Bizim nesil sizce kaç yaşına kadar yaşar

Yerküre 2 derece daha ısınmış bu arada. Alarm veriyormuş dünya, bence içinden "am*nıza koyucam" diyordur. 30 seneye kalmadan büyük ölçekli deprem, sel ve kuraklıklar baş gösterecekmiş. Nispeten desek, olmayacak desek. Böyle devam etse hayat kaç yıl daha yaşarız, ortalamamız ne olur. Kendi fikrim, kendi yaşamımdan söylüyorum 50 gibi ölürüm, sende 62 nde geberirsin

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• bırışık halimi görmek istemediğimden 32 iyidir diyorum

kalan 7 yılı dünya ateş çemberi olarak adlandırılan ülkelerde geçireceğim ön hazırlık

0|0
    0|0
    • Nedense 30umdan sonrasını bende hayal edemiyorum. 4 gündür göz kapaklarımda şişme oldu azıcık pskolojim bozuldu. Yolda giderken çarpmayan arabalara küfür etmeye başladım. Oğlum nasıl olucak onu merak ediyorum benim gibi olursa gözüm açık gitmem. Hollandaya uğramadan gitme. Magic Mushroom öneririm. Öyle daha zevkli olur

• peyote çiğneyip kızıldereliler gibi ölmek istiyorum şimdi eksek 10 yıla anca büyür 3 yıl daha uzattık desene

• Sana saygım var ama sana tapamam Toteem

Kızlar Ne Diyor 3

• muhtemelen torunlarımıza kalmayacak ya da cehenneme dönecek

0|0
    0|0
    • O yüzde prezervatif şirketi kurmak lazım

• Ööff birader dedi birde ya. Beyin molekülleri mi üretsem lavabotuar açıp, ihtiyaç var, rabet görür. Dünya ölüyor diye seks de mi yapmıyakk. Bizim canımız yanmaz gardaş, biz Angaralıyak ( en azından onlar böyle der)

• Ben ölmiycem kazık çakçam.

0|0
    0|0
  • sonumuz kötü bee

0|0
    0|0
    • İyi gidiyor iyi. Yaşlılık hayalleri kurmuyorum ben.Dünyanın yok oluşuyla beraber sonlanmak istiyorum

Erkekler Ne Diyor 5

• Ortalama 45-50 civarı diye düşünüyorum. Bizim burada ki mezarlıktan çıkardığım ortalama ile memleketine göre değişir tabii. Hava önemli.

0|0
    0|0
  • Sonumuz yakın, doğanın tepkileri buna işaret.

0|0
    0|0
  • Hayırlısı be gülüm

0|0
    0|0
  • Bu kadar osbire yürek dayanmaz genç ölür bizim nesil

cayırt

0|0
    0|0
  • 60 tan sonrasını göremeyiz :D emekli olur ölürüm :D

0|0
    0|0
    • Görüp napıcaz *mk Sudoku mu çözücez. Elvis binayı terk ettikten sonra ne işe yararız

Yükleniyor...