Erkekeler zeki kadından korkar mı?

Erkekler zeki kadından korkar mı?

Hayır, erkekler kendilerinden daha zeki olduğunu başkalarının önünde sürekli gösteren kadınlardan korkar. Çünkü hiçbir erkek zayıf yönüyle yüzleşmek istemez. Ama zeki kadın da zaten erkeğini başkalarının önünde küçük düşürmez. Zeki kadından korkan bir başka erkek tipi de aldatmayı alışkanlık haline getirenlerdir. Aldattığı zaman yakalanacağını düşünen erkekler bu tür kadınlardan uzak durur

0|0
3|25

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 25

• erkekler kendini zeki sanan kadınlara bayılır.1. örneğindeki gibi başkalarının yanında zeka yarışına giren kadınlar mesela.

aldatmayı alışkanlık haline getiren erkek kadınlardan korkmaz,korksa aldatmaz

aldatan hiç bir zaman yakalanacağını düşünmez.

tezlerinin üzerinde çok çalışmalısın

0|1
    0|0
  • Demek hiç bir erkek zayıf yönü ile yüzleşmek istemez...hmmmm önceki hayatında erkektin galiba...bilemiyorum profilindeki resim ve yaş aralığının çok çok üzerinde anlam taşıyan fikirlerin var.ben 34 yaşındayım ve şimdiye kadar benden daha zeki bir kadınla hiç tanışmadım.benden daha kültürlüsü ile tanıştım ilişkim de oldu ama hiç benden zekisi karşıma çıkmadı.o da ne aman yarabbim bu kız benden zeki aman yarabbim...ya benim yüksekten korktuğumu anlar ve gözüme gözüme sokarya?dur hemen kaçayım... yok öyle bir dünya kardeşim.kadında da erkektede değişen bir durum bu...

0|0
    0|0
  • Aptal kadınlardan daha çok korkarım çünkü beni de aptal yapabilir, düşüncesizliğe itebilir diye. Zeki kadın candır, en başta, herşeyden önce gelir. Kadınımla akıl oyunları oynamak, tarifsiz bir güzellik, zevk, haz.

1|0
    0|0
  • şahsen ben korkmam ama herkesin önünde dikkat çeken bir kişilik benim tarzım değil biraz arka planda olsa daha iyi olur

0|0
    0|0
  • Kendini zeki sanan kizlardan korkuyorum valla ne yalan soliyim

1|0
    0|0
  • mesele o değil yetiştirilme şeklimize göre erkek her konuda üstün olmalı boy ,yaş ,maaş...öyle öğretildiği için ister istemez korkar erkek geri kalmaktan yetememekten...bizi bu hale siz soktunuz lan yazık bize

0|0
    0|0
  • korkmak değil de zaten zeki kadın pek muhattap da almıyor beni yani aynı dili konuşmuyoruz şehirdekilerin hepsi zeki zaten saf kız kalmadı gibi bişey bu gdo suz tarla aramak gibi bişey :)

0|0
    0|0
  • zeki kadin seksi kadindir baskalarina ihtiyacin kalmaz seni bir sekilde motive eder ondan uzak kalmana imkan vermez iyidir.. yani zeki kadindan korkmamak lazim ..

korkulcak bir kadin varsa hirsi olan kadindir bence ozelliklede para hirsi ...

0|0
    0|0
  • korkmuyorum

0|0
    0|0
  • Hiç sorma ya tir tir titriyorum karşımda zeki kadın görünce.Saklanacak yer arıyorum.

Ter bezlerim normalden 29 kat hızlı çalışmaya başlıyor.

Ne karanlık odalardan, ne masallardaki cadılardan korktum zeki kadınlardan korktuğum kadar.

0|0
    0|0
  • Yok ben tam tersi zeki bir kadın yanımda olsun isterim. Ben zekiyim falan demiyorum ama ben yanımda öyle aptal ayağına yatan birini istemem. Beni anlayacak kafa dengi olacak birini isterim.

0|0
    0|0
  • ben zeki kadına bayılırım.. ama zeka demek şeytanlık yapmak anlamına gelmez:) zekayı şeytanlıga calıstırıyorsa tehlikeli:)

0|0
    0|0
  • kızın aptalı makbuldür yalanlardan sıyrılmalıyım aldatmalıyım çünkü aptal olursa en küçük şeyden mutlu olur

0|0
    0|0
  • aldatmayı ya da benzeri bir suçu işlemeyi düşünmeyen erkek korkmaz bence hatta zeki olmalı daha iyidir boşu boşuna aldatmış muamelesi görmezler en azından

0|0
    0|0
  • Hayır,ben zeki kadınlardan hoşlanırım ve sevdiğim kız şuan zeka durumu yönünden ileride ama ne olursa olsun ben bir kızı seviyorsam gerçekten seviyorsam ha zeki olmuş ha olmamış hiç bir şeyi gözüm görmez. O benle olsun o yeter bana.

0|0
    0|0
  • Ben zeki kadın severim aksine aptallarla ugrasamam ;)

0|0
    0|0
  • zekı kadınlar her zaman akıllı ınsanlardır, Hayatı yaşanılacak kılar...

0|0
    0|0
  • Teorilerin çok saçma.

Erkek olmadan erkekler hakkın da atıp tutuyorsun.

0|0
    0|0
  • Bazı erkekler de zekaya aşık olurlar.

0|0
    0|0
  • Hic oyle oyle bir kiz gormedim ya bana denk gelmedi ya da benden zeki degiller :)

0|0
    0|0
  • ne zekiler gördüm :D benle baş çıkamayan sorun yok :D

0|0
    0|0
  • Korkmak değilde yanında ister istemez insan konuşmalarına hareketlerine dikkat ediyor.

0|0
    0|0
  • Aksine zeki kadınlar hoşuma gider ve zeki bir kadınla birlikte olmak isterim

0|0
    0|0
  • bi erkeğin kadından korkmasıı... saygı duyuyorum

0|0
    0|0
  • akıllı kadınlar tercihimdir..çünkü onların duyguları temizdir dışarı vurmaya cesaret edemezler

ama akıllı olmayan kadınlar aldatmayada meğilli kadınlardır..genelde duygusal kadınlar başka erkekelrden etkilenebiliyor..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...