Kapat

Erkekler siz her cıktığınız kişiyle...

erkekler siz her cıktığınız kişiyle...ciddi mi düşünürsünüz? Veya ciddi düşündüğünüz kişiler nasıl davranıyor size?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Erkek ilişkiye başladıgı zaman kafasında bellidir bu ilişkiyi bu kızla sevişmek içinmi bu kızı sevmek içinmi cıktıgını bilir her kızla ciddi düşünmez bazı ihtiyaçlarını gidermek için kızları kullanır bazende sever ciddi düşünür genelde ciddi düşündügü kızlara zarar vermekten çekinirler ve cinsellikte kendilerine bir sınır belirler ve bu kişiden kişiye degişir bilemezsin yani ciddi olup olmadıgını yaşamak lazım ..

1|0
    0|0
    • Eğer ciddi düşündüğünü söylüyorsa bu kişi?

• Evet haklısınız aslında eninde sonunda bilinir zaten ciddi düşündüğü ya da düşünmediği :)

• Haklı olmayı seviyorum :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• eğer kız oynak birisi değilse çıktığı çocuk ciddi düşünüyordur

1|0
    0|0
    • Ciddi düşünen çocuk bunu kıza söyler mi?

• işte erken söylemiş bir kızı tanımadan etmeden düşüncelerini öğrenmeden onunla yeterince sohbet etmeden hayattan beklentilerini öğrenmeden denmemeli böyle bir şey sonra karşıdaki hayal kırıklığına uğruyor

• Doğru diyorsunuz daha tanımadan etmeden neymiş o öyle boşuna umut vermeler felan

• Ciddi düşünebileceğim yapıda kişilerle çıkarım..

Karakteri ve yaşam tarzı bana uymuyorsa onunla çıkıp boşuna ümit vermem..

0|0
    0|0
    • Sevmeseniz bile cıkarmısınız o kişiyle? Ve sevmeseniz bile ciddi düşünür müsünüz?

• Hiç sevmediğim değil de, az severek çıkabilirim, hatta az severek evlilik de olabilir..

Eğer az sevdiğim kişi gerçekten iyi biriyse onu kaçırmak istemem.. Ve onun mutluluğu için elimden geleni yaparım..

Çok sevdiklerimden ne hayır gördüm ki sanki? :(

• her çıktığım kişi de ciddiydim ama hiçbiri de ciddi değildi

0|0
    0|0
    • nerden anladınız ciddi olmadıklarını?

• Mutsuz mu olmanız lazımdı ciddi düşünmeniz için?

• ben hayatım boyunca kimse ile gönül eğlendirmek için beraber olmadım mutsuz olmamak için de her şeyimi verirdim ama olmadı ve hep el sallaya ben oldum

• yok her çıktığımızla ciddi düşünmeyiz. ciddi olan 1 kişidir o da kısmet işi :)))

0|0
    0|0
    • Ama her erkek mi öyle bir kişiyle ciddi düşünür bide ciddi dündügünüz kişiye bunu söylerimsiniz?

• Dünyada mal mı yok :)

• Oda farklı bir bakış açısı :)))

• hayır süşünmezler aslında karşındaki kıza göre düşünürüz ve ya hç düşünmeyizz

0|0
    0|0
    • Düşünürseniz bunu kıza söyler misiniz yoksa sadece sevdiğiniz kisiylemi ciddi düşünürsünüz?

• Ama bazıları sevdiğini söylüyormuş kızla çıkıyormuş ve sonra ciddi düşündüğünü söylüyor muş sonrada çekip gidiyormuş buna nedemeli?

• doğru insan olmadığını anlamıştır bunu kızlarda yapıyo bunun cinsiyetle alakası yok

• Ciddi dusunuyorum ama karsimdakinde ayni ciddiyet yok o yuzden olmuyo

0|0
    0|0
  • baldırları güzelse ciddi düşünürüm

baldır yoksa çıkmayı bile düşünmem, ne çıkıcam yea

0|0
    0|0
  • Ötekileri bilmem ama ben ciddi düşünürüm.

0|0
    0|0
  • ciddiden kastettiğin nedir, evlilik mi? bu kadar dar bir çerçeveye mi sığdırıyorsunuz ciddiyeti? insanlar yaşadıkları flört dönemini şaka olsun diye mi, sululuk olarak mı geçiriyor sence? hayatıma giren çıkan her kızı ciddiye almışımdır. her birinin bende çok özel yeri ve değeri vardır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• evlilik bile düşünüyolar sonra ayrılıyolar

0|0
    0|0
  • Ciddiden kastınız nedir diye sor bence :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...