Yorumlarınızı bekliyorum ne demek bu yani ??

Akşam aradıgınız kişi cevap vermeyip sabah size mesaj atıp günaydın dün işim vardı kusura bakma cevap yazamadım gec oldu napıosun demesi konuşmak istemediğinden dimi yani yoksa mesaj atmaz arardı aramaya mesajla mı dönülür ya :( bu benle konuşmak istemiyor dimi

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• konuşmak istemeseydi mesaj atmayı unuturdu.mesaj attığına göre bir sorun gözükmüyor.ve bu tür sorunları onunla konuş.sorunları beraber çözerseniz daha yakın olursunuz.

denenmiş ve kanıtlanmıştır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• akşaam cevap vermiyorsa evli olma ihtimali yüksek bence öyle bir durum var mıyoksa seni pek önemsemiyor gibi

0|0
    0|0
  • senden nefret ediyor kessin!...

0|0
    0|0
  • Bilemeyizz.. Şahsen arardım mesaj yerine. Konuşmamak değilde önemsemiyor olabilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sen de önemlisin ama işi daha öncelikli demektir.

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum kendimi cok kötü hissettim resmen konuşmak istrmiyor brnlr :(

• benimde bunu yaşadığım biri vardı sürekli aynı şeyi yapardı ama her gün gelip özür dilerdi çikolata alırdı sevimlilikler yapardı sorun etmememe rağmen. beni nasıl sevdiğini bilirdim o an gerçekten işi okduğunu da bilirdim sorun olmazdı. senin durumunu bilemem ama

• Gamsız vicdansız

0|0
    0|0
  • Bence negativ dusunme, senin ile konusmak istemeseydi hic irtibata gecmez ve aciklama yapmazdi. Senin ile konusmak istiyor merak etme, sadece musait degil di veya Hatta kendini naza cekiyor, seni meraklandiriyor, senin ilgini uzerinde toplamak istiyor olabilir:))

0|0
    0|0
Yükleniyor...