Evlisiniz ve çat kapı misafir vaar ?

şimdi de bacılarıma sorucam soruyu

bayanlar şimdi siz çalışmıyorsunuz eşiniz çalışıyor ya da çalışıyor da olabilirsiniz farketmez ama yorgun bir gününüzdesiniz çalışıyorsanız yorgun argın gelmişsiniz tam bacaklaarınızı uzatmışsınız oturacaksınız çalışmıyorsanız da tüm gün iş yapıp yorulmuşsunuz mesela sorna kapı çalıyor ve o da ne eşiniz yanında bir arkadaşıyla gelmiş eve hemde size söylemeden hazırlıksız yakalandınız

bu durumda naparsınız eşim erimdir diyip ALLAH ne verdiyse yemekleri bişiler yapıp eşinizi mahçup etmeden güler yüzlü mü davranırsınız yoksa kocanızı köşeye çekip sen bana sormadan nasıl böyle bir saygısızlık yaparsın hadsiz mi dersiniz :D

0|0
12|12

En İyi Kız Görüşü

• evde ne varsa hazırlarım ben annemden öyle gördüm ama babamda bir kez olsun haber vermeden, anneme müsayit misin diye sormadan misafir davet etmedi..eşim böyle bir odunluk yaparsa, misafirler gittikten sonra iycene bir haşlarım.. bir dahada yapamaz :)

0|0
    0|0
    • aynen bende annemden aynını gördüm kol kırılmış yen içinde katiyen belli etmem eşimi mahçup etmem hatta öyle bir gülümseme takınırım ki vay be ne kibar eşi varmış der :)

ama dediğin gibi başbaşa kalınca hadsizsin derim yani icabına bakarım

benim babam da anneme haber vermeden hiç yapmaz en azından geliyoruz der ani biri ile bile karşılaşsa sonuçta ev hali dimi eşini nasıl yakalayacağını bile bilemez insan belki geceliklerimizle oturuyoruz dimi :D

• babalar kıskanır kızlarını :))

• aynen öyle oluyor şimdiden kocam olucak işinin kim olduğunu bile belirsizken o adamı kıskanıyor beni alıp götürücek diye ahahaha :D

Erkekler Ne Diyor 12

• Habersiz misafir getirilmez ve misafirde hatirlatmali davet edene esinize haber verdinizmi insanlik hali isi vardir yorgundur musayit degildir diye eside bu konuda uyarmali kocasini kendini yerime koy ve dusun demeli ornekler vermeli devami gelirse misafirin yaninda ortam duzgunde olsa k.bakmayin parkeler tozlu cay hazir degil herhalde esim unuttu beraber geleceginizi haber etmeyi yoksa onceden hazirlikli olurdum vb. Buda ders olur ins.esine ve misafirde temkinli olur bidahakine.

0|0
    0|0
  • olay cok basıt kavram karmasası yaratıyorsunuz... bır hanım esını beklerken bır mısafır gelecekmiş gıbı hazır olmalı,kılıgıda kıyafetıde evıde yemegıde oyle olmalı... aklı basında bır erkek eve oyle havadan dusme mısafır getırmez ancak esınde her daım hazırlıklı olması gerekır,aksı halde o evde sorun vardır!

0|0
    0|0
  • Esi habersiz getiren her bayan misafir gittikten sonra esine vicdan azabi cektirir o kesin..

bence dogrusu habersiz is yapmamak :)

0|0
    0|0
  • açma kapıyı kolayı bu işte

0|0
    0|0
  • Bunun erkek olan versiyonu olarak cevap veriyim; Habersizce eve arkadaşımı getirmem önceden mutlaka bilinir.

2|0
    0|0
  • Kovarım valla hiç çekemem misafir falan.. Habersiz gelen misafiri kovarım ben. Hiç kovmadım ama kovacam bundan sonra.. Gitsinler bahçede otursunlar. Bu ne lan insanda huzur da bırakmadılar yıldım artık.

0|0
    0|0
  • ben kimseye bakmadan gidicem :)

0|0
    0|0
  • beni eşim misafirimin yanında köşeye çekip öyle birşey derse korum kapıya saygısızlığı görür

0|1
    1|0
  • Bir yerde daha okudum benzerini :S

Ben evli olsam asla habersiz misafir çağirmam,

0|0
    0|0
  • aynen babam hiç haber bile vermeden sürekli birilerini çağırır eve.

THE END...

0|0
    0|1
  • Habersiz misafir mi getirlirmiş yahu... müsait olur olmaz ev

1|0
    0|0
  • Az misafir , çok huzur :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Emrivakilerden haz etmem,genelde pek cok insan da hoslanmaz ayni sekile.

Güler yüzümü muhafaza etmeye calisir,elimden geleni yapardim iyi bir sekilde

karsilamak icin.Cünkü bu misafirin degil yanindakinin düsüncesizligidir bana göre.

Misafiri ugurladiktan sonra da benzer bir durumun yasanmamasi konusunda

ciddi anlamda ikaz ederdim diye düsünüyorum.

1|2
    0|0
  • onu rezil etmem tabi elimden geldiğince misafiri iyi ağırlarım

misafire böyle şeyler belli edilmez ayıptır

ama misafir gittikten sonra itinatla haşlanacaktır o kesin :)

2|2
    2|1
  • Kalklar yemek yaparım o kadar sıfatsız değilim

Kocamıda kenara çeker kolunu cimciklemeyi ihmal etmem

0|0
    0|0
  • Erkekler eve dann diye misafir getirmez arar buyuk ihtimal. Valla gtu basi dagitmis yakalanirsam da onun sorunu

0|0
    0|0
    • ahahaha dimi belki kötü bir şekilde yakalanıcaksın oz aman da kendi rezil olur :D

• Kocamı köşeye çekip, sıkıştırmam. Hele, eşim erimdir deyip Allah ne verdiyse masa bile hazırlamam. Kendisi mutfağa gider getirdiği arkadaşına yapar birşeyler. Gelen misafir ile otururum anca.

Haber vermeden getirmek neyin nesi ? Şimdi acilen oldu dese en azından aramayıp mesaj atarak söyleyebilir. Ne yemek yaparım ne de mutfağa giderim. Kocam olacak gobel ne yaparsa yapsın. Haa bana bayanın yanında ''Birşeyler hazırlar mısın ?'' derse. Mutfak şurada deyip elimi gösteririm. Hiç acımam.

0|0
    3|1
  • Eşim habersiz misafir getirmez ama böyle bişey olsa ve üstüm başım uygunsuz açsam kapıyı güzel ders olurmuş ona :)) gelen misafiri kabul eder ağırlarım ama eşime tekrarlamaması için uygun bir konuşma yaparım. Sonra tekrar olursa cıngar çıkar işte :)

0|0
    0|0
  • kapıyı açtığım gibi kapatıp evi terkederim :( ulan nasıl haber vermıyo bağa ? yorgunum dostlar :(

0|0
    0|0
  • beni tanıyan biri bu tür bir şeye cesaret edemez amma olaki oldu onun da elinde olmadan,çaktırmam.fakatt yolda da mı bir mesaj atmak aklına gelmedi be adam diye başını yerim,sonra.

0|0
    0|0
  • habersiz cagirmis olabilir napalim hazirlariz bisiler yer yollariz sonr ben yorgunluktan salona uyuruk bir kac gun ustusta bidaha yapmaz ablasi ,;)

0|0
    0|0
  • Eşimi mahçup etmem ama misafir gittikten sonra canına okurum.

0|0
    1|1
  • Misafir gittikten sonra cır cır konuşurum :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...