Amacı ne anlamadım...

Sevgilim 10 gün önce benden ayrıldı.Kavgalardan triplerden sıkılmışta bilmem ne.Faceden bile sildi beni.umarım bir daha karşıma çıkmazsın dedi.Beyfendinin unutma şekli bu.Gözden uzak olunca gönüldende ırak olurum böylece beni unutabilirmiş.Ortak arkadaş ekledim.Ondan sonra beni engelledi.3gün sonra tekrar açtı.İki gün sonrada yine engelledi.Yine açtı yine engelledi.Ne yapmaya çalışıyor anlamadım ki.Bu arada onu takip etmiyorum.Faceme girdğimde bir anlığına sohbetimdde görünüyor.Ordan görüyorum...

0|1
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• seni hala deli gibi seviyor unutamıyor...

diyeyim de bir rahat et be baco...

0|0
    0|0
    • doğru olanı duymak istiyorum ben... ikidebir engelleyip açmak ne yani

• ahaha gebersin sağol

• sevme beni!

Erkekler Ne Diyor 2

• insan sevgilisine salak aptal boyle seyler dermi ne anlami varki sevginin o zaman belliki biktirmissin adami ama senden vazgecemiyor biraz kendine ceki duzen versen belki sana gelcek yine ...

0|0
    0|0
    • demedimki öyle bişey ...hem o hatalı,pişman olma olasılığı var mıdır

• niye olmasin ben cok kiz arkadasima vakti zamaninda kizmis salak grurumdan geri donememisimdir inanki hatta bir tanesini oyle cok seviyordumki kiskancligimdan ettigim bir laf yuzunden tukurdugumu yalamamak icin o iliski bitti ... bence sakin olmali vakte biraz birak sonra seviyosan bir ara olesine ara napiyon de gel de bir sey ismarla yeni nesil ne iciyorsa artik :) gelmesse trip atarsa ozlemedinmi de hala tepki yoksa birak onu bir daha sorma dusunme derim :) sen dicen tabi yuh ama deme

• ilk ayrıldgında belki gururundan dönemiyordur diye düşünüp ben mesaj attım barıştık.Ama artık bnden günah gitti.Beni geri istiyorsa tükürdüğünü yalamak zorunda.Zaten beni isteseydi engellemezdi.Giderken saygısızlık yaptı.Ders olsunn...

• kendi çapında dikkat çekmeye çalışıyodur. hani tanımıyorum kişiliği karakteri nasıl ama dikkat çekmekten başka amacının olduğunu zannetmiyorum.

0|0
    0|0
    • Dimi çünkü faceme bakmak için olsa fake hesapları var ordan bakabilir.çok gururlu.giderken bile gurur yaptı.inatçı

Kızlar Ne Diyor 2

• Engelleyip kaldirinca artik listemizden silinmiyorlarmi ? Eski sevgilimde beni engellenmişti sonra bir baktım sohbette gözüküyor anasayfada çıkıyor :O

0|0
    0|0
    • benimkisi sildikten sonra engelledi.Ve zaten engelleyince arkadaş listesindende çıkıyor.Anlamıyom ki niye engelliyosunuz sanki yicez yaw.

• aynen ya eski sevgilileri çok şımartmış,peşlerinde koşmuş ondan böyle,her kızı aynı sanıyolar heralde...

• Aynen öyle. Salaklar işte dicek bişey yok

• arada sana bakıp geri engelliyordur. ne yaptığını merak ediyor olabilir.

0|0
    0|0
    • başka faceden bakmak aklına gelmiyor o kadar fake hesapları var bide

• dikkatini çekmeye çalışıyor olabilir

• gebersinnn

Yükleniyor...