Spor salonu açmak güzel olmaz mı

Ne düşünüyorsunuz spor salonu açmak konusunda ? Güzel bir girişim olur mu ?

Güncellemeler:
Kaç bin lira ile bu işe girersek düzgün bir yer açılır benim kafamda 90bin gibi bir tutar var

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• fikir güzel havuzlu olursa daha güzel bize %20 indirim yaparsanız çok çok güzel

0|1
    0|0
    • Havuzlu harika olur ancak sermaye yüksek olmalı dediğiniz için direk büyük girmek gerekiyor işe. Bu başlığa yorum yazanlara %20 indirim :P

Erkekler Ne Diyor 7

• Bak hocam ben ftrciyim bu işi yapacağım ilerde ortak arkadaşımla düşünüyoruz ama şöyle bir durum var.Kiralayacağın ya da satın alacağın bir yerle birlikte olay pahalıya patlıyor ve içinde profosyonellerle çalışman lazım hocalar temizlikçiler vs. Bu arada aletlrin iyisi Matrix'in son ürünlerini alacaksan en az 150.000 tlye patlar.Aletlerden bahsediyorum.

0|1
    0|0
    • Bende zaten ortak girmeyi düşünüyorum. İşi bilen kişilerle. Aletlere gelince en son ürünü en iyisi en kalitesi değil sermayeye göre en uygun olabilecek ürünler düşünüyorum.

Benim çekincem sıfırdan açıla nbir salona müşterilerin ilgisi , en kötü ihtimal ile kaç üye sağlanabileceği .

• Hocam en iyiyi kullanmazsan en iyiyi çekemezsin salona.İşi bilen kişiler için de senin de biraz bilmen lazım.

• Harika oluurr

0|1
    0|0
  • 40 bin nüfuslu yere açarsan güzel olmaz. potansiyeli olan bir yere açmak farz.

0|0
    0|0
    • Ankarada keçiören etlik altındağ bahçeli gibi yerlere

• Yenibayındır taraflarına takıl da gör :D

• Dediğim gibi her ilde vardır o dediğin. Gidipte oralarda yatırım yapılmaz zaten

• İyice araştır daha önce bu işi yapanlardan her şeyini en ince ayrıntısına kadar öğren, açacağın yeri iyi seç doğru hamleler yaparsan çok zengin olabilirsin.Geleceği olan bir iş.

0|0
    0|0
    • Hocam salonlara bakıyorum eksiği çok , o eksiklikleri giderip müşterilerin şu olsa dediği şeyleri yaparak açıldıında kar edilebilir diye düşünüyorum.

• Eksikten kasıt mesela ben bir salona gidiyorum eve yakın diye. Duş için ekstra 30 tl istiyor bu saçma mesela. Yer ufak ve her şeyden 1 adet var kalabalık olursa zulüm oluyor. Buna rağmen dolu salon.

• Aa o zaman haklısın normalde spor salonunda duş için ekstra para alınmaz+duştan sonra rahat hareket edebilecek eniş alan olmalı sıkışık şekilde giyinmek istemez kimse onlar zaten olması gerekenler..

• dövüş sanatımı fitness mı ?

0|0
    0|0
    • fitness hocam , ancak amorti ettikten sonra genişletilip dövüşte eklenebilir

• iyi bir yer analizi yaptıkdan sonra işlememesi imkansız bence.. her 15- 25 yaş arası genç kesin ilgi duymuştur :) fiyatın cazip olur temiz olursan daha kaliteli olursun... kadınlar içinde plates iyi olur

• Geniş bir salon , malzemelerin yeni ve çok olması. İlgilenme vs. Ben henü boş bir salon görmedim valla

• Çoruma tokata açarsan ortalık çemen sarımsak kokar iyi yere açmak lazım

cayırt

0|0
    0|1
  • bizim spor salonu 110 milyara acıldı. su an aylık en az 10.000 tl getirisi var ama yazın dusuyor biraz uye sayısı :)

0|0
    0|0
    • Aylık 10000 getiri gayet iyi maaşallah. Kaç üyesi var ki kaça kayıt alıyor. Resim felan var mı salonun ?

• 250 uyesi var ogrenci 50 tl sivil 60 4 gun gellenenlerden 70 5 gunden 80 alıyoruz protein satışları hariç sadece uyelerden en az 10.000 tl getırı var proteinlerden de cok var 200 tlşe aldıgımız urunu satarken bardagı 5 den satılıyor bir kutudan en az 150 tl kar geliyor :)

• 4-5 gün olayı değişikmiş. Bu işi kafama koydum ya bakalım vucüdu iyice geliştireyim sermayeyi ayarlayım araştırıyorum şu an.

Yükleniyor...