Adriana Lima'nın aldatılması hakkında ne düşünüyorsunuz ?

arkadaşlar dünyanıın en güzel kadınları arasında gösterilecek kişiler arasında adriana lima kesin var ve herks ona hayran lakin kendisi bir açıklamada bulunmuş eşinin onun 1 değil 1 kaç kez aldattını ve başkalarından çocukları bile olabileceğini söylemiş ben şok oldum öyle güzel bir kadın aldatılıyorsa kesin bir çok kişide aldatılıyordur siz ne düşünüyorsunuz ?

0|0
13|10

En İyi Kız Görüşü

• Aldatılmanın görüntüyle alakalı olmadığını artık aklımızdan çıkarmamız lazım.

Aldatan erkek, hanımı çirkin diye aldatmıyor ki.

Aldatmanın bahaneleri arasında; görüntüsünün çirkin oluşu, ilgisizliği, uyumsuzluğu vs. her şeyi sayabiliriz.

Yani bir bayan güzel diye onun aldatılamayacağı anlamına gelmez ki.

Nice güzel bayanlar var sırf inatçı, uyumsuz diye erkekler tarafından beğenilmiyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Güzellik ile aldatılma arasında alaka yok.

0|1
    0|0
  • sadece çirkin olduğun için değil aynı olduğun için de aldatılabilirsin.ayrıca adamın aldattığı hatunda belirli bir standart üzerindedir merak etme

0|0
    0|0
  • uzucu durum boyle dunya guzelı bayanın her seyınle ıyı kalplı bırının basına gelmesı

0|0
    0|0
  • çoğu erkek aldatır zaten bu bilinen bişey demekki kocasına sağlayamadığı bişeyler var gerçi onlarında ilginç bir hayatları var yazık herşey güzellik değil

0|0
    0|0
  • Buda demek oluyoki erkeklerin genlerinde var

Ozaman salın bizi rahat bırakın -.-

0|0
    0|0
  • Erkeklerin hepsi değil ama büyük bir kısmı aldatır. Güzellik algısı bir yere kadar. Ama huy kötüyse yapacak yok AMA:

Zaten Adriana Lima'yı aldatan adamın da akıl sağlığının yerinde olabileceğini düşünmüyorum :))

0|0
    0|0
  • Gerizekalı Marko Jaric Kainat güzeli hatunu var. Saçma sapan işlere kalkıyor !

Marko bizim yerimizde değil tabi Biz Adriana Lima ile takılsak 2 gün sonra Çiçekler açsın böcekler ötsün gibi Ferdi tayfur şarkıları dinleriz :D

0|0
    0|0
  • Güzelliğine güvenenler bir kez daha düşünün. sanırım ihanetin kalıbı yok.

0|0
    0|0
  • tek eşlilik yalan

0|0
    0|0
  • insan hep aynı şeftaliden sıkılıyor tabi

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Bunun güzellik ve çirkinlikle alakası yok. Çirkinliği anladım da güzel bir kadının aldatılmasıyla bu genellemeye varman çok saçma. Sorun çirkin-güzel kavramlarında değil.

Sorun karşıdaki erkek'te karakter meselesi.

0|1
    0|0
  • Erkeğin içinde varsa ornekteki gibi dunya guzelide olsa kiz o erkek yapar... önemli olan içinde olmasi

0|0
    0|0
  • Hep diyorum size cirkinler daha iyi sevisir diye!

0|0
    0|0
  • Karşıdaki insan karaktersiz ise, çok olağan bir durum.

0|0
    0|0
  • isterse dünya güzeli olsun aldatacak adam aldatır net !

0|0
    0|0
  • Ne ilgisi var şimdi saçmalama

0|0
    0|0
  • Karakter meselesi güzel çirkin değil :)

0|0
    0|0
  • Adatilan degil aldatan da sorun vardir ! Bakiyo karisi guzel basarili seksi herkes ona hayran adamdaki ego sifir bu da böyle yerden cozmeye calisiyo genelde guzel ve basarili kadinlar aldatiliyo

0|0
    0|0
  • istersen dünya güzeli ol erkeği elinde tutmayı bilmedikten sonra olur böyle şeyler :D

0|0
    0|0
  • her kadın erkek denen varlık tarafından aldatılır.

0|0
    0|0
  • Ben aldatmanin güzelliğe bakmadigini düsünüorum adam sevmiyosa saygı göstermiyosa aldatir isterse karisi dünyanin en güzel kadini olsun..

0|0
    0|0
  • Güzellik önemli değil demekki

0|0
    0|0
Yükleniyor...