Spor sonrası yorgunluk?

Her akşam evde yarım saat plates karın egzersizleri vb. yapıyorum ve bittikten sonra vücut olarak yorgunluğum olmuyor fakat çok fazla uykum geliyor, hemen uyuyorum. Sizce sebebi ne olabilir?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• uykunun gelmesi metabolızmanın yavas olmasından ve vicudunun fazla laktik asıt uretmesinden tavsiyem dayan uyuma bir sure sonra vicudun buna alısır plates yaptığın icin acma germe onermiyorum zaten yapıyosun lakin bir ay kadar yapsan daha iyi olur kasların rahatlar

1|0
    0|0
  • Beslenme düzenin yanlış olabilir. bide hergün yapma sporu birgün dinlen birgün yap. vucut toparlanacak vakit bulsun. ben spor salonunda çalışıyorum ağır kardiyo ve fitness calısıyorum.

ama eve geldiğimde maaşallah cin gibiyim :D yemenin çok etkisi oluyor.

1|0
    0|0
  • Gün aşırı yap 1gün dilnlen 1 gün yap karbonhıdrat al enerjı ıcın ama saglıklı olanları yulaf bulgur vs meyve yıceksen aksam yeme içindeki fruktoz direk yag yapar sabah kahvaltı öglen yemegı arası yıyebılrısın spordan sonra kaslarda laktık asıt bırıktıgınde uyku olur beslenmı duzgun yap spordan sonra proteın almaya calıs yumurta tavuk kırmızı ve beyaz et sut vs. eger sporu sabah yapabılırsen spordan sonra portakal suyu ıcersen yorgunluk hıssı azalır

1|0
    0|0
    • et ve yumurta sevmiyorum ve kolay kolay yiyemiyorum. işin garip tarafı yeşillik de sevmiyorum. yani proteini başka nelerle karşılayabilirim?

• anladım teşekkür ederim :)

• rica ederim

• egzersiz öncesi karbonhidrat al biraz

ya da bir muz ye ;)

1|0
    0|0
  • gayet normal ben yüzme yaparken günde 7000 8000 mt antrenmadan sonra yorulmadım sanardım ama kafyı yastıg koydugum gibi uyurdum yoruluyorsun ondan :)

1|0
    0|0
  • yorulmuyorum diyosunda yorgunluktan geliyodur :DD

1|0
    0|0
  • normal su kaybı oluyo duş alırsan sabaha sorun kalmaz 1 haftaya kadar alışırsın.

1|0
    0|0
  • herkese olan bişey bu laktik asit

1|0
    0|0
  • kan pompalıyosun vucutta fazla oksıjen alımı oda kasları calıstırıyo vucutta kendını beklemeye alıyo enerjı yaktıgı ıcın extra enerjı yakmak ıstemıyo ondan dolayı

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...