Ne önerirsiniz ?? sevgilim neden olmuyor :))

Universitedeyim.Güzel olduğumu düşünüyorum ve çevrmdeki çoğu insanda bunu soyluyor. Ama bir turlu sevgilim olmuyor. Dışarıya cok kapalisin diyorlar.. diger türlü de basit kiz olmuyor mu? Napmaliyim o imaji degistirmek icin acabaa ?

0|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

• basit kızın anlamı konusunda bir karmaşa var sanki? çok soğuk durursan olmaz zaten helede güzelsen burnu havada derler cana yakın ol biraz insanların seni tanımasına izin ver

1|0
    0|0
    • Basit derken gönül eglendirecek biri gibi görmesinler diye demistimm..

• dediğim gibi ben soğuk bir kız görsem hem de güzel ise aklımdan önce havalı diye geçer hemde kolay iletişime geçemiyorsak iyice zorlaşır iş ne diye uğraşayım diye düşünürüm sonuçta ilişkiye başlamak için tanıman gerekir...basit kız dediğinde farklı bir konu geçen bir kızla tanışmaya gittim ne trip ne hava o kadar güzel masum bir kız demedim ki bu nedir ya insan biraz naz yapar diye aksine hayran oldum.bence akıllı bir kadın ol kendini kullandırtmadıktan sonra niye basit olasın

Erkekler Ne Diyor 17

• Kuzen sana tavsiyeler de bulunayım yalnız okulun gözdesi olup sıkılmak yok

1 - Öncelikle giyim kuşamına dikkat etmen gerekiyor; daha salaş ve ya daha dar hat ve dekoltelerini belli etmen gerekiyor.

2 - Sac kesim ve makyaşına önem göstermelisin; Saclar iddaalı ve makyajın sıcak renklerden oluşmalı

3 - Cilt bakımına ciddi anlamda özen gösterelisin

4 - Vücudunun hatlarını kullanarak cazibeni ve işveni ön plana çıkartmalısın

5 - Bakışların keskin ve can alıcı olmasına önem göstermelisin...

Bunları yaptığın takdirde emin ol gözde kalırsın. Hatta hiç kimseye pas vermeyip ulaşılamayan kişi bile olabilirsin. Bilmelisin ki ulaşılamayan kişi her zaman zirvede olur. . .

0|0
    0|0
    • Ulaşılmayan kişi olduğum dan ötürü olmadığını soyluyorlar zaten;)

• Ulaşılamayan kişi iyidir kuzen ''Dışarıya cok kapalisin diyorlar.. diger türlü de basit kiz olmuyor mu? Napmaliyim o imaji degistirmek icin acabaa ?'' soruna karşılık yapmış olduğum bir yorumdur bu. Diğer sevgilisi olan arkadaşların senin gözünde basitse eğer sevgili yapma kendine . . . :)

• bu soruyu boşver bırak hayatı kendi akışına illa sevgilim olsun diye uğraşırsan yanlış adama denk gelirsin. oda öttürür seni valla. Zamana bırak elbet olur bir yerde. pişman olma sonra.

1|0
    0|0
  • güler yüzlü ol biraz hani bazı tipler vardır güzellerdir veya yakısıklılardır ama hiç bir tarafa bakmadan yürürler öylece ağızlarını bıçak açmaz basta çekici gelebilir ama sonradan kimse sallamaz öylelerini konus insanlarla bol bol boşta olan bir erkek zaten güzel bir kızı o şekilde görürse kaçırmaz asla aptalmıyız biz :D

0|0
    0|0
  • Kendin gibi olmaya calis ve oyle kal bence benim sahsi dusuncem bu acikcasi, en sonunda seni seven seni anlayan biri olcaktir, benim esim mesala ice kapanik yillrca kimseyle cikmamis allah bizi bulusturdu mesala eninde sonunda olcaktir gonlunden gecen ama sen bu olsun diye kendini degisitirsen karsi taraf seni baska anlicak belki ? neyse kendine iyi bak

0|0
    0|0
  • biraz kendine güven, biraz imaj değişikliği ve insanlarla sosyal ilişkilerini güçllendirirsen olur tatlım kolay gelsin

0|0
    0|0
  • konuşkan ve girişken ol :)

0|0
    0|0
  • sevgilin olacakta ne olacak. ondan sonra bağlanmalar falan sonra üzülmeler ayrılmalar . dersiz başına dert çıkarma bnce. kısmet de bekle nasipse çıkar karşına

0|0
    0|0
  • Yapacak şey basit sosyal ortamlara gir çık millete hal hatır sor tamam :D

0|0
    0|0
  • bende senin erkek versiyonunum bende üniversite okuyorum benimde hala sevgilim yok hiçte olmadı

0|0
    0|0
  • valla bende boştayım illa ünidenmi olacak buradan olsun tanışalım... vesile olur :)

0|0
    0|0
  • Bunun bir çok sebebi olabilir aslında :/

0|0
    0|0
    • Onu sormuştum bende aslında ?

• Bunları tutupta 500 karaktere sığdırmak istemiyorum. dinlemek istersen buyur ekle düşüncelerimi söyleyeyim. Açık saçık giyinmek ve aptal sarışın tarzı bir kişilikte dolanmak ile alakası yok bunun

• Sevgilim olsun diye olsun dersen olmaz :) mutsuz olursun... bırak o seni bulur olacağı varsa.

0|0
    0|0
  • Akisina birak (:

0|0
    0|0
  • ben buradayım arkadasim benimde olmadi daha önce ? konusalim?

0|0
    0|0
  • kafaya takma bunları dersini çalış :)

0|0
    0|0
  • dışarıda gezerken topitop yala

0|0
    1|0
    • inşallllllah yalnızlıktan geberirisinnnnnnnn bana eksi verirsin heeeee kenarın dilberiiiii

• böyle kal daha iyi .

.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• off aynı sorun bndede var bnde napcagımı bılmıyorum

1|0
    0|0
  • "Yeme annem, yeme gülüm"

0|0
    0|0
  • Bendede aynı durum var malesef .. Ne yapacağımı bende bilmiyorum ..

0|0
    0|0
  • Her erkek cesaret edemez çıkma teklifi etmeye :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...