Eski sevgilinize geri doner mısınız

Diyelimki siz herkesce begenılen bı ciftsiniz Sureklı ayrılıp barıstınız ama son ayrılmanız uzun surdu.eski sevgiliniz sizi unutamadı.bı anda ortaya cıkıp ozur dılıyo,ailesine kadar bılıyo herkes ılıskınızı.tepkınız ne olur?gerı doner sans verır mısınız yoksa yol mu verırsınız.yada ne yapsa sızı sevdıgıne ınanırsınız.

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• kişisine göre değişir o

eğer kalbim aşırı kırık ayrılmadıysam,bana bir yamuğu soğuyacağım bir şey olmadıysa,basit bir nedenden ayrıldıysam ve hala o kişi bende bitmedi ve seviyorsam ikinci şans veririm

ama adamdan tiksiniyorsam ve kaldıramayacağım şeyler yaptıysa vermem biten biter o iekilde bende

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• hiçbir sevgilimle ayrılıp barışmadım. öyle kolay değildir ayrılık. ayrıldığım zaman daha dönmedim. barışmak...hiç yaşamadım.

0|0
    0|0
  • bence dön ve biraz ayrıntılı bir şekilde konuşup sorunları hallet. seni sevip sevmediğini anlaman için kıskandırman gerek.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• asla dönmem, aynı kitabı gene okumak gibi birşey.

0|0
    0|0
  • cok ayrılıp barısıldıysa ilişkide yine ayrılma ihtimali var tekrar baslamak gereksiz gb geldi ama bilmiyorum

0|0
    0|0
  • "sürekli ayrılıp barıştınız"ı okuyunca hikayede yer edinemedim.

0|0
    0|0
  • Hayır asla dönmem !

0|0
    0|0
  • Tükürdüğümü yalamam.

0|0
    0|0
  • ne için ayrıldığımıza bağlı .ufak bir mesele kıskançlık falansa olabilir .büyük konuşmam .

0|0
    0|0
  • benim için biten bitmiştir bende asla dönmem

0|0
    0|0
Yükleniyor...