Erkeklerin kadınlara yaptığı kötülükleri sanki bir gün başıma gelecekmiş gibi düşünüp geriliyorum

Başkalarının sıkıntılarını, erkeklerin kadınlara yapmış olduğu bütün kötü durumları sanki bir gün başıma gelecekmiş gibi düşünüp inanılmaz geriliyorum...başım ağrıyor strese giriyorum...bunun üstesinden nasıl geleceğim..evlenince aldatılmak ...yaşlanınca bırakılmak gibi

0|0
4|11

En İyi Kız Görüşü

• Tevekkül ediceksin, aç oku tevekkül nedir .. ELinden geleni yapıp ALlahın takdirine bırakacaksın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• bir ömrü güzel yaşamanın olanağı yok.asıl sorun anı güzel yaşamakta, bunu becerebilmekte. zaman anların bir toplamıdır veya hayatın kendisi anların toplamından oluşur. ne kadar güzel an yaşarsak yaşamımız da o kadar güzel olur. birlikte yada teker teker yaşadığımız anların toplamında mutluluk...boş bir yürek, boş bir oda gibidir. her ikisi de soğuk olur...

0|0
    0|0
  • Elbet yaşayacaksın sende. Bence takmamalısın düşünme bakarsın hiç yaşamazsın böyle sıkıntıları hayatının erkeğini bulursun her kızın rüyasını yaşarsın. Bakarsın hiç istediğin gibi olmaz hep sıkıntılarla boğuşursun ama sonunda hayat sana da güler merak etme :)

0|0
    0|0
    • tutarsız bı cevap olmus elbet yasayacaksın belkıde yasamayacaksın :((

• haklısın ama kötüyüm gercekten dun bı kadın esının onu aldattgıını ve bıldıgını anlattı ve ben yenı evlıyım sınırım bozuldu bır gun benımde basıma gelecekmı dıye..

• Merak etme düşünme bunları yeni evliymissin bak hayatını yasa iste :) eğer hala takıntı yapıyorsan esinle konus anlat ona durumu böyle birsey yasamak istemediğini söyle rahatlarsın. :)

• helal süt emmiş birini bulacaksın tamamdır

1|0
    0|0
    • inşallah herkes aldatmaz degılmı...

• ben evlıyım esımın ılk sevgılısıde degılım ayrıca oda benım degıl...ama bir gun benı aldatır korkusuyla yasamak ıstemıyorum ...cunku ılkı degılım alısmıs baska kadınlara dokunmayı sıradan gormus...ve evlıyız sımdı ...ya dusunup dusunup kuruyorum ve cok uzuluyroum...nasıl basa cıkıcam

• işte ben erkeğinde namusu var dediğimde herkes benimle dalga geçmeye çalışıyor akıllarınca ama ben bunu demek istiyorum her zaman kadın erkeğin gönlünde tek olmak ister onu paylaşmak istemez erkek önceden biriyle birlikte olmuşsa sevgili falan bunu kadın bünyesi kabullenemiyor doğal olarak bu sefer kedınlar güven sorunu yaşıyor inşaldatmaz dua et anlayışla karşıla onu sürekli seni aldatacağını sanmam o zaman

• oo sen daha ilk asamadasın

ben onları gectim kız arkadasım cocuk onlara nasıl bakcam

evlenesim kacıor inan

kader kısmet diyip yoluna bakacaksın hatta ben evlenmem diorum ama yinede kısmet diorum

0|0
    0|0
  • kadın erkek demeden herkesin dertlerini sıkılmadan dinlemek gibi bir huyum var , evet budurum benim başıma yada yakınımn başımada gelebilir diye düşünürüm,bu yüzden dinlemiş olduğum kişiye en akılcı ve olasılığı yüksek cevaplar vermeye çabalarım. Sizde bu şekilde düşünün.Hayatta herkesin başına her an herşey gelebilir

0|0
    0|0
  • yani gelmesi muhtemel zaten.aynı topludasın çünkü

0|1
    0|0
  • Yaşa ve gör diyorum o zaman sana ama bundan da korkuyorum diyorsan da sana bir psikoloğa görünmeni öneririm.

0|0
    0|0
  • kasma kendını be gelıyorsa kaderden de kendıne.

0|0
    0|0
  • yoga yap

0|0
    0|0
  • olumlu düşün. çekme negatif enerjileri üzerine. olmayacağı varsa da olacak böyle giderse.

0|0
    0|0
  • sıkıntı dinlemek paylaşılmak gerek sıkıntıları

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• onların derdini dinleyince kendi derdimi unutuyorum iyi bir dinleyiciyim zerre etkilemiyo beni

0|0
    0|0
  • aynen.bi de şeyden sıkıldım.geçmişteki yaşadıklarını insanların " böyle böyle seyler gördum ben aahh neler yaşadım" deyip bana anlatmalarından ve de sanki benim yüzümden yaşamışlar gibi bana gelgit psikolojide davranmalarından,atar gider vs yapmalarından da bıktım.ben kimseye yüklemiyorum geçmişte yaşadıklarımı.

0|0
    0|0
  • hayatta her zaman her şey olabilir... yani nasıl ki yarın ölecek miyim? diye düşünerek yaşamıyorsak sevgilim beni aldatacak mı , yaşlanınca yalnız kalacak mıyım? diyerek de yaşayamayız. ama bunun için önlemler alabiliriz. bu hayatta daha güzel yaşamak için elimizden gelen her şeyi yaparsak gerisini Allah a bırakırsak her şeyin üstesinden geliriz ama yeter ki kaygılanmadan elimizden geleni yapmak :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...