Atletico Madrid-Barcelona Maçı Hakkında Düşünceleriniz?

Vay be hiç beklemezdim atleticoya bak sen yarı finale çıktı.Arda var diye ayrı bir kazanmasını istiyorum atleticonun.Sizin düşüncelerinizi merak ettim.

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• No Penalty = No Messi = No Parti :D

Arkadaşlar barçayı gözünüzde büyütüyorsunuz. Adamların 2 şampiyonlar ligi kupası zaten şahibeli hakem desteği olmasa o kupaları alamayacaklardı. Bir çok takımın hakkını yediler. Uefalona diye boşa demiyorlar o takıma. Uefa yavaş yavaş barçanın işini bitiricek artık.

Maçı özetleyeyim. Atletico resmen tek kale oynadı. 3 top direkten döndü. 2 tane gollük net pozisyon kaçtı. 2 penaltı vardı maçta Atletico lehine ama verilmedi hakem en fazla bu kadar destekleyebildi barça'yı. Hakem barça lehine karar verecek pozisyon bile bulamadı.

Ayrıca bu maç 5 ya da 6 -0 olurdu rahat o golleri atabilselerdi eğer.

Barça sanıldığı gibi büyük bir kulüp değil zaten ceza yediler kaleci sorunu yaşayacaklar bir daha ki seneye. Alt yapıdan kaleci oynatacaklar. Pinto sözleşmesi bitiyor Valdes'de öyle isteselerde sözleşme yenileyemezler. Puyol'da bırakıyor zaten. Ayrıca takım iyice dağılıyor aldığı cezalar, oyun sistemlerinin çözülmesi.

Kısacası barcelona artık bitti. Tekrar barcelona diye hatırlamak isterseniz oyun sistemi en baştan değişecek. Fizikli oyuncular almalılar epey transfer filan çok zor oyun sistemlerini değiştirmezler bunlar 2-3 sene sonra orta seviyeli takımlardan farkları kalmayacak.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 9

• Yav arkadaş yok böyle bir şey, maça 1 oynadım yine yattık tek kupondan. Barcelona eski barcelona değil, Messi, Iniesta ve Xavi'yi çok iyi kestiler, özellikle Messi'nin adını bile duymadım. Madrid'e helal olsun, adamlar 90 dakika ilerde bastılar. Simeone'nin taktiksel zekasına hayran kaldım, oyuncu değişikliklerini hücumdan yana kullanarak ilerdeki baskıyı sürekli taze tuttu. Madrid'in direkten dönene üç topu, verilmeyen bir penaltısı, Rodriguez'in çektiği şutta Pinto'nun çıkartması net pozisyonlardı. Madrid pek çok kişiyi yanılttı ve haklı olarak aldılar maçı. Arda Turan'ı yarı finalde görmek çok güzel olacak.

0|0
    0|0
  • Barcanin o eski halinden eser yok

0|0
    0|0
  • iyi oldu katalan pclerine :D

0|0
    0|0
  • karşılıklı gol vermiştim kuponu yatırdı barça

0|0
    0|0
  • o barçanın* koyayım arkadaş 1 gol atamamak nedir yaw

0|0
    0|0
  • helal olsun

0|0
    0|0
  • 80 den sonrasını takip ettim.

0|0
    0|0
  • atletico büyük başarı elde etti.umarım devamı gelir.

0|0
    0|0
  • özetini izledim Atletico'nun 3 topu direkten dönmüş bir kaç da net pozisyonlarını Barca kalecisi kurtarmış gerçkten de takım oyunu nasıl oynanır gösteriyorlar Barca ve Real'in bütçelerine kadrosundaki yıldızlara bakıyoruz bir de Atletico'ya bakıyoruz arada çok fark var ama işte o takım olgusu birlikte oynama alışkanlığı ve kadrodaki her oyuncunun maksimumunu vermesi ve bunun sonucunda gelen bir CL yarı finali ve La Liga'da Barca ve Real'in önünde son 6 haftaya lider girmek, kısacası takımın maliyeti ve performansına kıyasla müthiş işler çıkaran şapka çıkarılası bir takım Atletico, Barca ise artık sistemini değiştirmeli geçen sezon CL'de Bayern Münih eşleşmesiyle başlayan Barca'daki gerileme bu sezon ligde de kendisini gösteriyor artık eskisi gibi diğer takımların 2-3 adım önünde değiller bilakis diğer takımların gerisine de düştüler ( burada diğer takımlardan kasıt Real,Chelsea, Bayern .. gibi Avrupa'nın önde gelen takımları)

0|0
    0|0
    • maliyetine kıyasla müthiş performans diyecektim onu düzelteyim :)

Yükleniyor...