Kaldırıp başınızı yıldızlara bakar mısınız ?

Bazı geceler sizde kaldırıp başınızı gökyüzüne bakarmısınız,bazen yıldızlara bakarken acaba Şu an kaç kişi benimle birlikte bakıyordur diye düşünürüm,siz ne düşünüyorsunuz ?

0|0
14|3

En İyi Kız Görüşü

• şehir ışıklarının arasından yıldızları görmek çok kolay değil.yazın yazlığımın terasından baktığımda belkide milyonlarcasını görebiliyorum .hele büyük ayı akşamdan başlıyor görünmeye sabah yaklaşıncaya kadar.küçük ayı daha geç çıkıyor ortaya ama ne kadarda temiz görünüyorlar.hele buna birde egenin maviliği eklenince doyumsuz oluyor işte geceler.

0|1
    0|0
    • Sen yine batıdan bakıyorsun,ben erzuruma gitmiştim bir keresinde o ilk gece baktığımda inanamadım sıfır ışık kirliliği ile inanılmazdı gökyüzünde boşluk yoktu desem inanırmısın hatta samanyolunun hafif bulutumsu kuyruğu bile görünüyordu mükemmeldi.

• inanıyorum tabi ben çok seyrettim gecenin karanlığında o anları.

• Ne mutlu sana o halde :)

Kızlar Ne Diyor 13

• Başımı kaldırınca kafamı ranzaya vuruyon pampa

gafam yanıyo

0|1
    0|0
  • Yıldızlara daha yakınım şanslı olanlar arasındayım, en üst ücra katta oturarak yukarı baktığım da saymam mümkün. Amma hava sanki bu gün buz tipi onun için yüzümü dışarı dönüp bakarsam burnumun ucu ve saç diplerime kadar üşürüm artı üşenirim.

0|1
    0|0
    • Neden en başta burun ucu kulaklar üşür biliyormusun kıkırdak kemiklerde kan daha azdır :)

• Hiç neden üşür diye düşünmedim otomatikmen parmak ucu burun ucu üşür hasta olmayı göze alamam.

• Yıldızlardan çok ay daha çok dikkatimi çekiyor.

0|1
    0|0
    • Mesela ayı'ın yüzü hiç değişmez hep aynı yüzünü görürüz çünkü kendi ekseni ve bizim eksenimiz etrafında dönüş süresi aynıdır :))

• Edebiyatın anasını ağlatıyorsun.

• Aslında burada Astronomik bir bilgi paylaştım.

• valla bu istanbulda ben yıldızz göremiyorum malum ozon tabakası leş gibi o yuzden bakma geregide duymuyorum

0|1
    0|0
  • Evet bakarım yazları bazen saatlerce izlerim hiç unutmam geçen yıldı sanırım gece yarısı balkonda saatlerce yıldızları seyrettim ve bu nasıl güçlü bir kudreti ALLAHIM

0|1
    0|0
  • bakarım

.

0|1
    0|0
  • bu akşam baktım

0|1
    0|0
  • bakarım, herkesle baktığımız tek gerçek ve doğru nokta...

0|1
    0|0
  • bakarım ne güzel diye evrenin büyüklüğünü düşünür şaşarım, sonsuz gibi gelir

0|1
    0|0
    • Yıldızlar benim misafirlerimdir, onlar her zaman gelmezler ziyaretimize, bir gece bakarsın gelmişler, bir gece bakarsın yoklar. Ama geldiklerindede her zaman karşılarım onları, yani izlerim onları ve onların yalnızlığını

• Yanlış yere cevap versende anladım seni merak etme :)

• panpa biz hep gökyüzüne bakıyoruz sdfss

0|1
    0|0
  • Bakarım bir süre sonra başım döner !

0|0
    0|0
  • İnsan misafirlere yüz çevirir mi hiç, geldiklerinde hep karşılarım onları

0|0
    0|0
    • Imm anlamadım :S

• Yıldızlar benim misafirlerimdir, onlar her zaman gelmezler ziyaretimize, bir gece bakarsın gelmişler, bir gece bakarsın yoklar. Ama geldiklerindede her zaman karşılarım onları, yani izlerim onları ve onların yalnızlığını

• Çok güzel bir soru. 5 yıldızı bastım :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Daha çok tavan ile ilişkimiz var*

0|1
    0|0
  • Bakarım.

Düşündüklerim ise o gün yaşadığım olaylar ile doğru orantılıdır. Yani o an ne hissediyorsam o..

0|0
    0|0
  • Kayan yıldız görürseniz beni hatırlayın <3

0|0
    0|0
Yükleniyor...