Fakir Galatasaray bu adama nasıl 2 milyon lira verebiliyor?

Fatih Terim duyduma göre gassarayı şampiyon yaparsa 2milyon civarında bir para alacakmış ama bu gs fakir değilmiydi ne oldu da zengin oldu bir anda huh?

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• 3 günde bir maç yapan Trabzonspor ile Beşiktaş yorgunluktan maç kazanamadı dolayısıyla haftada bir maç yapan gs rahatlıkla şampiyon oldu. Fatih hoca alsın parayı kızına jet sky alır gezerler siz de izlersiniz bi güzel :)

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Stadyumlarını devletin yaptığı , ödenmemiş vergi borçlarını devletin sildiği bir kulüpten bahsediyorsun . 2 milyon tl paramı ki ? Adamların arkası sağlam

1|0
    0|2
  • Eğer bizde sıkışırsak sizin gibi sokakta yardım kuponu satarız, ben bile aldım bu sene fenev'e acıdım da sadakamı verdim

0|2
    1|0
    • hee ya sikeci fenevlier hapiste gardiyana bile sike yapti azize

• Fener halkın parasını aldı şikeyle ama gassaray devletin parasını aldı.

• Beşiktaş taraftarıyım finansal durumumuzda ortada ancak, Galatasaray'ın sahip olduğu yeni stadyum gelirlerinin bu sene ki fakirlikten zenginliğe doğru çıkan yol olduğunu düşünüyorum.

2|0
    0|0
  • Kıskandın mı ?

Fenerbahçelisin galiba ?

Çatlasanızda patlasanızda şampiyonuz :)))))

0|2
    1|0
    • Şampiyon olursa fatih terim ve futbolcular kazancan sen ne kazanacaksın?

• Tarafdarlık budur kardeşim ...

Karşılıksız sevmek :)))

• fakir oldugumuzu kım soylemıss ıyı takıp etmıyorsun demek ki.. sadece 1 mılyarı gecik gayrımenkulumuz varr saglam bızım ekonomii...

1|1
    0|0
  • o değil de nasıl oluyor da bütün gün çalıştığı işin başında üretim ile uğraşıp, memleketi ileri götüren insanlar 800 tl alıyor?birileri de yalandan 2 top koşturup milyondolar alıyor?bu parayı onlara kim veriyor?

0|1
    0|0
    • Aferin. Herkes kendi memleketini tutsun ne diye tutarlar fenerle gassarayı ikisinden de nefret ediyorum.

• fakir dedigin kulubun yillik geliri 250 milyon dolar hanimefendi

1|2
    0|0
    • bunlar şike yapmayanları fakiv sanıyor

• bir fakir gassaraylıyla asla çıkmam. Şikeci fenerli bin kat daha iyidir :)

• fakir ama gururluyum :)

• burası türkiye her an her şey olabilir

0|0
    0|0
  • ne yanı o kadar mı fakir sanıyorsun gs yii adam hakediyor cunku...

0|0
    0|0
  • stadlarını devlet yaptıgına göre

bu parayıda devlet vermese

0|0
    0|0
  • tayyip gs li

0|0
    1|3
  • Futbol ve ekonomisinden anlamayanlar soru sormasa ne güzel olur yaa.Bir BJK'li olarak bunu diyorum.

1|2
    1|0
    • valla yaa elinin hamuruyla futbola karisiyorlar dimi

• Sen gerçekte nerelisin samsun eskisehir o zaman git kendi memleketini tut o kazansin gidip de Istanbul'da yasiyorsun diye tutma ayip kendinden utan.

• Ne alaka :)

Kızlar Ne Diyor 5

• fakiriz dedik de 2 milyonumuz bile yok mu dedik.terime de helali hoş olsun umarım şampiyon oluruz.

1|3
    1|0
    • Şampiyon olursanız tüm gs lilere bin tl dağıtılacak herlade bu kadar sevindiğinize göre.

• benim takımımdan maddi bir beklentim yok.sempatim var Galatasaraya ve başarılı olunca mutlu oluyorum.hepsi bu :)

• meyve veren ağaç taşlanırmış..meyve verdik , karşılığını aldık eee daha ne ?

herkesi de kendiniz gibi " şikeye " odaklı düşünmeyin lütfen.

0|2
    1|0
    • Ben söylemek istediğim yha adamlar kazanıyor siz istanbullu olmamanıza karşı seviniyorsunuz bu ne saçma bişi.

• onun başarısı benim başarım demekle aynı.

• Erkek arkadaşların konuşurken duydun herhalde sen bunu, sonra gelip burda 'Ay bakın benim futbolla alakam var beyler' havasına giriyorsun.Neyse

1|1
    0|0
  • Biz paramızla döveriz, faryapmaz :D

0|0
    0|0
  • inş. şampiyon olamazlar:D

0|0
    1|1
Yükleniyor...