En sevdiğiniz arkadaşınız ve sevgilinizi aynı yatakta yakaladınız

İşte dünyanın en zor durumu bir yanda sevgiliniz bir tarafta en yakın arkadaşınız insanın psikolojisi bozulmamı sizce? Ben yasadım ve üç senedir hayatıma kimseyi almıyorum sizlerde yaşayan var mıböyle bir durumu

0|0
11|9

En İyi Kız Görüşü

• en iyisi kendin için başka şeylerle ilgilenmek ve kendini üzmemek

onlar kendilerini bu hale düşürüyorlarsa bu rezilliği kendilerine yakıştırıyorlarsa kendileri bilir devam etsinler bence,hala görüşüyorlar mı? onlar için en iyi azap vicdan azabı olur,

ben olsam elimde de silah olsa vururdum her halde onları,neyse boş ver onlar cezalarını elbet bir şekilde çekerler ve dikkat et karşına çıkan güzellikleri sırf geçmişte yaşadıkların üzüntüler için es geçme ,geçmiş geçti artık ileriye bakmanın zamanı geldi de geçiyor...

0|1
    0|0
    • Bende öyle yapıyorum şiir yazdım kitabım çıkacak yakında. Gurura sığınmak isminde o beni çok rahatlatın psikolojik olarak hastanede kanser tedavisi gördüğümden bu yana içime bir umut ve huzur doğdu

• beğendiyseniz ne mutlu bana :)

rica ederim bende

• Bu arada ekleme talebi yolladım burada takip edeceğim sohbetlerden birisiniz;)

Kızlar Ne Diyor 10

Erkekler Ne Diyor 9

• gecmis olsun buna benzer bir durum bende yasadim..

İkisinede harcadigin zaman emege yazik deyip kendine kiziyorsun bir süredir sende böylesin sanirim.

Zamanla toparlayacaksin.

0|1
    0|0
  • Ve bu olaydan sonra da aynı şeyi düşünebiliyorsan kadınlar hakkında, helal olsun.

0|1
    0|0
  • allah korusun be

cinayet cıkar

0|1
    0|0
  • evlat acısı gibi bir şey geçmiş olsun kardeşim yine de verilmiş sadakan varmış

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim kardeşim aynen ya eğlenseydim binada şükür ama en cok koyan kanserden bütün arkadaşlarımın B'nden uzaklaşması oldu

• Böyle birşey yaşamadım ve yaşamamda herhalde.

En yakın arkadaşım dediğim insan bile aslında bana bir okadar uzaktır o yüzden rahatım.

0|0
    0|0
  • ikisinide skerim

0|1
    0|0
  • İkisini tek bir mezarın içine koyarım, ayrılmasınlar..

*Sonrada bir kadeh şarap içerim baş uçlarında...

0|0
    0|0
  • işte insan nasıl katil olurun cevabı

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun aldatılmak nedemk bilirim ama boylesi daha kotu . Iyı yapmısın cıkıp gıtmekle Allahlarından bulsunlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...