En yakın arkadaşlarınız tarafından kullanıldığınızı hissettiniz mi?

yediğiniz içtiğiniz ayrı gitmeyen arkadaşlarınızla kullanıldığınızı hissettiğiniz için ya da size kazık atmalarından dolayı arkadaşlığınızı bitirdiniz mi?

ben kullanıldığımı hissediyordum ama göz yumuyordum bazı şeylere. en sonunda da bitirdim arkadaşlığımı. ve hayatıma çok daha iyi insanlar girdi. eksikliklerini hiç hissetmiyorum:)

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Geçmişte muhtelif ebatlarda arkadaş kazıklarını ben de yedim. Kazık sahiplerini hayatımdan çıkardım ve artık istikrarlı olarak yoluma devam ediyorum. Aslında onlara teşekkür etmeyi bir borç bilirim; bana insanlara güvenmemeyi öğrettikleri için. Herkese bu kazıkları yemelerini tavsiye ederim. Müthiş oluyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ben eski sevgilimden bahsediyim biraz herkezin yüzüne güler ve bana arkalarında konuşurdu ki arkadaşlarını nası balamışsa hiç kimse onun kötü yüzünü görmüyodu benbile böle ireç düşünceleri olduğuna işnanamıyorum insanlara gerçeyi anlattığı halde inanmadılar ama yapıcak bişey yok salaksanız kulanılırsınız 2 yüze gülene inanırsanız aptalasınız ...

0|0
    0|0
  • 10 yıllık arkadaşımla ilişkimi kestim.Kardeşten öteydik, bir kız girdi sanırım bana karşı mı doldurdu ne olduğunu anlamadan bitmişti bile

0|0
    0|0
  • Benim güven problemim var, yani erkek halimle bile kız-erkek fark etmez insanlara zor güvenirim. Seçici biri olduğum içinde arkadaşlarım hep sağlam karakterli insanlar olmuştur, bu yüzden hiç ihanete uğramadım.. Zaten beni tanıyan insanda beni kullanamayacağını bilir

0|0
    0|0
    • iyimiş:) ben seçici değildim her gülen yüze aldanıyordum önceden

• ewet:D:D:D:D:

0|0
    0|0
  • bosver takma

0|0
    0|0
  • ÇÇoook hissettim ve alayına tugayına yol verdim ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• arkadaşlarımla aramda hiçbir şeyin lafı olmaz ,kullanılma veya kullanma söz konusu bile olmaz,ama insanlarda bunu her zaman görüyorum ve hissediyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...