Dünyanın en iyi teknik direktörü kim sizce güncel?

Ben 1 mourinho 2 simeone diyorum özellikle son 3 4 yılda yaptıklarıyla

0|0
7|16

En İyi Kız Görüşü

• José Mourinho adamım...

0|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• Fatih Terim bence. diğerleri büyük pahalı takımlarla başarı elde ettiler Fatih Terim ise Türkiye'de hiçbir takımın yapamadıklarını GS'ye yaptırdı kazandırdı

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Fatih Terim <3

0|0
    0|0
  • mourinho bence.

0|0
    0|0
  • GUARDIOLA VE MOURINHO KESİNLİKLE

0|0
    0|0
  • 1- Fatih Terim

2- Mourinho

3-Simeone

4-M.Lucescu

1|2
    0|1
    • dur ya manciniyi unuttum, 3989 cu sırada da mancini var :D

• bizim medya abartıyor. mancini o kadar kötü teknik direktör değil sabır lazım

Erkekler Ne Diyor 16

• 1-2 maçlık performansa göre nasıl teknik direktör belirleyebiliyorsunuz ?

Mourinho'nun ilk sırada olduğu doğru Şampiyonlar Liginde hiç bir iddiası olmayan Porto'yu şampiyon yaptı.

Bitik olan İnter'i de Şampiyon yaptı.

Guardiola'yı saymayın hiç oyun sistemi çözülmediği sıralar barça hakem yardımı ile döktürüyordu sistemleri çözülünce takımı sattı gitti. Bayerne gitti o takımda dağılacak bir kaç sene sonra.

1- Mourinho

2- Ancelotti

3- Ferguson

4- Simeone

5- Klop

6- Jupp

0|0
    0|0
  • Yilmaz Vural

0|0
    0|0
  • 1.Mourinho 2.Can Güven.

link

0|0
    0|1
  • Guardiola cevap kısaymıs

0|0
    0|0
  • Mourinho eyvallah tabiki 1.ama simeone neymiş yao.bi anlık sinerji bunlar.Fenerbahçeliyim.Fatih Terim daha iyidir Simeone guardiola da.heleki guardiola.hocamı la o.iyi hoca demen için o adamın bir kaç takımda bişe yapması lazım.adam hazır barcelonaya geldi başarılı dendi,son şampiyon bayerne geldi bu senede alırlarsa dahada tav olucam yine başarılı diycekler.nese yao :D

0|0
    0|0
    • guardiolaya bende karşıyım hatta iyi teknik direktör olmadığını bile söylerim ama simeone atleticoyu yokdan var etti bence. hatırla daha 2009 da neredeyse avrupa liginde galatasaray eliyor düşün o kadroda agüerolar forlanlar olmasına rağmen avrupa liginde oynuyorlardı şimdi bak adamlar çok iyi defans yapıyor. zaten 2 li maçlarda katı defans yapan takımlar hep turu geçiyor mesela dünki chelsea bugünkü atletico.

• iyi bir teknik direktör olucak diyebilinir ozaman.olmuş gözüyle bakılamaz bence.ben yönetim şeklini vs sini tartışmıyorum.misyon oturdu oldu belkide rijkard barcayı barca yaptı.doğrudur.ee bak naptı tek elle tutabileceğimiz birşeyi var mısonrasında.bazen olucağı varmış oluyor hocam.zaman herşey zaman.he potansiyeli var mıbencede var simeone nin.real gibi bir takımı dortmund karşısında süreye oynatan ancelottinin milanda ne başarıları var mesela :) teknik direktörlük kariyer ister.devam edicekti

• Ferguson emekli olduktan sonra Mourinho diyorum.

0|0
    0|0
  • atlotico madrid

teknik direktörü

0|0
    0|0
  • Mourinho çok başarılı, bir de Lucescu

0|0
    0|1
  • Josef Heynckes

0|0
    0|0
  • 1)Mourinho

2)Simeone

3)Klopp

4)Murat Yakın

5)Laurent Blanc

0|0
    0|0
    • 1 2 3 aynen katılıyorumda 4 den sonra film kopuyor :D

• Murat Yakini koymamin nedeni adam yillardur basel gibi bir takimda yapabileceginin en iyisink yapiyor ve genc yetenekler kesfediyo :)

• Simeone

0|0
    0|1
  • Sir Yilmaz Vural

0|0
    0|0
  • sir alex ferguson

0|0
    0|0
  • Mou

0|0
    0|1
  • morinho ve guardiola...

0|0
    0|0
  • Simeone Atletico'da bu bütçeli takımla CL'de yarı final ve La Liga'da Real ve Barca gibi takımların önünde son 6 haftaya lider girmesiyle ve geçtğimiz senelerdeki UEFA Avrupa ligi ve süper kupası şampiyonluğu ile kendi rüştünü ispatladı çok iyi bir teknik direktör Atletico macerasından sonra önemli üst düzey kulüplerin teknik direktörlük için en önemli adaylarından birisi olacaktır orası kesin, ayrıca daha genç bir hoca önünde uzun bir hocalık kariyeri var

0|0
    0|0
Yükleniyor...