Yetişkinler siz söyleyin

Aşklar neden yalan oluyor? Çıkar ilişkisi mi? Zevk düşkünü insanlar mı? Yoksa artık aşk anlamsız mı? Ne oldu da bu kadar anlamsız oldu aşk? Ya da ergenlerin karnındaki gaz sıkışmasını aşk sanıp hormonlarının peşine koşması mı? lise zamanımda sevdiğimi 100 metre öteden görsem dünyalar benim olurdu.. şimdiki ergenlere bakıyorum 2. gün sevişme peşindeler? Duyguların anlamı mı kalmadı yoksa? Yoksa aşka değer verenlerin devri mi kapandı?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• ask kelimesinin anlami degisiyor artik guluntikeni :) bizler aski kutsal sanarken boylesine heycanlanirken sevdigimizi gorurken. hatta onunla goz goze gelmeye bile cekinirken. acaba hakkimda ne dusunuyor diye tavirlarimiza bille dikkat ederken.. simdikiler aski oyun haline getirmis .. pacman oyunu gibi.. yeterki yalanlari ortaya cikmasin yani canavarlara yakalanma.. o olmazsa oburu olur denizde baska balikmi yok yeterki heycan bitmesin diye dusunuyorlar.

duygularini artik pek icten oldugunu dusunmuyorum ben birine deger verirsem onu kaybetmemek icin onu mutlu etmek icin elimden geleni yaparim ama simdikiler olmazsa olmaz diyip aman ya diyip salliyorlar.. nerdesin ask neden anlamini yitiriyorsun artik !

0|1
    0|0
    • :)caşk bu kalitesizleri görünce ne haliniz varsa görün* diyip gitti mi yoksa :D

• hehe :)))

Kızlar Ne Diyor 4

• Bunu uzun uzun açıklamak isterdim ama telefondayim. Kısacası : yanlış insan seçmek, yanlış olduğunu anladığın anda bırakmak yerine diretmek, Aşk sevgi yolunda her tür fedakarlığı mubah görmek, seviyorum kopamadim diyerek hep en kolayina kaçmak, karşısındaki insanı tanıyıp ona göre konuşmak (kendinden ödün vermeden) yerine kafasına göre laflar söylemek. Mantığına yatmayan biriyle sevgili olmak , onu sevebilecek biri dururken illa sevmeyen adam üzerinde yoğunlaşmak. (Evet bu kısa hali.)

0|1
    0|0
    • Yalnış insan nasıl oluyor peki? Mesela onu yanlış yapan özellik nedir?

• yapacak bişey yok malesef

• eh artık kendileri bilir ama en azından aklı yüreği yerinde olan insanlarda varmış onu bilmekte güzel

• insanlar artık inanmıyor aşka, kimseye güvenmiyor.

seviyorum bana hoş gelen şeylerini seviyorum belki gerçekten

ama bir inanamama durumu var. niye çok mu zor ki sevmek

içten geliyor işte.

ama kalpleri saflığını yitirmiş insanlar inanmıyor artık sevgiye

onun için her şey menfaat

0|1
    0|0
    • yani şöyle bir bakıyorum aşkla sevgiyle bakan bir çift gözü milyonlarca paraya mala mülke değişmem..hatta şöyle söyliyim aşkın sevgini bana verdiği duygusal doyumu(o da menfaat oluyor ama) maddi menfaate tercih ederim.. bu durum mu itici geliyor acaba?

• kadınların geç olmadan halletmesi gereken bir durum bence :D

• aşka yürekli kimse kalmamış.

0|1
    0|0
    • ama çok boş olmamış mı böyle hep anlık yaşayan sorumluluk zamanı geldiğinde ortadan kaybolan tiplerin elinde? şekilciler elinde bir günde parıldayan ikinci gün güneşi sönen bir şey olmuş

• insanlar boş sen daha doluluk arıyorsun..

• yani herkeste boş değildir sanırım en azından böyle bir sorunsalı farkedenler oluyor :) neden boş insanlar bu konuda tercih sebebi oluyor?

• Aşkın son temsılcısıyım blkı de. Katlandıklarım yasadıklarım acılarımla... Etraftakılerınkımsadce cınsel durtu ask degıl

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• 0|1
    0|0
  • Gençler baktılar ki aşık olduklarında canları yanıyor sevdikleri başka kollarda umurlarında değil herkes böyle olunca aşık olunmaması gerekiyormuş gibi bir algı var. Senin için o duygular hala anlamlıdır ama aşka değer verenlerin devri kapanmıştır.

0|0
    0|1
  • edep ortadan kalktı insanlar yaşadığı şeyi aşk sanıyor nikahsız yapılan her şey zinadır

0|1
    0|0
    • yani zamanında önce yaşanan şeyler gerçek aşkı bitirdi diyorsun

• aşk değil şehvet ...aşkta acı vardır sevipte kavuşamamak vardır yüreğin yanması vardır..aşk bambaşkadır diyar diyar gezdirir...aşk değil asla değil...şehvet

• şehvet ucuz birşey..

Yükleniyor...