0|0
    0|0
  • Spor uzmanının kontrolünde yapmalısın bu hareketleri.

0|0
    0|0
  • Sarkma olmaz çatlaklar için kremler var

0|0
    0|0
  • Sarkma olmaz. Düzenli yapmalısın ama. Çatlaklar için kremler var onlardan bulup alabilirsin.

0|0
    0|0
  • catlak kremleri var onları kullabilirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...