Karın bölgesindeki ağrının nedeni ne olabilir?

Midemimi üşüttüm acaba :( yediğim birşey dokunmuş olabilirmi bilmiyorum. 3 gündür feci bir ağrı. Ve geçmiyor.

Güncellemeler:
Yok bu karın değil kasık. Aşk acısıda neymiş

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Şimdi RRRaskoInikov adlı kullanıcı üye;

Karın derken akla bin bir çeşit özellikler geliyor. Mide midir ? Karaciğer midir ? vs vs.. Mide üşütmesi bu kadar sürecek birşeye benzemiyor. En fazla kusman veya o mideyi sıcak tutman gerekirdi. Karnın büyük wc'den sıkışmış olabilir. Yada gaz sıkışması vs vs.

1|0
    0|0
    • Wc de bile geçmiyor bu ağrı. Sanki testislere tekme yemişim gibi kıvrandırıyor

• Ürolojiyemi yoksa dahiliyeyemi gitmeliyim?

• İlk olarak senin gideceğin yer acil olacak. Ve senin hastalığını belirleyip acil tıp'taki ameleler seni herhangi bir bölüme yönlendirecekler.

Kızlar Ne Diyor 4

• Doktora git.

0|0
    0|0
  • Regl dönemindesin

0|0
    0|0
  • karın bolgesı gerken neresı mıdemı karacıgermı dalakmı? hangı bolgedekı agrı

0|0
    0|0
    • Kasık diyelim

• Çok teşekkür ederim

• rıca ederımm durumu bılıorum onun ıcın yardımcı olduysam ne mutlu bana

• Sana tek bir şey diyim. Sıç. Tek çözüm yolu bu gerçekten, inan bana.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• İman tahtası yani sternum denilen kemiğin hemen altından kaynaklı ise mide olması daha muhtemel.Gastrit,peptik ülser,fonksiyonel dispepsi gibi durumlar daha muhtemel.Eğer daha aşağı karın bölgesinden kaynaklı ise önemli olanları saymadan es geçerek basit olduğunu varsayarsak bağırsak motilite yani hareket bozukluklarından kabızlıktan olabilir.

0|0
    0|0
    • Kasık bölgesine doğru. Hani insan ishal olurda o an tuvalet bulamazya biraz erteler işte o sancı gibi sancı var ama wc ye gitsemde geçmiyor.

• Nasıl enfeksiyon kapmış olabilirim ki hergün duş alırım ben

• Erkeklerde sık değil ama olabiliyor.Erkeklerde daha ziyade cinsel aktiflikle daha yakından ilgili.Basit bir üriner antiseptik deneyebilirsin gitmek istemiyorsan purinol piyeloseptil monurol vs.Ben kendim de geçirdim bir risk faktörüm olmamasına rağmen :)

Yükleniyor...